یک داروی مقاوم در برابر آتش در مرکز شهر ایلینوی – غرب ساز پیدا شد


PEORIA، PATIENT (WMBD) – یک تیم محلی کاهش آسیب تایید کرده است که پادزهر جدیدی به نام بنزو دوپ در مرکز شهر ایلینوی پیدا شده است.

این گروه صبح دوشنبه در فیس بوک اعلام کرد که شرکت کاهش آسیب Peoria JOLT داروی جدید را در طول آزمایش طیف سنجی جرمی شناسایی کرده است.

بنزوپاد ترکیبی از بنزودیازپین ها و مواد افیونی مانند هروئین یا فنتانیل است.

بنزودیازپین ها اغلب به عنوان آرام بخش توصیف می شوند، زیرا آنها فعالیت مغز را کاهش می دهند و پاسخ فرد به محرک ها را کاهش می دهند. بنزودیازپین های والیوم (دیازپام)، زاناکس (آلپرازولام) و آتیوان (لورازپام) معمولاً تجویز می شوند.

JOLT گفت: “این ترکیب از آرام بخش ها و مواد افیونی به ویژه خطرناک است زیرا خطر مصرف بیش از حد را افزایش می دهد.” بنزوات ها و مواد افیونی هر دو مضعف هستند که منجر به افسردگی تنفسی و کاهش ضربان قلب با افزایش خطر می شوند.

خطر عوارض جانبی مانند سرگیجه، سبکی سر و خواب آلودگی نیز افزایش می یابد. علاوه بر این، حذف بنزوئین می تواند منجر به تشنج و مرگ شود.

اثرات مواد افیونی را می توان با نارکان یا نالوکسان معکوس کرد. با این حال، نالوکسان هیچ تاثیری بر بنزوات ها ندارد.

گونه های بنزوپد در ایلینوی مرکزی به رنگ خاکستری و بنفش هستند و بافت دانه ای دارند.

ما نکات زیر را برای کاهش خطر مصرف بیش از حد بنزو دوپ به اشتراک گذاشتیم.

  1. پاسخ واضح این است که به هیچ وجه از آن استفاده نکنید.
  2. مواد خود را قبل از استفاده تست کنید. قانون جدید ایلینویز آزمایش مواد غیرقانونی را در صورتی که فرد در یک برنامه کاهش آسیب به رسمیت شناخته شده ایالتی مانند JOLT ثبت نام کرده باشد، اجازه می دهد. JOLT از معرف های شیمیایی برای شناسایی عوامل تقلبی در نمونه های دارو استفاده می کند.
  3. مقدار زیادی نالوکسان مصرف کنید.
  4. از آن به تنهایی یا پشت در بسته استفاده نکنید.
  5. از کوچک شروع کنید و به آرامی حرکت کنید. قبل از مصرف دوز کامل، ابتدا یک آزمایش تصویربرداری انجام دهید.
  6. مصرف بیش از حد را به JOLT گزارش دهید. ما اطلاعات قابل شناسایی شخصی را جمع آوری نمی کنیم، اما به دنبال روندهای مواد مخدر خیابانی هستیم که ممکن است خطر مصرف بیش از حد را افزایش دهد تا بتوانیم مداخله کنیم.

اگر علاقه مند به دریافت نالوکسان رایگان هستید یا به دنبال گزینه های بهبودی مبتنی بر دارو، مانند Suboxone هستید، با JOLT با شماره ۳۰۹-۹۶۶-۳۶۴۳ تماس بگیرید.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر