گلابی برای مشاهده PDT برای استفاده از مواد از طریق شرکای بهداشت از راه دورداروهای گلابی این شرکت در حال راه اندازی برنامه ای برای ارائه درمان های دیجیتالی داروهای تجویزی خود برای اختلال مصرف مواد و اختلال مصرف مواد افیونی، reSET و reSET-O، از طریق ارائه دهندگان بهداشت از راه دور است.

اولین پیشنهاد بهداشت از راه دور برای همکاری با شرکت دیجیتالی نسخه درمانی، PursueCare است که بر پزشکی اعتیاد تمرکز دارد.

“ما متوجه شدیم که اغلب از بیماران خواسته می شود تا درمان خود را مانند یک پازل کنار هم بگذارند. با ترکیب و استاندارد کردن ارائه راه حل های جامع مراقبت از خانه و دیجیتال، ما بیمار را در مرکز قرار می دهیم و منابع اثبات شده و مداخلات رفتاری از راه دور را در اختیار آنها قرار می دهیم. نیک مرکادانته، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت PursueCare، در بیانیه‌ای گفت: نیاز است، همراه با درمان از سوی پزشکان ماهر که می‌توانند به آنها کمک کنند تا سفر خود را طی کنند.

گلابی گفت که ابزار آن به بیماران کمک می کند تا ارائه دهندگانی را در شرایط خود پیدا کنند، از جمله مراقبت های شخصی، برای بحث در مورد گزینه های درمانی. این شرکت قصد دارد در آینده شرکای بهداشتی بیشتری را اضافه کند.

چرا مهم است

مرگ و میر ناشی از مصرف بیش از حد مواد مخدر به طور کلی در طول دو دهه گذشته، با یک جهش بزرگ در طول همه گیری COVID-19. بر اساس گزارش مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها (CDC)، تخمین زده می شود که بیش از ۱۰۰۰۰۰ نفر در طول دوره ۱۲ ماهه منتهی به آوریل ۲۰۲۱ بر اثر مصرف بیش از حد مواد مخدر جان خود را از دست داده اند که تقریباً ۲۹ درصد نسبت به سال قبل افزایش یافته است.

گلابی مشارکت خود را با ارائه دهندگان بهداشت از راه دور به عنوان راهی برای افزایش دسترسی به درمان اعتیاد، که برای بسیاری از مبتلایان به اختلالات مصرف مواد دور از دسترس است، ترویج می کند.

“در باره تنها یک نفر از هر ۱۰ آمریکایی مبتلا به اختلال مصرف مواد، هر نوع درمان تخصصی را دریافت می کند. موانع مراقبت می تواند شامل عدم دسترسی به درمان حضوری یا زمان انتظار طولانی برای مراقبت باشد. دکتر کوری مک کان، رئیس و مدیر اجرایی Pear، در بیانیه ای گفت: نقطه قوت کار با ارائه دهندگان بهداشت از راه دور مانند PursueCare ملاقات با بیماران در هر کجا که هستند، است.

“ما باید برای بیماران معتاد به جستجو و یادگیری گزینه های درمانی برای بهبودی آسان تر باشیم. با ارائه مراقبت و درمان نوآورانه، کاملا فرضی و مبتنی بر شواهد، می توانیم به دسترسی برابر دست یابیم و بسیاری از موانع مرتبط با درمان را از بین ببریم. “

روند بزرگ

گلابی در سال ۲۰۱۳ تاسیس شد اواخر سال گذشته پس از تکمیل ادغام با یک شرکت خرید با هدف ویژه در بازارهای عمومی ظاهر شد. خارج از درمان های مورد تایید FDA برای اختلالات مصرف مواد و مواد افیونی، این شرکت ابزاری برای درمان بی خوابی مزمن نیز ارائه می دهد.

هفته گذشته، گلابی برای اولین بار از زمان عرضه عمومی، نتایج مالی خود را اعلام کرد. این پیش بینی درآمد سالانه ۴ میلیون دلاری را پشت سر گذاشت و در سال گذشته ۴.۲ میلیون دلار درآمد داشت. مطابق با اسنادی که در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ثبت شده است، این شرکت متحمل زیان خالص ۶۵.۱ میلیون دلاری در سال ۲۰۲۱ شده است.

مک کان در طول این تماس گفت: ما سال ۲۰۲۱ را به عنوان سالی در نظر می گیریم که گلابی و بنابراین کل کلاس PDT اولین نقطه عطف تجاری خود را دریافت کرد.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر