۱۳ کاری که هرگز نباید در رختخواب انجام دهید


چه زمانی عشق زندگی شما در حال آمدن بود وهمان مک نید. توجه به جنبه های ضروری زندگی برای داشتن یک زندگی شاد و موفق بسیار مهم است. یکی از مهمترین جنبه های زندگی زناشویی گرایش جنسی شماست. شما باید از اشتباهاتی که ممکن است در رابطه جنسی مرتکب شوید آگاه باشید. حذف اشتباهات جنسی چه در رختخواب و چه بیرون و اطراف شما را شادتر می کند.

بیایید این خطاها را شناسایی کنیم تا برای رفع آنها اقدام کنیم:

خطاهای جنسی در رختخواب

از این تله های جنسی دوری کنید

رابطه جنسی دلپذیر لزوما به مهارت های جنسی شما بستگی ندارد، بلکه به صداقت شریک زندگی شما بستگی دارد. به دنبال مهارت های جنسی نباشید، در واقع نباید این اشتباهات جنسی را در رختخواب انجام دهید. وقتی به مهارت ها فکر می کنید، عملکرد و خلق و خوی خود را از دست می دهید. در عوض، یاد بگیرید که چه کاری باید انجام دهید.

تصور نکنید که همه حرکات را درست انجام می دهید

شناخت خواسته های شریکمان از ابتدا غیرممکن است. به یاد داشته باشید که هر کسی ترجیحات شخصی دارد. ارتباط برای همه جنبه های یک رابطه بسیار مهم است. با تلاش برای درک آنچه شریک زندگی خود می خواهد، یک رابطه فیزیکی و عاطفی رضایت بخش تر ایجاد خواهید کرد.

فضای منفی را از رختخواب خود دور نگه دارید

بسیاری از زوج ها قبل از رفتن به رختخواب نارضایتی خود را ابراز می کنند. شاید به این دلیل که تخت اولین جایی است که باید در خلوت درباره آن صحبت کنید. اما وقتی خشم و کینه خود را به اتاق خواب می آورید، فضای سرگرمی را به میدان جنگ تبدیل می کنید. اگر این رنجش تشدید شود، ممکن است منجر به کناره گیری یکی از شرکای جنسی به عنوان مجازات برای آمیزش شود. اگر از شریک زندگی خود ناراحت هستید، آن را در اتاق دیگری بگویید و در مورد آن صحبت کنید یا آن را به فردا موکول کنید. “یک رویای عصبانی که یک بار عصبانی می شود رابطه شما را پایان نمی دهد.” چه چیزی می تواند زندگی جنسی شما را تغییر دهد؟ “یا تغییر صمیمیت در یک رابطه زمانی است که اتاق خواب را با نارضایتی و ناراحتی در فضایی منفی پر کنید.”

از به اشتراک گذاشتن فانتزی های خود خجالت نکشید

بسیاری از مردان و زنان به جای صحبت در مورد آنچه می خواهند، روی رابطه جنسی یا فعالیت هایی تمرکز می کنند که در آن شرکت نمی کنند. اما اگر خواسته های خود را سازنده بیان کنید، این انتقاد محسوب نمی شود. چیزی شبیه این را امتحان کنید: “این مرا دیوانه می کند…” به عنوان یک امتیاز، زبانی که استفاده می کنید می تواند به اندازه خود عمل آزار دهنده باشد. مرد یا زنی که واقعاً شما را دوست دارد به شما گوش خواهد داد. با این حال، هیچ یک از طرفین نباید تحت فشار چیزی خارج از منطقه راحتی خود قرار گیرند. امتحان کردن چیزی جدید باید هیجان انگیز باشد، نه ناامن یا خسته کننده.

بازدید نکنید خطاهای جنسی در رختخواب

صداقت را به جای چاپلوسی انتخاب کنید – یا به عنوان راهی برای پایان دادن به چیزی که از آن لذت نمی برید. در عوض، صادقانه دریابید که چگونه شریک زندگی تان می تواند شما را در رختخواب به بهترین شکل راضی کند. اجازه دهید اختلافات شما منجر به گفتگو در مورد اینکه چه چیزی برای رابطه شما خوب است یا بد. اگر نگران این هستید که شریک زندگی تان فقط برای شما برنامه اجرا می کند، به جای اینکه احساس خجالت کنید، در مورد آن صحبت کنید. اگر واقعاً فکر می کنید که آنها واقعاً این کار را انجام نمی دهند، بگویید که انتظار ندارید هر بار به ارگاسم برسید، و این چیز خوبی است.

برای داشتن رابطه جنسی تحت فشار قرار ندهید

یک افسانه رایج وجود دارد که زوج ها چندین بار در هفته رابطه جنسی دارند. آنها به طور کلی شادتر از همتایان کمتر فعال جنسی خود هستند. با این حال، داشتن رابطه جنسی یک بار در هفته می تواند به تقویت پیوند شما کمک کند. احتمالاً ایمنی شما را به خطر می اندازد. اگر برای داشتن رابطه جنسی تحت فشار هستید اما آن را دوست ندارید، روش های دیگر را امتحان کنید. ۱۵ دقیقه با هم ورزش کنید، یکدیگر را ماساژ دهید و سپس دوش بگیرید. برای ایجاد شرایط بهتر، قدرت بدنی خود را بدون فشار جنسی افزایش دهید.

به اوج فکر نکنید. خطاهای جنسی در رختخواب

تمرکز بر رسیدن به ارگاسم به عنوان هدف مقاربت می تواند تجربه لذت بخش یک رابطه را کاهش دهد، به خصوص در اوایل زندگی. بسیاری از زنانی که رابطه جنسی گاه به گاه دارند یا برای اولین بار رابطه جنسی دارند، لزوماً به ارگاسم نمی رسند. “این بدان معنا نیست که چیزی در رابطه شما اشتباه است.” هیچ چیز بدتر از این نیست که مدام از او بپرسید آیا به ارگاسم رسیده است یا خیر. عجله به ارگاسم از نظر روانی دقیقا برعکس است.

استرس روز کاری خود را به خواب نبرید

شاید شما یک پروژه دشوار در محل کار دارید یا با یکی از دوستانتان بحث می کنید یا استرس دیگری دارید. لطفا او را بیرون از اتاق خواب بگذارید. مطالعات نشان داده است که افراد، به ویژه زنان، باید بتوانند مغز خود را از همه چیز خالی کنند تا ارگاسم را تجربه کنند. این بدان معنا نیست که اگر مشغول کار هستید، باید رابطه جنسی را کاملاً حذف کنید. در عوض، اوج رابطه بیشتر از اضطراب به شما انگیزه می دهد. اگر به خودتان فرصت بدهید، این روش می تواند مفید باشد. برای زنان، فانتزی های رابطه می تواند راه مفیدی برای جدا شدن از اتفاقات روز و کنار آمدن با همسرشان باشد.

انتقاد پذیر نباش خطاهای جنسی در رختخواب

فکر می کنید چند چروک روی صورتش دارد؟ فکر میکنی داره پیر میشه؟ واضح است که در چنین لحظاتی نباید این مسائل مطرح شود. عزت نفس بر هر دو جنس تأثیر می گذارد و شما هرگز به اندازه ای که در رختخواب برهنه هستید آسیب پذیر نخواهید بود. از آنجایی که عزت نفس پایین یکی از علل اختلال عملکرد جنسی زنان است، بیش از ۹۰ درصد مردان نگران اندازه آلت تناسلی هستند. اگر هر دوی شما با کسی که هستید کنار بیایید، زمان بهتری در رختخواب خواهید داشت.

اجازه نده او درد را احساس کند. خطاهای جنسی در رختخواب

برخی افراد فکر می کنند رابطه جنسی خیلی کم یا خیلی دردناک است. “این درست نیست.” درد هنگام رابطه جنسی نشانه مشکلات ارگاسم و برانگیختگی، روانکاری، تغییرات هورمونی قبل از یائسگی، وضعیت نامناسب یا عدم ارتباط است. اگر درد دارید به همسرتان بگویید. همچنین در طول رابطه از پیش بازی نترسید. اگر مشکل ادامه داشت، با پزشک خود صحبت کنید، همچنین می تواند نشانه عفونت باشد.

از تصور شخص دیگری احساس گناه نکنید

حرکات تخیلی در ذهن شما یک راه کاملا طبیعی و موثر برای داشتن رابطه جنسی با کسی است. تخیل می تواند ابزار مفیدی برای بهبود رفتار رابطه شما باشد. هیچ دلیلی برای خجالت کشیدن از تصور یک سلبریتی، یک مرد جذاب در محل کار، یا یک غریبه که در اتوبوس می بینید وجود ندارد. تخیلات جنسی کاملاً طبیعی و قابل قبول است. اما تا زمانی که خودتان را قضاوت نکنید یا نسبت به آن احساس گناه نکنید.

در طول رابطه خود از هیچ مشکلی ناراحت نشوید

هر مرد بالغ در مقطعی از ناتوانی جنسی اپیزودیک رنج می برد. “این منطقی نیست.” ممکن است به دلیل مشکلات گردش خون، خستگی یا یک روز سخت در محل کار، تأثیر کمتری بر احساسات همسرتان داشته باشید. همچنین به این معنی نیست که نمی توانید در یک رابطه باشید. “اگر شروع به توهین به مرد خود کنید، ممکن است بلافاصله به یک مشکل مزمن تبدیل شود.”

به صدای گوشی خود توجه نکنید؛ خطاهای جنسی در رختخواب

بدیهی است که این حالت روحیه شما را تغییر می دهد. اما برخی از افراد همچنان هنگام رابطه جنسی گوشی خود را چک می کنند. مکث برای پاسخ به تماس یا پیامک نه تنها ریتم و حرکت را مختل می کند. همچنین به شریک زندگی شما می گوید که حتی زمانی که رابطه جنسی دارید، این اولویت اصلی شما نیست. رابطه جنسی را قطع کنید تا به گوشی هوشمند بروید. به طور کاملا غیرمستقیم، شریک زندگی شما به شما می گوید که این برای من جالب تر از رابطه جنسی با شما است. اگر زندگی مشترکتان برایتان مهم است، این کار را نکنیدرژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر