کیف خرید با چاپ سر واقعی شیر بر روی آن باعث ایجاد وحشت در کنیا می شود – وبیشو تک


کیسه سوپرمارکتی با تصویر یک شیر روی آن افسران حیات وحش کنیا را پس از آن که مردم محلی آن را به عنوان مشاهده در این منطقه گزارش کردند، غمگین شد.

روز پنجشنبه، ساکنان شهرستان مرو، واقع در یک کیلومتری پارک ملی کوه کنیا، به خدمات حیات وحش کنیا در مورد یک “شیر” که در میان بوته ها پنهان شده است، هشدار دادند.

اما زمانی که مأموران سعی کردند گربه را از مخفیگاهش در روستای موتیریبو بیرون بیاورند، واکنشی نشان نداد. معلوم شد این کیسه ای است که توسط صاحب خانه ای که نهال های آووکادو را داخل آن گذاشته بود تا از خشک شدن آنها جلوگیری کند.

ظاهری «پر» به کیسه داد و ساکنان آن را با سر شیری که از میان بوته‌ها نگاه می‌کند اشتباه گرفته‌اند.

سرویس حیات وحش کنیا در توییتی درباره این حادثه، از مردم به دلیل هوشیاری آنها تمجید کرد زیرا شماره تلفن رایگان را برای کمک فوری به اشتراک گذاشت.

در این بیانیه آمده است: «علیرغم اینکه این یک هشدار نادرست است، ما از مردم به دلیل به صدا درآوردن زنگ خطر به منظور کاهش درگیری احتمالی تمجید می کنیم.

سیروس امبیجیوه، رئیس محلی، در صحبت با بی‌بی‌سی گفت، در حالی که اخیراً هیچ گزارشی از شیرهای ولگرد در منطقه یا حیوانات مفقود نشده است، آنها با این حادثه “با احتیاط و جدیت زیادی” برخورد کردند و “ابتدا اطمینان حاصل کردند که همه در امنیت هستند”. .

وقتی به نگهبانان حیات وحش هشدار داده شد، مالک دور بود. بلافاصله به او توصیه شد که وقتی به خانه رسید از دری که در طرف مقابل پرچین قرار داشت داخل شود.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر