کلیک کنید جوهر معامله با Altoida. Aflac، NeuroFlow در زمینه سلامت روان و معاملات دیجیتالی بیشتر با یکدیگر همکاری می کننددیجیتال درمانی روی Therapeutics کلیک کنید از تشخیص بیماری های عصبی مبتنی بر هوش مصنوعی استفاده کرده است آلتویدا تا به آن کمک کند تا معیارهای حساس تری از شناخت را در تحقیقات DTx خود بگنجاند.

این مشارکت قابلیت‌های اندازه‌گیری شناخت آلتویدا را در آزمایش‌های بالینی کلیک خواهد آورد.

دکتر شاهین لاخان، مدیر ارشد پزشکی Click Therapeutics، گفت: «همکاری با Altoida به ما امکان می‌دهد از فناوری واقعیت افزوده مبتنی بر هوش مصنوعی آنها برای درک بهتر معیارهای پایه شناخت و نحوه تأثیر آن بر نتایج بیمار استفاده کنیم. ارزیابی شناختی دیجیتال اختصاصی Altoida از واقعیت افزوده برای شبیه‌سازی فعالیت‌های زندگی روزمره در دنیای واقعی استفاده می‌کند که می‌توان آن را در یک گوشی هوشمند یا تبلت در کمتر از ۱۰ دقیقه تکمیل کرد، که ما معتقدیم بینش در مورد الگوهای بیماری افراد را تسریع می‌کند.


ارائه دهنده بیمه افلاک با شرکت سلامت رفتاری همکاری می کند نوروفلو، به کارمندان سابق دسترسی به منابع دیجیتال سلامت روان می دهد.

کارمندان Aflac می توانند از خدمات NeuroFlow برای محتوای آموزشی در مورد تعدادی از شرایط سلامت رفتاری از جمله افسردگی و اضطراب استفاده کنند. این سرویس همچنین می‌تواند فعالیت‌ها و ارزیابی‌های متناسب را در اختیار کاربران قرار دهد. NeuroFlow دارای سیستمی است که برای کمک به شناسایی کاربرانی که در معرض خطر هستند به منظور رساندن آنها به سطح مراقبت مناسب طراحی شده است.

اسکات بیمن، معاون ارشد Aflac در پریمیر لایف گفت: «طبق گزارش انجمن روان‌شناسی آمریکا، ۶۷ درصد از آمریکایی‌ها افزایش استرس را در طول دوره همه‌گیری گزارش می‌کنند، که نیاز فوق‌العاده‌ای برای رسیدگی فعالانه به چالش‌های سلامت روانی و عاطفی، به‌ویژه در محل کار ایجاد می‌کند. ، راه حل های غیبت و معلولیت، در بیانیه ای گفت. ما از شراکت با NeuroFlow برای ارائه راه حلی که ارزش آن را برای مشتریان ما قبل از اینکه ادعایی را ارائه کنند افزایش دهد، هیجان زده هستیم.


سیستم هشدار پزشکی لایف استیشن در حال همکاری با پلتفرم همراه ارشد است بابا در تلاشی جدید با تمرکز بر مهار انزوای اجتماعی. این معامله خدمات Papa را برای مشتریان LifeStation باز خواهد کرد.

کاربران LifeStation می توانند دکمه ای را روی دستگاه هشدار پزشکی خود فشار دهند تا با یک همراه از Papa صحبت کنند. همراه می‌تواند به سالمندان در راه‌اندازی دستگاه هشدارشان کمک کند و می‌تواند شرکت را ارائه دهد.

گفت: “برای بسیاری از افرادی که از دستگاه های LifeStation ما استفاده می کنند، ارتباط هنگام فشار دادن آویز آنها تنها مکالمه ای است که در طول روز دارند.” لورا آیلو، مدیر توسعه تجارت و مشارکت های استراتژیک در LifeStation.

“بسیاری از اعضای ما به دنبال ارتباط، ارتباط و همراهی هستند. اکنون، با پاپا، یک دوست می تواند به ارائه پشتیبانی مورد نیاز برای نیازهای فنی و اجتماعی کمک کند و سلامت و رفاه کلی را بهبود بخشد.”


TimelyMD به نیروهای غیرانتفاعی آگاهی سلامت روان پیوسته است ذهن های فعال در یک ابتکار جدید مبتنی بر ارائه منابع سلامت رفتاری به دانشجویان.

این زوج قصد دارند در زمینه کمک های مالی برای سازمان های دانشجویی همکاری کنند. به طور خاص، TimelyMD بیست کمک هزینه فصلی Active Minds را به منظور گسترش آگاهی در مورد منابع سلامت روان اختصاص می دهد.

هنگامی که فرهنگ دانشگاهی آنها از مسائل مربوط به سلامت روان پشتیبانی می کند، دانشجویانی که در حال مبارزه هستند، بیشتر از آنها کمک می گیرند. با توجه به اینکه اکثر دانش‌آموزان قبل از استفاده از مراقبت مجازی یا مشاوره حضوری با دوستان خود صحبت می‌کنند، حمایت و تشویق همتا به همتا هرگز مهم‌تر از این نبوده است.

Active Minds و TimelyMD با هم گفتگو در مورد سلامت روان را تغییر می دهند و دانش آموزان را برای خوب بودن و پیشرفت توانمند می کنند.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر