یک نظرسنجی جدید شکاف هایی را در سپر تفلون نخست وزیر جان هورگان نشان می دهد


محبوبیت جان هورگان نخست وزیر بریتانیا در میان نخست وزیران کانادا گسترش یافته است. این به ایجاد یک دولت اکثریت برای NDP در سال ۲۰۲۰ و استعفای اندرو ویلکینسون، رهبر وقت لیبرال بریتیش کلمبیا کمک کرد.

اما نظرسنجی این ماه آنگوس رید نشان داد که جذابیت هورگان در حال محو شدن است.

محبوبیت او در مقایسه با نظرسنجی قبلی بین ۷ تا ۴۸ درصد کاهش یافته است. همچنین هورگان را به عنوان سومین نخست‌وزیر محبوب در کشور، پس از هیوستون از نوا اسکوشیا (۶۲ درصد) و اسکات مو از ساسکاچوان (۵۱ درصد) در رتبه دوم قرار داد.

اندرو فیوره از هیوستون، نیوفاندلند و لابرادور، و فرانسوا لگو از کبک همگی از محبوبیت کمتری نسبت به هورگان برخوردار بودند.

دولت هورگان مجبور شده است به کمبود بودجه برای ساخت مدارس جدید تکیه کند و همچنین به یک طرح تقریباً میلیارد دلاری تخریب و بازسازی موزه سلطنتی بریتیش کلمبیا (در مورد آنچه که توسط ARI ارائه شده است) خسارات فزاینده‌ای وارد کرده است. برخلاف بریتیش کلمبیایی‌های معمولی، مشکلات – و بیشتر – همچنان در دفتر نخست‌وزیری انباشته می‌شوند.

در این نظرسنجی به پاسخ هورگان به COVID-19 اشاره ای نشده است. در آخرین جلسه مجلس، سونیا فورستناو، رهبر بی‌بی‌سی سبز، این موضوع را مطرح کرد و دولت را متهم کرد که در آموزش مردم در مورد خطرات طمع و سفرهای هوایی طولانی‌مدت کوتاهی می‌کند.

در ۱۳ ژوئن، حزب سیاسی حزب سبز اعلام کرد که فورستناو و آدام اولسن، MLA BC Green، تابستان امسال به یک “تور مراقبت های بهداشتی منطقه ای” خواهند رفت تا اطلاعاتی در مورد “سیستم مراقبت بهداشتی عمومی از هم پاشیده” جمع آوری کنند.

در همین حال، کاربران تحصیل‌کرده رسانه‌های اجتماعی که ممکن است در گذشته مایل به رای دادن به NDP بوده‌اند، به ابراز ناامیدی خود از دولت هورگان ادامه می‌دهند.

در اینجا چند نمونه آورده شده است:

موسسه Angus Reed این نظرسنجی را از ۷ تا ۱۳ ژوئن بر روی یک نمونه تصادفی از ۵۰۳۲ بزرگسال کانادایی وابسته به انجمن Angus Reed انجام داد. حاشیه خطای مثبت یا منفی ۲% در نظر گرفته می شود، ۱۹ ضربدر ۲۰.

دریارژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر