14 بدون غذا برای اجاق گاز فوری ، سرخ کن هوا یا اجاق گاز آهسته شما


غذاهای مورد علاقه ما بدون گوشت را که می توان به راحتی با اجاق گاز فوری ، اجاق گاز آهسته یا سرخ کن هوا تهیه کرد به اشتراک می گذاریم. همه آنها خوشمزه هستند و همه آنها برای صرفه جویی در وقت شما در آشپزخانه طراحی شده اند.

زمان غذا را آسان کنیدلوازم آشپزخانه زیادی در بازار وجود دارد تا آشپزی را آسانتر کند. مخلوط کن ، مخلوط کن ، کتلت ، پخت تخم مرغ ، غذاسازها و اجاق های توستر به نام چند مورد.

سه وسیله اصلی که ما به طور منظم از آنها استفاده می کنیم عبارتند از: Crock Pot (اجاق گاز آهسته) ، Air Fryer و Instant Pot (زودپز).


ما از برخی از دوستان متخصص تغذیه خواستیم دستور العمل های مورد علاقه خود را بدون گوشت با استفاده از اجاق گاز فوری ، زودپز یا سرخ کن به اشتراک بگذارند. ما درباره شما چیزی نمی دانیم ، اما این مجموعه مانند چرخش کامل ظروف پاییزی و زمستانی به نظر می رسد.

غذاهای بدون گوشت را در رژیم غذایی خود بگنجانید

14 بدون غذا برای اجاق گاز فوری ، سرخ کن هوا یا اجاق گاز آهسته شما

رژیم مدیترانه ای بارها نشان داده است که افزودن غذاهای گیاهی به رژیم غذایی شما یکی از راه های بهبود سلامت و کاهش خطر ابتلا به برخی بیماری های مزمن است. تمرکز بر این غلات کامل ، سبزیجات ، میوه ها ، آجیل ، دانه ها و روغن زیتون هدف اصلی این سبک زندگی است.


گاهی اوقات این امر می تواند دشوار باشد ، به ویژه اگر به خوردن گوشت عادت کرده اید ، مطمئن باشید که بدون گوشت غذا می خورید. خوشبختانه ، بسیاری از غذاهای گیاهی خوشمزه در اینترنت ، مجلات و رسانه های اجتماعی وجود دارد.

اگر مبتدی هستید و آزمایش غذاهای گوشتی را شروع نمی کنید ، در اینجا نکاتی را ذکر می کنم.

  • کوچک شروع کنید. برای لاغر ماندن در هفته یک وعده غذایی انتخاب کنید
  • عدس و لوبیا به دلیل داشتن پروتئین و فیبر ، راهی عالی برای غنی و مغذی نگه داشتن غذاها هستند. برای اطلاعات بیشتر این را بررسی کنید چرا ما عدس را دوست داریم؟ پست بیش از حد
  • قارچ در برخی از دستور العمل ها مانند سس اسپاگتی ، تاکو یا همبرگر بافتی شبیه به گوشت ارائه می دهد.
  • اعضای خانواده خود را در این روند مشارکت دهید ، آن را سرگرم کننده کنید.
  • و با دستور العمل های جدید ، ادویه جات و مواد اولیه بازی کنید

بنابراین ، بدون هیچ گونه توضیح بیشتر ، مجموعه دستور العمل های خوشمزه زیر را بخوانید.

Crock Pot و دستور پخت آهسته:

غذای سالم Cincinnati چیلی: تغذیه کننده بودن

با این دستور غذای غلیظ و دلچسب Crock Pot چیلی ، عدس جایگزین گوشت گاو می شود. مناسب برای روزهای سرد پاییزی که می خواهید به خانه بیایید و شام آماده است و منتظر شماست.

عدس کاری سیب زمینی شیرین از سبزیجات کاهو:

این غذای عدسی سیب زمینی شیرین و خوش طعم به لطف اجاق گاز آرام آسان تهیه می شود … فقط آن را بریزید ، روی آن بگذارید و فراموش کنید. وعده ناهار و شام را بادآوره کنید.

سیب زود پز از متخصص تغذیه داخلی

به این بسته و دستور پخت عالی Slow Cooker Applesauce خوش آمدید!

دستور العمل های اجاق گاز فوری

دیدگاهتان را بنویسید