گری بارلو در حال لذت بردن از شام پس از حضورش در آیوی در یورک – اخبار سرعت


IT چند روز دیوانه کننده برای تماشاگران مشهور یورک بوده است.

و اکنون، گری بارلو را داریم – خواننده اصلی شهر برای چهار کنسرت با نمایش جدیدش، صحنه متفاوت، در خانه اپرای یورک.

بعد از اینکه گری بارلو نمایش های خود را در ۹، ۱۰ و ۱۱ ژوئن در اپرا بزرگ یورک فروخت، به سرعت کنسرت یکشنبه ۱۲ ژوئن را اضافه کرد. بار دیگر تمامی بلیت ها فروخته شده است.

یورک پرس: لیزا با گری در آیوی در یورک بعد از نمایش دیشبلیزا با گری در آیوی در یورک بعد از نمایش دیشب

نمایشی متفاوت که توسط گری ۵۱ ساله و دوست و همکار دیرینه تیم فرث نوشته شده است، خواننده و ترانه سرا را می بیند که داستان زندگی خود را همراه با موسیقی از دوران حرفه ای خود در اجرایی می گوید که این نوید را می دهد: “هیچ چیز محدود نیست”.

پرس متوجه شد که بعد از نمایش افتتاحیه دیشب، گری دوستانش را برای شام در اتاق غذاخوری طبقه بالا، اتاق Etty، نزد آیوی برد.

لیزا برن متخصص روابط عمومی یورک در این رزرو کمک کرد. به عنوان سردبیر سابق مجله سلبریتی OK! لیزا در طول سال ها با گری کار کرده است.

لیزا که طرفدار خودش بود، به برنامه رفت و سپس به سراغ آیوی رفت تا ستاره و سلفی اجباری را که در رسانه های اجتماعی به اشتراک گذاشته بود شناسایی کند.

یورک پرس: لیزا شب گذشته پس از تماس با گری در اینستاگرام پستی منتشر کردپست اینستاگرام لیزا پس از تماس با همسایه دیشب

لیزا به مطبوعات گفت: ما گفتگوی خوبی داشتیم. در طول این سال‌ها، رویدادهای خیریه زیادی را با هم انجام داده‌ایم و با او به خوبی آشنا شده‌ایم. و من واقعاً از طرفداران Take That هستم! ”

یک عکس شگفت انگیز از لیزا و گری در کنار هم در یک رویداد Kids in Need وجود دارد که من نیز با خوانندگان مطبوعات به اشتراک گذاشتم.

یورک پرس: فلاش بک - به لیزا با گری بارلو وقتی که یک ویرایشگر خوب بود!  مجلهفلاش بک – به لیزا با گری بارلو زمانی که او ویرایشگر خوبی بود! مجله

لیزا گفت که گری پیچک را دوست دارد. “آنها واقعاً اوقات خوبی را سپری کردند. او فکر می کرد که زیبا بود – رستوران واقعاً خوبی.” او واقعاً یورک را دوست دارد و می گوید که بسیار عالی است و مردم بسیار دوستانه و دوستانه هستند.

یورک پرس: گری بارلو شب گذشته از شام در آیوی در اتاق غذاخوری خود لذت بردگری بارلو دیشب در اتاق غذاخوری اش در The Ivy از شام لذت برد

گری پس از نشان دادن غذا در اتاق اتی در آیوی در صفحه رسمی اینستاگرام خود، عکسی شایان ستایش از او و تیمش در حال لذت بردن از غذا منتشر کرد. تئاتر متفاوت یک نمایش انفرادی است – فقط من و یک پیانو – اما روی بال ها، پشت صحنه و در مقابل یک تیم کوچک از افراد سختکوش و با استعداد – همه سعی می کنند “شب را تا حد امکان خاص کنند – من از همه آنها تشکر می کنم. ته قلبم هر بار که تعظیم می کنم.

این تصویری است که او به اشتراک گذاشته است:

یورک پرس: این پیشنهاد نیز با استقبال خوبی روبرو شد. لیزا گفت: «این یک فروش بود. او قرار بود دو شب اجرا داشته باشد، اما دو شب دیگر و همچنین چهار شب اضافه کرد. نمایشنامه حول محور روایت و اجرای داستان زندگی او می چرخد. او واقعاً جذاب و واقعاً ناز است. او پرشور است. او از فوت دخترش بابی و نحوه ورودش به موسیقی می گوید. صدای او هنوز باورنکردنی است. او بسیار صادق است و در مورد نقاط ضعف کارش صحبت می کند، مانند زمانی که رابی Take That را ترک کرد.

لیزا گفت طرفداران دور هم جمع شدند تا امیدوار باشند که نگاهی اجمالی به ستاره داشته باشند – اما نه در مقیاسی که با جانی دپ چند روز پیش قابل مقایسه باشد.

او گفت: “این دیوانه است – یورک جایی است که باید باشی.”رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر