کنجکاوی و صراحت می تواند به ما کمک کند برخی از بدترین اثرات COVID-19 در بریتیش کلمبیا را تحمل کنیم.


سیاست به یک فرهنگ بسیار تعاملی، زانو زده و کنترل کننده تبدیل شده است که هیچ بحث عمومی واقعی را ارائه نمی دهد.

– Joanne Sawicki، سابق MLA Burnaby-Willingdon NDP NDP، Burnaby News-Leader، ۲ ژانویه ۲۰۱۵

برای سرگرمی، دو ساعت گذشته را صرف نگاهی به زندگینامه نمایندگان حزب ملی دموکراتیک بریتیش کلمبیا منتخب در سال ۱۹۹۱ کرده‌ام و آنها را با زندگی‌نامه افرادی که در سال ۲۰۲۰ انتخاب شده‌اند مقایسه کرده‌ام.

این تلاشی بود برای اینکه ببینیم آیا سابقه شغلی MLA می تواند توضیح دهد که چرا مجمع NDP BC نسبت به گروهی که توسط نخست وزیر سابق NDP مایک هارکورت اداره می شد، مطیع تر بود یا خیر. (من می دانم که استوارت پارکر سابق حزب سبز قبلاً در مورد چگونگی تغییر نامزدها برای توضیح این پدیده تحقیق کرده است.)

به طور خاص، من کنجکاو بودم که ببینم آیا شواهدی وجود دارد که نشان دهد چرا هر یک از NDP MLA تک صفحه ای زمانی که صحبت از وزیر بهداشت آدریان دیکس برای نظارت بر بیماری همه گیر می شود، آواز می خواند. هیچ کس علناً این سؤال را مطرح نکرده است که چرا دیکس معتقد است که لغو تقاضا برای ماسک در سراسر شهرستان تبعیض علیه خانواده هایی با اعضای ضعیف سیستم ایمنی ایجاد نمی کند.

وقتی به این بایوس نگاه کردم متوجه چند نکته شدم.

تعداد پزشکان، معلمان کالج و دانشگاه، و معلمان در NDP 51 عضوی منتخب در سال ۱۹۹۱ بیشتر از NDP 57 عضوی در سال ۲۰۲۰ بود.

در سال ۱۹۹۱، پزشکان تام پری و بارب کوپینگ به ترتیب در ونکوور – کوه کوچک و پورت مودی – برنابی انتخاب شدند. در سال ۲۰۲۰، هیچ پزشکی برای گروه NDP در ویکتوریا انتخاب نشد، حتی اگر حرفه پرستاری نماینده باشد.

پری و کاپینگ در سال ۱۹۹۶ زمانی که یکی از حامیان سرسخت اتحادیه، گلن کلارک، رهبری حزب را برای انتخاب مجدد رهبری کرد، به دنبال انتخاب مجدد نشدند. از آن زمان تاکنون نتوانستم هیچ دکتری برای پیوستن به NDP پیدا کنم.

در سال ۱۹۹۱، پنج معلم سابق بریتیش کلمبیا در فهرست نهایی NDP قرار گرفتند: بری جونز، جوآن ساویکی، آنیتا هاگن، بیل بارلی و هلموت گیسبرشت.

گروه فعلی حزب ملی شامل معلمان مدرسه دولتی سابق بریتیش کلمبیا است: جین سیمز و آن کانگ. دو نفر دیگر، پم الکسیس و داگ راتلی، انگلیسی را به عنوان زبان دوم در کشورهای دیگر مطالعه کرده اند.

در سال ۱۹۹۱، سه استاد سابق کالج و دانشگاه به NDP پیوستند: اندرو پیتر، پل رمزی و دیل لوک. NDP از دو گروه تشکیل شده است: Murray Rankin و Grace Lower.

امروزه در مقایسه با سال ۱۹۹۱، برخی از مشاغل در گروه NDP حضور بهتری دارند. سه مهندس سابق (جورج چاو، بوون می و کاترین کانروی) در مقایسه با یک مهندس (Art Charbonneau) در سال ۱۹۹۱ وجود دارد.

طبق شمارش من، شش وکیل فعلی یا سابق در گروه CNP وجود دارد: دیوید ابی، باب دت، بروس رالستون، اندرو مرسر، نیکی شارما و امان سینگ. در سال ۱۹۹۱، پنج نفر بودند: هارکورت، اوجال دوسانی، لئونارد کروگ، مو سیهوتا و برنی سیمپسون.

بنابراین شما آن را دارید: مهندسان، وکلا، معلمان کمتر، اساتید کالج و دانشگاه، و شاید مهمتر از همه، پزشکان.

رهبر بی‌بی‌سی سبزها سونیا فورستناو، معلم سابق است و او دختر یک استاد دانشگاه است و همچنین دارای مدرک فوق لیسانس تاریخ است.

فکر می کنم فورستناو احتمالاً در خانه ای پر از کتاب بزرگ شده است. مطالعه تاریخ راهی عالی برای درس گرفتن از اشتباهات بزرگ سیاستمداران در گذشته است.

بنابراین، این جهش بزرگی نیست که شخصی مانند او در تحقیق در مورد مهمترین موضوع سیاست عمومی استان – بیماری همه گیر – غوطه ور شود و بپرسد که دولت چگونه می تواند به فعالیت خود ادامه دهد.

مطمئناً بسیاری از نمایندگان کنجکاو حزب ملی وجود دارند که ممکن است در خانه های پر از کتاب بزرگ شده باشند. از جمله کسانی که به ذهن می رسد رالستون است که تاریخ خوانده و فرزند روزنامه نگار و استاد تاریخ دانشگاه است.

مطمئنم خیلی های دیگه هم هستن

اگر جان هورگان تصمیم گرفت به سمت وزیر بهداشت دیکس پایان دهد، بیایید امیدوار باشیم که نخست وزیر یک فرد کنجکاو را به عنوان جانشین خود داشته باشد.

زیرا کنجکاوی، صراحت و گفتگوی باز برای جلوگیری از افزایش قربانیان COVID-19 در بریتیش کلمبیا ضروری است.

دلیلی وجود ندارد که چرا سیاست باید همان فرهنگ ارتجاعی، سلطه جویانه و سریعی باشد که در بریتیش کلمبیا شکل گرفت – به ویژه زمانی که می تواند چنین پیامدهای مرگباری برای تعداد فزاینده ای از خانواده ها در بریتیش کلمبیا داشته باشد.

رایگان

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر