“کورساژ” – یک فیلم مقدماتی در مورد ملکه اتریش. سایر ویکی‌صفحات انجمن کربس


این پیام (مقاله) توسط پست رسانه خارجی ایجاد و (یا) توزیع شده است.

نجات مدوزو!
https://support.meduza.io

در نسخه روسی، “کورساژ” درام تاریخی مری کروسر در قدرت آستری الیزاوته باورسکوی است. در جشنواره فیلم کن، ویکی کربس («نخ روح») بهترین بازیگر زن را برای این اثر دریافت کرد. آنتون دولین منتقد فیلم می گوید که این فیلم چه تفاوتی با دیگر بیوگرافی های سلطنتی دارد.

فیلم تاریخی، صحنه و لباس، زندگینامه: «کرساژ» – وقت چیز دیگری است. عقب نشینی از کنعان این کار ظریفی است.

جای تعجب نیست که ژانر زندگینامه ای متدین و متأخر یکی از فیلم های مورد بحث سال است – ویکی کربس در جشنواره کن جایزه بازیگری و بازیگری را دریافت کرد و برنده جشنواره لندن شد (در جاهای دیگر، همانطور که پاسخ او به Korone، سپس است. “Favoretki”) از اتریش در جستجوی “اسکار” فرستاده شد.

فرما اینجا هرونیا “کورسجا” سیسی – مورد علاقه مردم، یکی از عاشقان دوستانه و معمولی مازیم در قرن نوزدهم، – نیز بسیار نجابت بود.

سینما نیز سیسی را دوست دارد: او بیست فیلم با او فیلمبرداری کرد که در چهار تای آنها نقش بی‌نظیر رومی اشنایدر (بهترین – چهارمین و آخرین، “لوچینو ویسکونتی”، “لودویگ” لوچینو ویسکونتی) و دیگر زیبایی‌های فرقه‌ای، که آوا از اوست. نقش گاردنر را بازی کرد. به کری دلوین. این تصویر در تولیدات تئاتر و انیمیشن نیز جاودانه شده است. فقط امسال در سال ۲۰۲۲ علاوه بر «کوراژ»، مینی سریال «امپراطور» از نتفلیکس می گوید، در بهار سال ۲۰۲۳، فیلم جدید آلمانی «سیسی و من» اکران خواهد شد.

در ем конкунтерное ужестов “Korsja”؟ اول از همه، в снолслилательнол и при еитол сдержаннол, полнол недняннннлйдинленда, этерскол работе замелательнор люлюмбуржинitor به همین دلیل است که او موفق به ایجاد و حفظ عناوین نهایی می شود، جایی که رقص های عجیب و غریب، تعادل کامل بین حساسیت و خویشتن داری، بی واسطه بودن و پنهان کاری، سخاوت و خودخواهی است. به طور کلی، ما تصویری از یک طبیعت پیچیده داریم که آزمایش های زیادی روی آن انجام شده است – بگذارید مردم فکر کنند که زندگی سیسی مانند یک کیک زوکر است. سما الیزاوتا شیرینی نمی خورد، از رژیم غذایی سخت پیروی می کرد و مرتباً وزن می کرد. тсюда и ентральный образ фильма, давший ему название, – ضرب المثل تاقچه، zatyanny محکم به کمر باریک.

ما سیسی را در شب کریسمس ۱۸۷۷ – چهلمین سالگرد تولد او – ملاقات می کنیم. کیک تولد با شمع های قبیله тяготит перепатрицу, как и пыпышченные поздровления продворных. مفهوم. یک پزشک جوان با صراحت به یک بیمار سلطنتی اطلاع می دهد: زنانی که در امپراتوری تحت کنترل او زندگی می کنند به طور متوسط ​​تا این سن زندگی می کنند. آیا شما از طرفداران سیسی هستید؟

«کورساگ» آز زندگی امپراطور است. و اما داستانی کجاست در ماورد، داستانی کجاست، گروه ایادی ماهتو، بدون تفریق آذرشیست، زمان کجاست، کجاست، قریدیه، گروه آی.پی ماهتو، بدون تفریق دارایی ازنه بلند زندگی. در برنامه ها انحراف از آنها، گاهی اوقات – انحراف از آنها. انجام وظیفه سنگین زناشویی، تظاهر مالیخولیایی به پروتکل میرانیتی، نوشیدنی های تحقیرآمیز برای ایستادن در کنار انتخاب صحیح لباس، حلقه دوستان، میزها، مدل های طاووس.

Probleski Schastьya: connыy sport، fehtovanie، nazyatelьno non registernoe др товрема енщинам и оценопления царственным особам сурение. و بازگشت به مدار بسته، تنها راه برون رفت از آن مرگ است. همانطور که می دانید، سیسی در سال ۱۸۹۸ توسط یک آنارشیست ایتالیایی در ژنو کشته شد، اما ماری کروتزر پایان متفاوتی برای او در نظر گرفت.

چرا عکاسی همچنان ضروری است زیرا قوانین را زیر پا نمی گذارد؟ متأسفانه قهرمان سرکش شجاعت حاضر نمی شود با حسرت در برابر نقاش دربار بایستد («من را از یکی از نقاشی ها بکش، به اندازه کافی در این قصر وجود دارد») و با ادعای عینی بودن آن نقاشی را محکوم می کند. می کند، اما تسلیم می شود. جذاب در فیلم ها – به خصوص که سینمای صامت به شما امکان می دهد گیج شوید و فحش دهید، حتی اگر صدا ضبط نشده باشد. صبر کنید، آیا عکسی از ملکه سیسی وجود دارد، بله حتی образца ۱۸۷۸ года؟ سپس только проводил первые опыты с совей хронографией.

این گونه انحرافات از آناکرونیزموف حولیگانسکیح کلیسایی و سلطنتی را باید در fileme preostatochno دید، یا اما نه ekcentrovano، باید تاک چتو را دید. اینقدر دور اندیشی؟ زباله هایی که به طور تصادفی به دیوار پرتاب می شوند. مهمتر از همه ما awati gi mu # مشارکت و rwadiri kun و w و w و کالج های rh ointment mic / uzz داریم. موسیقی متن فیلم توسط خواننده و بازیگر فرانسوی کامیل ساخته شده است. آنها حتی اگر از نزدیک گوش کنید، “As Tears Go By” The Rolling Stones را می خوانند، متن مالیخولیایی تعدادی از محصولات که برای روح فیلم مناسب است.

برادر جسارت (که حتی قبل از آن در فیلم خواهر حضور داشت) نیز توسط کارگردانی به تصویر کشیده شد که حول حاکمی می چرخد ​​که از بار تاج و تخت رنج می برد: ماری آنتوانت سوفیا کاپولا. فقط در آن کمیک، من به شما نشان خواهم داد که چگونه دختر مد ابدی که پنکیک می خورد، در حالی که مردم پشت کیبورد هستند لباس می پوشد. سرنوشت دو ملکه غم انگیز بود، اما هر دو فیلم به خود اجازه می دهند با یک نکته نسبتاً غیر جدی به پایان برسانند تا اجازه دهند سلطنت آنها برای همیشه – حداقل تا پایان فیلم – ادامه یابد. و مانند یک آهنگ راک قدیمی، “تا اشک خشک شود.”

و یک ملکه دیگر

  • فصل “Koroni” – بهترین فصلی که دیده ایم. او به طور همزمان پنج بازیگر زن زرق و برق دار را بازی می کند و سریال پرنسس دایانا به طور غیر منتظره ای بحث برانگیز است.

آنتون دولین

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر