یک سفال‌فروشی در یورک که می‌توان آن را به‌سرعت برگرداند – اسپید خبر


دوستداران سفال می توانند به فروشگاه جدیدی در مرکز یورک بروند.

Country Traditionals به همان جایی که هری نیکلاس آرایشگر در ۳ Colliergate بود نقل مکان کرده است.

این کسب و کار، روبروی فروشگاه بزرگ بارنیتس، مملو از طیف کاملی از سفال های دست ساز وارداتی از لهستان است و سه کارمند دارد.

فروشگاه یورک سومین فروشگاه این شرکت پس از فروشگاه های دیگر در کمبریج و استمفورد است.

ده سال است که Country Traditionals متعلق به نیکولا و سایمون تام است که در لینکلن شایر زندگی می کنند.

حدود ۲۰ سال است که تأسیس شده است. ما سومین مالک هستیم. نیکولا به پرس گفت: این در واقع توسط یک خانم هلندی شروع شد.

سیمون قبلاً مدیر عملیات یک شرکت واردکننده بود و نیکولا تا زمانی که اولین فروشگاه خود را در استمفورد افتتاح کردند، یک تجارت لوازم خانگی داشت.

نیکولا گفت: “من مطمئن می شوم که مغازه زیبا به نظر می رسد، طرح ها را انتخاب می کنم و کل ظاهر را در کنار هم قرار می دهم.”

این سفال توسط Ceramika Artystyczna در Boleslaweic در جنوب لهستان ساخته شده است. این شرکت برنده جایزه قدیمی ترین سازنده سفال در آن قسمت از لهستان است و این زوج معتقدند که بهترین است.

نیکولا گفت: «این کارخانه ۳۰۰ کارمند دارد. همه چیز با دست نقاشی شده است. در دمای بالا پخته می شود که باعث می شود در فر، ایمن آگا، قابل شستشو در ماشین ظرفشویی و مایکروویو ایمن باشد. این چیزی است که یک نقطه فروش بزرگ را ایجاد می کند. این سفال سنگی است و برای استفاده روزمره ایده آل است.

ظروف سفالی با کامیون به انباری در لینکلن‌شایر آورده می‌شود که ۱۰۰ خرده‌فروش دیگر در بریتانیا را نیز به صورت عمده عرضه می‌کند.

Country Traditionals بیش از ۲۰ الگوی مختلف ارائه می دهد. آنها شامل آبی کبالت، یک رنگدانه طبیعی است که به صورت محلی استخراج می شود، مانند خاک رس.

این مجموعه شامل فنجان، نعلبکی، بشقاب، قوری چای، کاسه، کوزه، ظروف، قاشق چایخوری، تورین، گلدان و ظروف مختلف است. حتی خرگوش های سفالی و فیل نیز وجود دارد.

نیکولا گفت: «ما متوجه می‌شویم که اکثر مشتریان ما الگوها را با هم ترکیب می‌کنند. مشتریان همچنین یک سرویس شام کامل را جمع آوری می کنند. ما کلکسیونرهای زیادی داریم. هنگامی که شخصی یک قطعه را می‌خرد، اغلب برای خرید بیشتر برمی‌گردد.»

نیکولا و سایمون قبل از اولین قرنطینه از یورک دیدن کردند و شهری مانند استمفورد و کمبریج را دیدند، با مغازه‌های مستقل، تاریخ و زیبایی.

او گفت: “همه اینها افراد مناسبی را که محصول ما را خریداری می کنند جذب می کند. ما قبلاً مشتریانی از یورک داشتیم که به فروشگاه ما در استمفورد سفر می کردند. اگر آنها آماده سفر به استمفورد هستند، واضح است که ما یک پایگاه مشتری در اینجا در یورک داشتیم.

Country Traditionals جمعه گذشته افتتاح شد و Colliergate را به دلیل موقعیت مرکزی “عالی” و طیف “جالب” کسب و کار خود انتخاب کرد.

نیکولا افزود: «همه مغازه‌داران برای استقبال از ما آمده‌اند. آنها خوشحال هستند که مغازه دیگر خالی نیست. ما همچنین از اولین هفته معاملات خود راضی هستیم.”

Country Traditionals را نیز می توانید در www.countrytraditionals.co.uk پیدا کنیدرژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر