کونتوس استارت‌آپ هوش مصنوعی عملیاتی ۵۰ میلیون دلار و بودجه سلامت دیجیتال بیشتری کسب می‌کندکونتوسکه یک پلتفرم هوش مصنوعی برای مدیریت عملیات و جریان بیمار ارائه می دهد، روز دوشنبه اعلام کرد ۵۰ میلیون دلار بودجه رشد جمع آوری کرده است.

این دور توسط شرکت سهام خصوصی Thomas H. Lee Partners و سرمایه گذار استراتژیک Premier رهبری شد. سایر شرکت‌کنندگان عبارتند از Thedacare، Bessemer Venture Partners، Mayfield Fund و Norwest Venture Partners.

سرمایه گذاری و مشارکت با پریمیر به این شرکت کمک می کند تا پلت فرم هوش مصنوعی خود را برای سیستم های بهداشتی بیشتر در سراسر ایالات متحده گسترش دهد بر اساس گزارش Crunchbase، این استارتاپ اکنون بیش از ۹۵ میلیون دلار به دست آورده است. آخرین بار در سال ۲۰۱۸ ۳۰ میلیون دلار سرمایه در سری B جمع آوری کرد.

مودیت گارگ، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت، در بیانیه ای گفت: «نرم افزار اتوماسیون عملیات مراقبتی ما برخی از بزرگترین فشارهای عملیاتی و مالی را که امروزه بیمارستان ها و سیستم های بهداشتی با آن مواجه هستند کاهش می دهد.

“ما هیجان زده هستیم که با سرمایه گذاران درجه یک جهان همکاری کنیم که تخصص دامنه و عملیاتی را در کسب و کارهای فناوری اتوماسیون مقیاس بندی به ارمغان می آورند. مشارکت ما با THL و Premier به ما امکان می دهد چشم انداز محصول خود را گسترش دهیم، حضور خود را در بازار تقویت کنیم و به تیم های مراقبت کمک کنیم تا جهان را ارائه دهند. مراقبت های بهداشتی کلاسی به بیماران در سراسر کشور.”


کینتسوگیاستارت آپی که با هدف شناسایی نشانه های افسردگی و اضطراب با استفاده از نشانگرهای زیستی صوتی، ۲۰ میلیون دلار در بودجه سری A به دست آورد. آخرین دور تقریباً شش ماه پس از اعلام این شرکت از جذب ۸ میلیون دلار سرمایه اولیه صورت می گیرد.

سری A توسط Insight Partners، با مشارکت Acrew Capital، Darling Ventures، Citta Capital، Side Door Ventures، Primetime Partners، IT Farm، AngelList Fund و Alpha Edison هدایت شد.

گریس چانگ، یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل کینتسوگی، در بیانیه ای گفت: «کینتسوگی حس پتانسیل را از بیماران به ارائه دهندگان به پرداخت کنندگان و همه کسانی که در بین آنها در نتایج بیماران نقش دارند، ارائه می دهد. “در Kintsugi، ما به دنبال اندازه‌گیری‌های عینی، قابل اندازه‌گیری و دقیق هستیم تا برابری سلامت روان را با سلامت جسمی افزایش دهیم. این دور اخیر بودجه، رأی اعتماد به دیدگاه ما برای مراقبت از سلامت روان است، و ما مشتاقانه منتظریم. تا با کمک سرمایه گذاران خود شاهد تحقق آن باشیم.»


استارت آپ واقعیت مجازی XRHealth روز دوشنبه اعلام کرد که ۱۰ میلیون دلار از HTC، Bridges Israel، AARP، سرمایه‌گذاری جمعی در StartEngine.com و سرمایه‌گذاران موجود جذب کرده است.

شرکت امتیاز گرفت ۹ میلیون دلار در ژوئن و ۷ میلیون دلار در آوریل ۲۰۲۰. در جولای سال گذشته، XRHealth یک برنامه VR جدید را با هدف مدیریت درد مزمن اعلام کرد. این استارتاپ همچنین برنامه هایی را برای اختلالات طیف اوتیسم و ​​اضطراب ارائه می دهد.

Eran Orr، مدیرعامل شرکت XRHealth در بیانیه‌ای گفت: «XRHealth کلینیک‌های مجازی را در یک زمان حساس در چشم‌انداز در حال تغییر صنعت ارائه پزشکی و فناوری در جیب کاربران قرار می‌دهد». ما از این تغییرات برای ایجاد شکل جدیدی از مراقبت‌های بهداشتی استفاده می‌کنیم که در هر زمانی از روز، از هر مکانی در محیط مجازی متاورس قابل دسترسی است، که در آن درمان می‌تواند شخصی‌سازی و بر اساس تحلیل‌های زمان واقعی تنظیم شود.»


راه اندازی هوش مصنوعی بالینی Gesund.ai از مخفی کاری با ۲ میلیون دلار در دور سرمایه گذاری اولیه به رهبری ۵۰۰ Global بیرون آمد.

این شرکت پلتفرمی را ارائه می دهد که می تواند شرکت های هوش مصنوعی را با مجموعه داده های انتخاب شده برای ابزارهایشان متصل کند. همچنین شامل یک لایه توضیح پذیر است تا غیر برنامه نویسان بتوانند الگوریتم ها را با استفاده از مجموعه داده های جدید اجرا کنند.

Enes Hosgor، مدیر عامل و موسس Gesund، «سیستم‌های هوش مصنوعی به اندازه داده‌های مورد استفاده برای آموزش آن‌ها خوب هستند، اما داده‌های مراقبت‌های بهداشتی در بین ارائه‌دهندگان مختلف، شرکت‌های بیمه، سوابق داروخانه‌ها و حتی داده‌های تولید شده توسط مصرف‌کننده مانند ردیاب‌های تناسب اندام به شدت پراکنده است. در بیانیه ای گفت.

ما با ارائه دسترسی مقیاس‌پذیر و سازگار به داده‌های استاندارد و در عین حال متنوع از طریق یک پلتفرم MLOps با کد پایین، تضمین می‌کنیم که هوش مصنوعی واقعاً درجه بالینی و عادلانه است.»

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر