گزارش پلیس می گوید که کیسی وایت ادعا می کند که او نیز از ناحیه سر مورد اصابت گلوله قرار گرفته است


بر اساس گزارش پلیس، کیسی کول وایت، مظنون به قتل پایتخت آلاباما، ادعا کرد که هنگام بیرون کشیدن از خودروی شکسته، جایی که معشوقه زندانش ویکی وایت در حال مرگ بود، به سرش شلیک شده است.

اسناد جدید، ثبت شده توسط کلانتر شهرستان واندربورگ و مشاهده شده توسط ایندیپندنت، فاش می کند که این مرد ۳۸ ساله همچنین هنگام دستگیری پلیس در روز دوشنبه در پایان تعقیب و گریز ۱۰ روزه “مقدار کمی خون” در پشت سر خود داشت.

گزارش یکی از افسران حاضر در صحنه همچنین نشان می دهد که خانم وایت پس از توقف ماشین به خود شلیک کرد و به نظر می رسید که معشوق محکوم او دقیقاً در لحظه ای که ماشه را فشار داده بود دستانش را از پنجره بیرون آورده است.

سفیدپوستان که فامیل یا ازدواج نکرده‌اند و گفته می‌شود در دو سال گذشته با هم رابطه داشته‌اند، سرانجام روز دوشنبه بعدازظهر به ایوانسویل، ایندیانا تعقیب شدند، جایی که پلیس را در یک تعقیب و گریز کوتاه با ماشین هدایت کردند، قبل از اینکه مأموران به آن حمله کنند. کادیلاک این زوج از جاده به داخل یک گودال خارج شد.

وایت تسلیم مقامات شد و در حالی که افسر اصلاحی ۵۶ ساله با شلیک گلوله به سرش زخمی شده بود، بازداشت شد. او به سرعت به بیمارستان منتقل شد و ساعاتی بعد بر اثر شدت جراحات جان باخت.

سه‌شنبه شب، پزشکی قانونی شهرستان واندربرگ مرگ خانم وایت را خودکشی اعلام کرد و گفت که کالبد شکافی نشان داد که او بر اثر شلیک گلوله به سر خود جان خود را از دست داده است.

چندین افسر مجری قانون در صحنه دستگیری روز دوشنبه گزارش های تکمیلی را – که بسیاری از آنها به شدت ویرایش شده بودند – به کلانتری ارسال کردند.

این گزارش‌ها نور جدیدی را بر آخرین لحظات خانم وایت، از جمله زمانی که او به خود شلیک کرد و آنچه وایت در آن زمان انجام می‌داد، می‌افکند.

در یک گزارش، افسر پلیس ایوانسویل، سم شاهین، نحوه کمک او در تعقیب کادیلاک این زوج را توضیح می دهد و دید که توسط افسر دیگری از جاده خارج می شود.

افسر شاهین گفت که او سپس در صحنه تصادف ایستاد و از خودروی گشتی خود که اسلحه خود را کشیده بود خارج کرد و آن را به سمت شیشه جلوی ماشین فراری این زوج گرفت.

در آن لحظه، افسر گفت که “راننده مردی را دید که تلاش می کرد دستانش را از پنجره سمت راننده بیرون بکشد”.

بر اساس این گزارش، افسر به این زوج دستورات متعددی داده است تا دستان خود را نشان دهند اما به دلیل رنگی بودن شیشه ها و زاویه خودرو نمی تواند به وضوح ببیند چه کسی داخل خودرو است.

در حالی که افسر در حال دستور شفاهی بود، گفت که صدای یک تیراندازی را از داخل خودرو شنیده است.

افسر شاهین گفت که به وسیله نقلیه نزدیک شد و وایت را دید که روی صندلی راننده نشسته و “فریاد می زند و کمک می خواهد”.

پس از اینکه وایت توسط ماموران از خودرو بیرون کشیده شد، او گفت که “همسر” خود به سر خود شلیک کرده است.

از آن زمان مقامات رسمی تایید کردند که این زوج ازدواج نکرده بودند.

هنگامی که وایت بازداشت شد، افسر گفت که می تواند مقدار کمی خون را در پشت سر فراری ببیند “که به گفته وی او نیز مورد اصابت گلوله قرار گرفته است”.

وایت علیرغم ادعای اینکه او نیز مورد اصابت گلوله قرار گرفته است، ظاهراً از افسران خواسته است که با “همسرش” رفتار کنند.

افسر گفت: “متخلف قاطعانه گفت که حالش خوب است و ما باید از همسرش مراقبت کنیم.”

مشخص نیست که آیا وایت مورد اصابت گلوله قرار گرفته است یا جراحات وی در اثر واژگونی وسیله نقلیه آنها و فرود آمدن در یک خندق ایجاد شده است.

همچنین مشخص نیست که آیا او می‌گفت که به خود شلیک کرده است – در نوعی پیمان خودکشی با معشوقش – یا خانم وایت به او و سپس خودش شلیک کرده است یا گلوله‌ای که خانم وایت را به قتل رسانده است.

فقط یک گلوله توسط افسر شنیده شد.

گزارش تکمیلی از یک افسر دیگر نیز اظهارات افسر شاهین را تایید کرد که با نزدیک شدن افسران به خودرو پس از توقف آن، یک گلوله شلیک شد.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر