یکی از مقامات کاخ سفید گفت آمریکایی‌های بالای ۶۰ سال باید دومین جایزه KWD خود را دریافت کنند


یک مقام کاخ سفید گفت: آمریکایی‌های بالای ۶۰ سال باید واکسن تقویت‌کننده دوم برای ویروس کرونا دریافت کنند، زیرا سویه بسیار مسری BA.2 در حال گسترش در سراسر ایالات متحده است.

دکتر Ashish K. Jha که ماه گذشته به عنوان هماهنگ‌کننده جدید واکنش جو بایدن به رئیس‌جمهور کووید-۱۹ منصوب شد، به فاکس نیوز یکشنبه گفت که داده‌های جدید برای حمایت از دور جدیدی از تقویت‌ها برای سالمندان «بسیار قانع‌کننده» است. افراد

این امر پس از آن صورت می گیرد که مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری های ایالات متحده (CDC) گزارش داد که به اصطلاح زیرگروه “مخفی” omicron، معروف به BA.2، اکنون نوع غالب ویروس کرونا در ایالات متحده است.

هفته گذشته، CDC الزامات ماسک فدرال را برای مسافران قطار معمولی ۱۵ روز تمدید کرد و حداقل تا ۳ مه ادامه داشت، در حالی که وزارت بهداشت و خدمات انسانی وضعیت اضطراری بهداشتی فدرال را برای کووید-۱۹ حداقل برای سه ماه دیگر تمدید کرد.

دکتر جوها گفت: “داده های اسرائیل برای افراد بالای ۶۰ سال بسیار قانع کننده است.” هنگامی که مردم تزریق دوم را چهار ماه پس از تزریق اول دریافت کردند، آنچه مشاهده کردیم کاهش قابل توجهی در نه تنها عفونت بلکه در مرگ و میر نیز بود.

بنابراین فکر می‌کنم افراد بالای ۶۰ سال باید آن را دریافت کنند. ۵۰ تا ۵۹، بسته به مشخصات خطر – با پزشک خود صحبت کنید، این یک تماس نزدیک‌تر است. اما برای افراد بالای ۶۰ سال، من فکر می‌کنم که افراد باید دوز تقویت کننده دوم دریافت کنند.

وی در پاسخ به این سوال که آمریکایی‌ها تا چه اندازه در مورد BA.2 نگران هستند، گفت که در حالی که موارد در حال افزایش است، پذیرش در بیمارستان کم است، به این معنی که مقامات فدرال باید “مراقب باشند” تا بفهمند چه نوع بیماری چیست. تهدید چقدر جدی است؟

او از تصمیم CDC مبنی بر تمدید اجباری ماسک مسافرتی فدرال دفاع کرد و گفت: “پانزده روز دیگر احساس بهتری در ما ایجاد می کند که آیا این موارد منجر به بیماری جدی، بستری شدن در بیمارستان و مرگ شود.”

ماه گذشته، سازمان غذا و داروی ایالات متحده (FDA) اجازه تزریق دوم واکسن Pfizer-BioNTech و Moderna Covid را برای افراد بالای ۵۰ سال داد و گفت که این واکسن ایمنی آنها را در برابر BA.2 تقویت می کند.

سازمان غذا و دارو هنوز منتظر اطلاعات شرکت‌های تولید واکسن در مورد بی‌خطر بودن و مؤثر بودن واکسن‌های کودکان زیر پنج سال است. دکتر جا گفت که امیدوار است سازمان غذا و دارو بتواند آن را در دو ماه آینده ارزیابی کند.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر