یک سوپرانو در تئاتر کوچه به من بدهید – اخبار فناوری


در حالی که به سختی در پایین دست پارو می زدم، تماشاگران تئاتر کوچه در اولین نمایش جهانی کن لودویگ، به من یک سوپرانو قرض بدهاو با خوشحالی در پایین دست شناور بود و بی نظم می خندید. اگر کسی از روی صحنه به تماشاچیان نگاه می کرد، من را می دیدید که آنجا نشسته ام و گهگاهی لبخند می زنم، اما من اساساً از مسخره ای که پیش روی من می گذرد مصون هستم. در یک نقطه، کاملاً مطمئن نبودم که مقاومت در برابر جریان را متوقف کردم، لوله داخلی را برگرداندم و به بقیه پیوستم. من نه بیشتر و نه بیشتر لبخند زدم، اما چرا مقاومت می کنی، با جزر و مد برو.

سوپرانو نارضایتی لودویگ از پولساز موفق را تازه کنید به من کوره قرض بدهدر سال ۱۹۸۹، او اولین بازی خود را در برادوی انجام داد و تونی برنده بهترین بازیگر مرد (فیلیپ بوسکو) و کارگردان (جری ساکس) شد. لودویگ به عنوان نمایشنامه نویس نامزد شد اما به وندی واسرشتاین باخت هایدی رکوردز. موسیقی با گرشوین تو دیوانه ای (۱۹۹۲)، یک فیلم پرفروش که به مدت چهار سال اجرا شد و برنده بهترین موسیقی، لباس (ویلیام آیوی لانگ) و رقص (سوزان استرومن) شد، اما بهترین کتاب را به ویلیام فین و جیمز لاپین باخت. والستتوها.

با این حال، لودویگ حرفه ای بسیار پرسود داشت و کمدی های زیادی نوشت که دائماً در سراسر جهان ارائه می شوند.ماه بر فراز بوفالو، قرن بیستم، شکسپیر در هالیوودبرخی از آنها در کوچه نمایش داده شده است (خانم های پیشگام، عزیزم باش، جزیره گنج، گرشوین آمریکایی در پاریس) اما عمر موفقی به این طولانی نداشتند.

ناگهان ، سوپرانو بسیار ماهرتر از فر. تغییر سه نقش اصلی مرد به زن، این کمدی روی چرخ را با لمس گرمتر و عمیق تری پوشش می دهد. این فیلم همچنان یک کمدی جنسی کلاسیک است، با مردانی که شلوارهایشان را پایین می‌اندازند، درها را به هم می‌زنند، هویت‌های اشتباه و ورودی‌های غافلگیرکننده‌ای را به‌هم می‌زنند، اما خانم‌های پیشرو، رنگی از سرزندگی را به طرح ظریف اضافه می‌کنند. این مسخره به نوعی قلب خود را پیدا کرد. این یک پیشرفت خوب است.

لودویگ در مصاحبه‌ای با مدیر ادبی Alley’s در Playbill توضیح داد: “بسیاری از کارهای من در طول سال‌ها متوجه شده‌اند که قانون درام غربی مرد محور است… اما فقط به این دلیل که در گذشته بوده است. یعنی ما نمی‌توانیم و نباید سعی کنیم این را اصلاح کنیم.» تعادل.

خدایان می دانند که زنان می توانند به اندازه مردان بامزه باشند. دلقک جنسیت نمی شناسد. و بازیگران افسانه ای کوچه، تحت هدایت لیزری النور هولدریج – او دقیقاً می داند چه زمانی و چگونه در را ببندد – از رفاقت می درخشد. ممکن است بگویید به داخل خم شوید، فقط اجازه ندهید آن در به شما ضربه بزند. زنان این کار را نمی کنند. آنها هوشمندانه از مسیر خارج می شوند.

سوپراستار ایتالیایی النا فیرنز (الکساندرا سیلبر، خوش تیپ) دیر وارد کلیولند شد تا کارمن را در اپرا بخواند. کارگردان صحنه خانم وایلی (آیلین هاروی، Dripping with Rat Timing) در آستانه یک فروپاشی عصبی است. دستیار جو (میا پینیرو، خجالتی)، یک خواننده آماتور، عاشق جری پسر ویلی (براندون هرنزبرگر) است که عجله ای برای ازدواج ندارد. Firenze که به خاطر پرتاب خارج از صحنه شهرت دارد، با شوهر مشکوکش Pasquale (اورلاندو آریاگا، آتشفشان های ایتالیایی مانند Vesuvius) وارد می شود. النا برای آرام کردن معده ناراحتش مست می شود، غش می کند و مرگ خود را اعلام می کند. چه کسی می تواند به جای او ادامه دهد؟

مانند فایدو، طرح لودویگ به شدت بر روی استروئیدها می چرخد. نزدیک به پایان، دو نفر از النا در اطراف سوئیت هتل با هم مسابقه می دهند و توسط دو نفر (جری و لئو، تنور هلندی نادان) تعقیب می شوند. [Steven Good]یک زنگ دیوانه (اسکایلار سینکلر)، و یک خانم مسن، رئیس انجمن، جولیا (سوزان کوزین، مارگارت دومونت) که با لباسی لنگی و تاج نقره‌ای وارد می‌شود، به او گفته می‌شود که شبیه ساختمان کرایسلر است. خنده ی بزرگی به شما دست می دهد، اما این گیجی است که مستقیماً از مل بروکس دزدیده شده است. تولید کنندگان.

شاید به همین دلیل است که من با برند لودویگ گوفینس کمی باحال هستم. وقتی باید بالا برود پایین می آید. بسیاری از سوپرانو، دقیقاً مانند فراو در نقش کارول برنت اسکیت بورد بازی می کند. جوک ها می توانند خنده دار باشند. شامپاین سفارش دهید “مامان خوبه؟” پاسخ این بود: “خوب است.”

اما یک لحظه وجود دارد که به اوج می رسد. آنقدر شگفت انگیز است که با تسکین خودنمایی می کند. النا به جو می آموزد که چگونه ارائه کند، چگونه در لحظه باشد و چگونه هنر خوانندگی را پیدا کند. سیلبر و پینرو یک دوئت می خوانند – چه قطعه ای که من نمی توانم بسازم – اما نمایش را متوقف می کند. نور خورخه آرویو کمی کمرنگ می شود و این دو بازیگر این کمدی را به دنیای دیگری می برند. این یک لحظه غافلگیر کننده کامل، کمی زیبایی و زرق و برق است. بازیگران خوانندگان بزرگی هستند، هر دو از کهنه سربازان برادوی هستند. تماشاگران کاملا شگفت انگیز بودند. هنگامی که این دو به پایان رسید، همه در یک دور تشویق بلند شدند. درست همانطور که هارپو در فیلم برادران مارکس یوکلل بازی کرد، ناراحت کننده بود، اما حقیقت دارد.

تولید Alley فوق‌العاده است، مانند چیزی خارج از MGM عصر طلایی، با سوئیت هتلی که توسط Klara Zieglerova در رنگ‌های قرمز، طلایی و کرم طراحی شده است – آیا سوئیت هتل کلیولند خوشمزه به نظر می‌رسد؟ – دارای پنج در محکم برای اختلاط. درب آشپزخانه به صورت چرخشی باز می شود، یعنی زیاد استفاده نمی شود. در دری که سر و صدا نداشته باشد فریبکاری نیست. لباس های با جزئیات پیچیده هلن هوانگ از دهه ۱۹۳۰ صحبت می کند – لباس ساختمان جولیا کرایسلر که توسط کارول لومبارد پوشیده شده بود. اما به آن کفش‌ها نگاه کنید، یک کت و شلوار چهارخانه بزرگ پاسکواله، یک پیراهن ساتن لئو (که بلند نمی‌ماند)، یا جوراب‌های ابریشمی – عالی هستند.

لودویگ می تواند نیل سایمون امروزی باشد: بادگیر، باهوش، مکانیکی. او می داند که چگونه بخندد، چه زمانی ساکت شود، چه زمانی غافلگیر شود، و چه زمانی گیج شود، حتی زمانی که برای شخصیت گفتن آن مناسب نیست. به من یک سوپرانو قرض بده برای مخاطب غیرقابل انکار سرگرم کننده است. من می توانم از شوخ طبعی و تیزی او شگفت زده شوم، اما مجبور نیستم با صدای بلند بخندم، نه؟

Lend Me A Soprano تا ۹ اکتبر ساعت ۷:۳۰ بعد از ظهر از سه شنبه تا پنجشنبه و یکشنبه، ساعت ۸ بعد از ظهر جمعه و شنبه و ساعت ۲:۳۰ بعد از ظهر شنبه و یکشنبه در Alley Theatre، ۶۱۵ Texas اجرا می شود. برای اطلاعات بیشتر، با شماره ۷۱۳-۲۲۰-۵۷۰۰ تماس بگیرید یا به alleytheatre.org مراجعه کنید. ۲۶ تا ۷۸ دلار.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر