کلینیک دیجیتال مردانه نوح مستقر در سنگاپور در هنگ کنگ راه اندازی شدشرکت فناوری بهداشتی Ordinary Folk از سنگاپور، کلینیک آنلاین خود را برای مردان، نوح، در هنگ کنگ معرفی کرده است.

نوح یک سرویس بهداشتی از راه دور است که بر سلامت جنسی مردان تمرکز دارد. این یک فرآیند ساده و محتاطانه برای جستجوی راهنمایی و درمان برای مسائل مربوط به سلامت مردان، مانند اختلال نعوظ (ED) و انزال زودرس (PE) ارائه می دهد. کاربران ابتدا باید یک فرم ارزیابی آنلاین را قبل از رزرو برای مشاوره مجازی با یک متخصص پزشکی ثبت شده پر کنند. این پلتفرم همچنین تحویل سریع داروهای نسخه ای را در بسته های بدون شرح ارائه می دهد.

چرا مهم است

دو سال پس از راه اندازی در سنگاپور، نوح در حال گسترش ردپای خود در سراسر آسیا از طریق هنگ کنگ است. این شرکت از یک اشاره کرد مطالعه کنید که حدود ۶۳٪ از مردان در هنگ کنگ با ED یا PE سر و کار دارند. با این حال، آنها علیرغم شیوع چنین مسائلی به دلیل جستجوی درمان “به شدت مورد انگ” باقی ماندند.

شان لو، بنیانگذار نوح، گفت: “ما می‌خواهیم درمان مردان را در هنگ کنگ در دسترس قرار دهیم و درمان‌هایی را برای بیماران به ارمغان بیاوریم. این اعتماد به نفس دادن به مردان برای صحبت با پزشک، دریافت کمک مناسب و یافتن راه‌حلی واقعا موثر است.” .

نوح دریافت که از هر ۱۰ بیمار، هفت نفر برای اولین بار به دنبال مشاوره برای نگرانی های حساس خود هستند. از زمان افتتاح، بیش از ۳۰۰۰۰ مشتری در سنگاپور به این پلت فرم پیوسته اند.

لو گفت: «فقط یک سال پس از راه‌اندازی ما، نوح به بزرگ‌ترین سرویس بهداشت از راه دور سنگاپور تبدیل شده است و ما اکنون قصد داریم این خدمات را به شهرهای اطراف با هنگ کنگ به عنوان نقطه شروع ارائه کنیم.

بر اساس سایت هنگ کنگ، نوح هنگ کنگ قصد دارد به زودی مراقبت از مو، مدیریت وزن و مراقبت از سلامت روان را ارائه دهد.

عکس فوری از بازار

سال گذشته، He Health، کلینیک آنلاین مردانه توسط اپراتور Blued Blue City، برنامه دوستیابی چینی، آن را دریافت کرد مجوز اجرا از دولت چین این پلتفرم با ارتقای آگاهی از سلامت مردان و پیشگیری از اچ آی وی آغاز شد و از آن زمان به سلامتی روزانه مردان نیز گسترش یافته است. همچنین در حدود ۱۰۰ نقطه در کشور داروی پیشگیرانه پس از مواجهه را ارائه می دهد. طبق گزارش Frost and Sullivan، پیش‌بینی می‌شود که بازار آنلاین سلامت مردان در چین تا سال ۲۰۲۵ به ۱۵.۲ میلیون دلار برسد.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر