یکی از اعضای کمیته در ۶ ژانویه ادعا کرد که کیمبرلی گیلفویل ۶۰۰۰۰ دلار برای معرفی ترامپ در یک گردهمایی پیش از کنگره دریافت کرده است.


گفته می شود کمیته اقدام سیاسی دونالد ترامپ با پرداخت ۶۰ هزار دلار کمک مالی به نامزد دونالد ترامپ جونیور، کیمبرلی گیلفویل، مردم آمریکا را “دیده” کرده است. روز پرداخت به اندازه یک دقیقه و نیم کوتاه بود صحبت کنید و صحبت کنید به گفته یکی از اعضای کمیته تحقیقات کنگره در ۶ ژانویه، قبل از راهپیمایی رئیس جمهور سابق بدنام در ۶ ژانویه ۲۰۲۱ در واشنگتن.

زوئی لوورن، سخنگوی کالیفرنیا روز دوشنبه به CNN گفت: «اینها ثروتمند نیستند. رئیس جمهور آنها را فریب داد. این یک دروغ بزرگ و همچنین یک شکست بزرگ بود.»

عروس آینده رئیس جمهور سابق در ۶ ژانویه در خارج از کاخ سفید بیانیه ای کوتاه ارائه کرد و به حضار که برخی از آنها در نهایت به ساختمان کنگره حمله کردند، گفت: “ما به حمایت از رئیس جمهور ترامپ در کنار او ادامه خواهیم داد.” ما به لیبرال ها و دموکرات ها اجازه نخواهیم داد رویاهای ما را بدزدند یا انتخابات ما را بدزدند.»

در آن روز، او همچنین توسط دونالد ترامپ جونیور در شبکه‌های اجتماعی معرفی شد و حامیانش را تشویق کرد که «شجاعت انجام کار درست، جنگیدن را داشته باشند!»

رفتار او و کمپین بزرگتر ترامپ در جلسات استماع کمیته در ۶ ژانویه، که هفته گذشته هفته گذشته آغاز شد، مورد بررسی قرار گرفت.

بازرسان گفتند که شواهدی در دست دارند مبنی بر اینکه مشاوران نزدیک به دونالد ترامپ هشدار داده اند که ادعاهای وی در مورد تقلب در انتخابات نادرست است، اما رئیس جمهور سابق همچنان از به اصطلاح “دروغ بزرگ” برای جمع آوری میلیون ها دلار استفاده می کند. او به دنبال بودجه برای PAC بود. ، برای استفاده در فرضیه «صندوق دفاع رسمی انتخابات» که قبلاً وجود نداشت.

کارآگاه ارشد آماندا ویک، “همانطور که کمیسیون انتخابات متوجه شد، کمپین ترامپ متوجه شد که ادعاهای تقلب در رای‌گیری نادرست است، با این حال آنها به بمباران اهداکنندگان کوچک با ایمیل‌ها ادامه دادند و آنها را تشویق به انجام کاری کردند.” آن را “صندوق دفاع رسمی انتخابات” می نامند. مشاور کمیسیون در جلسه روز دوشنبه گفت: «بیشتر پول جمع‌آوری شده به این نهاد تازه تأسیس تعلق گرفت، نه به اتهامات انتخاباتی».

لوفگرن به سی‌ان‌ان گفت: «من نمی‌گویم که این یک جرم است، اما فکر می‌کنم جرم است. فکر می کنم فریبنده بود و حقیقت نداشت.»

بستگی ندارد برای اظهار نظر با کیمبرلی گیلفویل و رهبری PAC Save America تماس بگیرید.

لیز هرینگتون، سخنگوی دونالد ترامپ در بیانیه ای گفت: “نه آژانس نجات ایالات متحده و نه کمیته ریاست جمهوری بودجه ای برای پوشش فعالیت های مربوط به ژانویه ارائه نکرده اند. بستگی ندارد.

Save America PAC در نوامبر ۲۰۲۰، اندکی پس از شکست دونالد ترامپ در انتخابات، تشکیل شد.

PAC در نهایت توانست ۲۵۰ میلیون دلار، عمدتاً از طریق چندین کمک کننده کوچک، جمع آوری کند.

گزارش شده است که بیشتر پول PAC به جای مبارزات انتخاباتی ناموفق رئیس جمهور سابق در بانک باقی مانده است. به املاک ترامپ یا سازمان های وابسته به رئیس جمهور سابق رفت او همچنین مدعی شد که متحدانش در PAC شکایت‌هایی را که رئیس‌جمهور سابق علیه پلتفرم‌های اصلی رسانه‌های اجتماعی مطرح کرده بود، تأمین مالی کردند، که او ادعا کرد به دلیل حذف برخی از سرویس‌ها پس از شورش‌های ۶ ژانویه «سانسور» شده‌اند.

شواهد کمیسیون برای نامه ۶۰۰۰۰ دلاری ممکن است از مصاحبه های انجام شده در آوریل سال جاری باشد، زمانی که خانم گیلفویل تماس گرفت و گزارش شد. نه ساعت شهادت.

بازرسان سوابق تلفن او را نیز به دست آوردند.

رئیس جمهور اهداکنندگان خود را فریب داد. آداوو نوتی، مشاور عمومی سابق کمیسیون انتخابات فدرال، از آنها خواست که برای به چالش کشیدن نتایج انتخابات هزینه کنند، اما سپس از کمک آنها برای پرداخت بدهی های نامرتبط استفاده کرد. او به روزنامه گاردین گفت. “این به طرز خطرناکی به تقلب نزدیک است. اگر یک موسسه خیریه معمولی – یا کسی که رئیس جمهور ایالات متحده نبوده است – ده ها میلیون دلار از طریق این نوع فریب جمع آوری کند، در معرض خطر جدی پیگرد قانونی قرار خواهند گرفت.”

علیرغم سؤالاتی که در مورد امور مالی آن وجود دارد، PAC سابق یک غول جمع آوری سرمایه است و بانک RNC را بیش از دو برابر کرده است. از بهمن ماه سال جاری.

این اولین بار نیست که حوزه انتخاباتی ترامپ مورد بررسی دقیق قرار می گیرد.

در ماه مه، کمیته افتتاحیه من به تسویه حساب ۷۵۰۰۰۰ دلار رسیدم با شهر واشنگتن دی سی، در یک دعوای حقوقی مدعی شد که برای شرکتش برای میزبانی مراسم افتتاحیه در هتل ترامپ در دی سی، هزینه بیشتری پرداخت کرده است.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر