11 مورد از محبوب ترین شام های خانوادگی ما در پاییز امسال


تغییر فصل ، عصرهای تاریک ، برنامه های شلوغ … در پاییز فقط چیزی وجود دارد که همیشه به نظر می رسد عجله داریم. شام خانوادگی برای ما مهم است و امروز اگر به کمی الهام نیاز دارید ، برخی از شام های خانوادگی پاییزی را به اشتراک می گذاریم.

غذای خانوادهما دوست داریم برای صرف شام در طول هفته دور میزها جمع شویم. این که آیا می دانیم که برای همه امکان پذیر نیست (کار ، شیفت شب ، زندگی تنها ، و غیره) چیزی است که ما آن را به عنوان سپاسگزار نمی پذیریم.

آیا با شام خانوادگی بزرگ شده اید؟ من و شوهرم نوجوان بودیم ، او به خانه من آمد ، او باور نمی کرد که ما هر شب با هم شام بخوریم. صحبت های زیادی شد ، درباره روز همه یاد گرفتم ، همیشه خنده های زیادی بود. از زمانی که ما خانواده خود را تشکیل داده ایم ، یکی از زمانهای مورد علاقه ما برای گذراندن وقت با فرزندانمان بوده است.


: مدرسه بهداشت عمومی دانشگاه هاروارد تی چان وقتی خانواده ها برای شام با هم می نشینند ، نوجوانان و جوانان بیشتر میوه و سبزیجات می خورند ، فست فودها و تنقلات کمتری می خورند. »

: هرم راهنمای غذایی رژیم غذایی مدیترانه ای او خوردن غذاهای اجتماعی را تشویق می کند. بنابراین اگر خانواده شما در دسترس نیستند ، دوستان و بستگان نیز به همان خوبی کار می کنند.

شام خانوادگی پاییزی مورد علاقه


دستور العمل های زیر برخی از غذاهای مورد علاقه ما هستند که خانواده هنگام پاییز از آن لذت می برند. بسیاری از آنها به سرعت آماده و نمایش داده می شوند اجزای فصلیبه

پخت مرغ ایتالیایی

غذای خانوادگی پاییزی

مادرم وقتی بچه بودیم این کار را می کرد و از آن به بعد چرخشی بود. همه چیز در یک تابه پخته می شود ، حاوی غذاهای کنسروی مقرون به صرفه مانند گوجه فرنگی ، زیتون ، قلب کنگر فرنگی است. ادویه با مخلوطی از ادویه جات ترشی جات خشک شده ، سریع اما خوشمزه است.

بادمجان و کوفته بوقلمون پخته شده

بادمجان κ کوفته های ترکیه ای

کوفته های اسپاگتی در یک هفته به خانه ما می روند. آنها ساده هستند ، همه آنها را دوست دارند. این کوفته های پخته حاوی کمی بادمجان بوداده هستند و به جای گوشت گاو از بوقلمون آسیاب شده تهیه می شوند. با تهیه آنها از قبل و بعداً در یخچال ، حتی زمان بیشتری را صرفه جویی کنید.

رولت کلم بروکلی مرغ با پنیر

رول کلم بروکلی مرغ پنیری

چه بچه ای رول هلالی و پنیر آب شده دوست ندارد؟ ما کمی پروتئین بدون چربی به مرغ اضافه می کنیم و برخی فیبرها ویتامین ها و مقداری کلم بروکلی اضافه می کنند. اینها پخت و پز سرگرم کننده و سریع هستند ، که آن را برای شنبه شب ها عالی می کند.

دستور پخت فجیتا با پخت آهسته

فجیتاهای زودپز

اجاق گاز آهسته مورد علاقه من در پاییز است. این نه تنها در وقت شما صرفه جویی می کند ، بلکه کل خانه هنگام پخت بوی فوق العاده ای می دهد. این Sail Cooker Fajitas یک شام آسان است که می توانید آن را به دلخواه خانواده خود تنظیم کنید.

چوب ماهی پخته شده

چوب ماهی پخته سالم

ترد و خوش طعم ، این چوب ماهی پخته شده یک شام عالی خانوادگی است ، اما همچنین برای دریافت دو وعده ماهی در هفته خوشمزه است.

سس سس کچاپ خوشمزه ضروری است.

ایده های غذایی خانواده بیشتر

ما سعی می کنیم آن را با ناهار مخلوط کنیم ، دستور العمل های جدید را امتحان کنیم یا تنوع را اضافه کنیم. با این حال ، مواردی وجود دارد که ما مشتاق آنها هستیم. اگرچه ما “دستور” نداریم ، اما این غذاهای فوق العاده خانوادگی هستند.

  • Tacos – سریع ، همیشه محبوب و برای تنظیم آسان
  • سوپ گوجه و ساندویچ
  • صبحانه برای شام

ما تابه های زیادی نداریم ، اما هدفمان این است که در پاییز امسال چیزهای بیشتری را که به عنوان یک خانواده از آنها لذت می بریم پیدا کنیم. برخی از دستور العمل هایی که من سعی می کنم آنها را امتحان کنم عبارتند از:

دیدگاهتان را بنویسید