یورک در روز جهانی سالمندان زنان را جشن می گیرد – اخبار سرعت


یورک سهم زنان مسن در شهر را با مجموعه ای از رویدادها در روز شنبه به مناسبت روز جهانی سالمندان جشن خواهد گرفت.

زنان مسن‌تر که به شیوه‌ای متفاوت به یورک کمک کرده‌اند، از ساعت ۱۱ صبح تا ۴ بعد از ظهر روز شنبه در مورد زندگی و تجربیات خود در موزه قلعه صحبت خواهند کرد.

زنان عبارتند از:

  • آکادمیک مرلین کراشاو، که نیروی محرکه ای در یورک برای دستیابی به جایگاه شهر حقوق بشر بوده است.
  • معاون سابق دانشگاه یورک سنت جان و پروفسور دایان ویلکاکس “قهرمان همه چیز در دوران پیری”
  • سو لیستر و آن موری که اولین شراکت همجنس گرایان یورک بودند، به مشارکت مدنی پیوستند و جشنواره یورک ۵۰+ را راه اندازی کردند.
  • شاعر، خاطره نویس، فعال اجتماعی و بنیانگذار شبکه برابری نژاد یورک، ایوی هولدر
  • جانت لاکر، وکیل، مشاور و سه بار شهردار کار

در رویدادهای دیگری که در طول روز برنامه ریزی شده است، از ساعت ۱۱ صبح تا ۳:۳۰ بعد از ظهر، تئاتر رویال یورک یک “تجربه واقعیت مجازی” از نمایش های اخیر را به عنوان بخشی از پروژه ای برای گسترش سرگرمی تئاتر به مراکز روزانه و سایر مکان های خارج از تئاتر ارائه خواهد کرد. . نمایش دهید.

در همین حال، رادیو یورک صداهای زنده و ضبط شده سالمندان را در طول روز پخش می کند، در حالی که رادیو یورک داستان هایی را که برای تعامل با بیماران مسن تر طراحی شده است، تعریف می کند.

داستان های سالمندان نیز از طریق رسانه های اجتماعی و روی صفحه نمایش StreetLife گفته می شود.

این رویدادها توسط داوطلبانی از انجمن شهروند ارشد یورک (YOPA)، ایج انگلستان یورک، حمایت از شهروند یورک، تاریخچه و دیگران گرد هم آمده است.

پروفسور ویلکاکس، که خود نایب رئیس YOPA است، گفت: “یورک منحصر به فرد است و یورک فوق العاده است… آنچه مهم است این است که یورک می تواند به نسل شگفت انگیزی از گروه های مختلف بزرگسالان ببالد که زندگی اجتماعی ما را ساخته و ادامه می دهند. شهر مکانی است که همه ما می توانیم با آن دوست داشته باشیم و دوستش داشته باشیم.

“شنبه برای تکریم هر یک از آنها و گفتن “متشکرم” گرم و صمیمانه است. مشارکت ها، خاطرات، انعطاف پذیری و احساس شادی مشترک سالمندان از طریق صدای بزرگان جامعه ما و از طریق فعالیت ها بیان می شود. همه ما می توانیم به آن بپیوندیم. که در.”

سیمون هولمز، مدیر عامل Age UK York، افزود: “ما از همکاری با شورای سالمندان یورک و دیگر شرکای فوق العاده خرسندیم.

هر روز، کارکنان و داوطلبان (Age UK York) داستان‌های الهام‌بخش زیادی از کسانی که ما ملاقات می‌کنیم می‌شنوند.

ما خوشحالیم که برخی از این موارد را به عنوان بخشی از روز جهانی سالمندان به اشتراک می گذاریم. ما مردم را تشویق می‌کنیم تا با شرکت در رویدادهای برنامه‌ریزی‌شده هیجان‌انگیز و تعامل مداوم با سالمندان در سراسر یورک، این‌ها را برای خودشان کشف کنند.»

جزئیات کامل رویدادها را می توان در yorkassembly.org.uk یافترژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر