کلمه سال 2019. ابتکار عمل:


یکی از وبلاگ نویسان / افراد آنلاین مورد علاقه من س askedالی پرسید. حرف شما برای سال 2019 چه خواهد بود؟ س wonderfulال فوق العاده ای است. فکر می کنم بهتر از فکر کردن به فرمول های کلیشه ای برای سال جدید باشد. و من هم همینطور. داشتن من در ایمیل آنا خیلی به این موضوع فکر کردم. از زمانی که ایمیل را دریافت کردم ، امروز وقتی به سر کار رفتم به ذهنم رسید.

ابتکار عمل:

به نظر می رسد چون همه چیز اخیراً اتفاق می افتد. برخی از آنها چیزهایی هستند که به من راه پیدا می کنند (به عنوان مثال ، کار آزاد در آن زمان) ، اما به نظر می رسد بسیاری از آنها ناشی از تلاش های من است. به خصوص:

+ بالاخره من کار کردم و تصویر را به سفارش دوستم به پایان رساندم
نتیجه آن نقاشی نه تنها پول ، بلکه فرصتی برای نمایشگاه بود ، تا انگیزه ای برای خلق آثار بیشتر ، بدون تأخیر (خوب ، شاید کمی).

+ صحبت در محل کار برای پر کردن شکافی که منجر به بازنشستگی شریک می شود و در واقع دریافت بازخورد سریع و حرکت رو به جلو جالب است.

+ جرقه ای از ایده ها در مورد برنامه های عالی ارتقاء شغل (مجموعه ای از مصاحبه های کتبی در مورد همه افراد بزرگ که در اینجا کار می کنند و پادکست های همراه) ، اطلاع رسانی به افراد مناسب ، دریافت پاسخ این که “افکار بزرگ چنین فکر می کنند” ، که این چیزها جوانه زده است مانند من تصور کردم ،: شاید بتوانم به آن کمک کنم؟ (من واقعاً امیدوارم که نتیجه بدهد.)

من وقتی صبح سرکار می رفتم به این چیزها فکر می کردم ، می خواستم بلافاصله قبل از اینکه آن را جلوی مغزم بگذارم روی آن کار کنم. ابتکار عمل:

بنابراین چگونه می توانم شتاب را تا سال جدید حفظ کنم؟ اینها افکار بعدی من هستند.

تا اینجای کار مزخرف است.

+ با ادامه کار بر روی نحوه مدیریت بهتر پول ، راه هایی برای کسب درآمد بیشتر پیدا می کنم.

+ مدرسه و شاید داوطلب باشید

+ موارد بهداشتی (بسیار مهم ، آنها واقعاً در سال 2018 مقام دوم را کسب کردند)

+ توسعه مداوم حرفه ای و شخصی

او فقط می خواهد بیشتر در مورد آنچه فکر می کند فکر کند ابتکار عمل به معنی در یک طرح بزرگتر از چیزها است.

آیا کلمه ای دارید که دوست دارید در سال 2019 روی آن تمرکز کنید؟

دیدگاهتان را بنویسید