گراهام نورتون توئیتر را پس از آن که بیانیه “الغای فرهنگ” او جنجال برانگیخت، ترک کرد


وی افزود: «این آزادی بیان است، اما بدون عواقب نیست. من می دانم چه می گویم.”

سپس مجری جی کی رولینگ که در سال‌های اخیر به دلیل دیدگاه‌هایش در مورد هویت جنسیتی و جامعه تراجنسیتی با انتقاد مواجه شده است، مطرح شد.

گراهام گفت: «آنچه در مورد آن احساس عجیبی دارد این است که وقتی از من در مورد آن سؤال شد، من بخشی از بحث شدم. و یک چیزی که من کاملاً از آن آگاه هستم این است که صدای من چیزی به آن بحث اضافه نمی کند. و من یه جورایی خجالت میکشم چون یه جورایی درگیرم.

“اگر مردم می‌خواهند این مسائل را روشن کنند، و امیدوارم مردم هم این موضوع را روشن کنند، با افراد ترنس صحبت کنند. با والدین کودکان ترنس‌جندر صحبت کنید.

“من کاملا می دانم که با “مسدود کردن تلویزیون”، صدای شما می تواند به طور مصنوعی تقویت شود… یک بار در ماه آبی می تواند خوب باشد، اما بیشتر اوقات فقط یک حواس پرتی است. این برای کلیک ها، این برای هر چیزی است. “

وی افزود: “اگر می خواهید در مورد چیزی صحبت کنید، در مورد آن صحبت کنید، نیازی نیست خانواده کارداشیان را به یک موضوع جدی بچسبانید، موضوع باید به تنهایی کافی باشد.”

لطفا چند کارشناس داشته باشیم؟ [expletive] کارشناسان و به جای پسری که کت و شلوار صورتی براق دارد با آنها صحبت کنید؟

در طول مصاحبه، از گراهام در مورد جی کی رولینگ سوال شد، اما او از پاسخ دادن خودداری کرد.

نظرات گراهام به طور گسترده در فضای مجازی مورد ستایش قرار گرفته است و بسیاری از نحوه خلاصه کردن او “فرهنگ لغو” به ویژه در مورد موضوعات حساس را تحسین می کنند.

علیرغم اینکه رولینگ در پاسخ خود نامی از او نبرد، به سرعت به اظهارات او پاسخ داد.

نویسنده هری پاتر پستی از خواننده بیلی براگ را در حمایت از گراهام بازنشر کرد و روز پنجشنبه برای ۱۴ میلیون دنبال‌کننده‌اش توییت کرد:

«از موج اخیر مردان ریشو لذت ببرید که با اعتماد به نفس روی جعبه های صابون خود قدم می گذارند تا تعریف کنند که یک زن چیست و حمایت خود را در پشت تهدید تجاوز جنسی و مرگ برای کسانی که جرات مخالفت دارند به کار می گیرند.

«می‌توانی بخندی، اما [it] ظهور به عنوان یک پیامبر عهد عتیق به شجاعت واقعی نیاز دارد.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر