20 مولتی ویتامین و مکمل برای مبارزه با کرونا || چه مکمل هایی برای مقابله با کرونا مورد نیاز است؟


20 مولتی ویتامین و مکمل برای مبارزه با بیماری ایسکمیک قلب وجود دارند. مردم می توانند از آنها برای تقویت سیستم ایمنی بدن در برابر بیماری های ایسکمیک قلبی استفاده کنند. با این حال ، شیوع جهانی بیماری کروناویروس یا کووید -19:، باعث ایجاد علائم و نشانه های مختلف در بیماران شد. این علائم شامل تب ، سرفه خشک ، علائم شدیدتر است که نیاز به مراقبت فوری پزشکی مانند دشواری تنفس و سرگیجه دارد.

متأسفانه ، در حال حاضر هیچ داروی ضد ویروسی وجود ندارد که بتواند خاص باشد کووید -19: هیچ درمانی و درمانی وجود ندارد. بنابراین ، درمان این اختلال معمولاً شامل مدیریت علائم با درمان کمکی است. واکسن کووید -19 در حال حاضر برای کمک به مبارزه با ویروس در دسترس است.

چه کسی دارای مولتی ویتامین برای مبارزه با بیماری ایسکمیک قلب است؟

اگر علائم: کووید -19: آیا شما یک بیماری نسبتاً خفیف دارید که شما را در معرض خطر بالای عوارض قرار دهد؟ کووید -19: (بالای 65 سال ، دیابت ، COPD:بیماری قلبی ، آسم ، سرطان ، بیماری کلیوی ، اچآیویبرخی از ویتامین ها: مکمل ها می توانند به تقویت سیستم ایمنی بدن در برابر بیماری های ایسکمیک قلبی کمک کنند.

همین حالا از پزشک خود مشاوره آنلاین بگیرید

توجه به این نکته ضروری است که هیچ ویتامین یا مکمل نمی تواند این بیماری را درمان کند کووید -19: شفا دادن. همچنین هیچ شواهد محکمی وجود ندارد که نشان دهد ویتامین ها یا مکمل های تأیید شده وجود دارد FDA: خوب ، نمی تواند تاثیری در آن داشته باشد کووید -19: داشتن:

اثرات محافظتی مصرف مکمل ها و ویتامین ها در مبارزه با ویروس کرونا نظری است. ویتامین ها و مکمل ها می توانند با بدن شما ، بدون نسخه یا بدون نسخه ، تداخل ایجاد کنند. در مورد همه داروها و مکمل هایی که مصرف می کنید به پزشک خود اطلاع دهید ، بدون مشورت با وی رژیم غذایی غنی از ویتامین را شروع نکنید.

چه مولتی ویتامین هایی می توانند از بیماری ایسکمیک قلب جلوگیری کنند؟

تاثیر ویتامین D بر کروناویروس

به دلیل بیماری کووید -19:با مصرف ویتامین ها علائم شبیه آنفولانزا را ایجاد می کند ب:، ج: و: D:آنها مانند روی می توانند به تقویت سیستم ایمنی بدن و مبارزه با بیماری ها کمک کنند. ” بنابراین ، می توان آنها را با مشورت پزشک مصرف کرد.

ویتامین C در بیماری ایسکمیک قلب

به طور کلی ، ویتامین ها ج: این می تواند به شما در مبارزه سریعتر با سرماخوردگی کمک کند یا علائم سرماخوردگی را در صورت مصرف قبل از تشدید بیماری کاهش دهد. ویتامین: ج: به عنوان یک آنتی اکسیدان ، می تواند به کاهش التهاب کمک کند. خوب است بدانید که ذات الریه یکی از جدی ترین علائم است کووید -19: حتی می تواند منجر به نارسایی تنفسی یا حتی مرگ شود. بنابراین اگر هنوز سالم هستید. شروع به مصرف ویتامین کنید ج:پس از مشورت با پزشک مشکلی وجود ندارد.

ویتامین D در بیماری ایسکمیک قلب

عملکرد اصلی ویتامین ها D:به بدن کمک می کند تا سطح کلسیم و فسفر را در خون حفظ کند. شما می توانید ویتامین D را تحت تأثیر اشعه ماوراء بنفش یا با مصرف مکمل ها همراه غذا دریافت کنید.

ویتامین کافی دریافت کنید D:همچنین می تواند شما را در برابر عفونت های تنفسی محافظت کند. مکمل های ویتامین بر اساس آزمایشات بالینی منتشر شده در مجله داروسازی و داروسازی D: خطر عفونت های تنفسی را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد.

ویتامین B کمپلکس و بیماری ایسکمیک قلب

20 مولتی ویتامین و مکمل برای مبارزه با کرونا پزشک

مصرف ویتامین B6:، ضروری برای حفظ سلامت سیستم ایمنی بدن انسان است. اطمینان حاصل کنید که به اندازه رژیم غذایی روزانه ویتامین کافی دریافت می کنید ب: به اندازه کافی دریافت می کنید. به راحتی می توانید میزان ویتامین ها را پیدا کنید با خوردن غلات غنی شده ، B مورد نیاز خود را دریافت کنید. همچنین ، مصرف مولتی ویتامین ممکن است گزینه مناسبی باشد.

بیماری ایسکمیک قلبی فلز

قرص جوهر روی یا داروهای بدون نسخه (شربت یا قرص) حاوی روی می تواند به کاهش خطر سرماخوردگی رینوویروس کمک کند. علاوه بر این ، مصرف روی به کاهش علائمی مانند احتقان بینی ، آبریزش بینی ، گلودرد و سرفه کمک می کند که سریعتر از بین می روند.

علاوه بر این ، روی برای تولید و فعال سازی سلول ها استفاده می شود تی: لنفوسیت ها تی:) آن کمک می کند: این سلول ها بدن را برای پاسخ به عفونت ها تحریک می کنند.

برای بهبود سریعتر ، مصرف مکمل روی را برای درمان بیماری خود در 24 ساعت اول علائم شروع کنید. دوز مناسب برای جوهر روی 75 میلی گرم است. اما مراقب باشید. مصرف بیش از 150 میلی گرم روی در روز می تواند باعث مسمومیت روی شود. مصرف زیاد جوهر روی نیز بر سیستم ایمنی بدن شما تأثیر منفی می گذارد.

اگر بیش از یک مکمل روی مصرف می کنید ، قبل از مصرف مکمل روی با پزشک خود مشورت کنید. برای جلوگیری از عوارض احتمالی.

بهترین مکمل ها برای شیوع COVID-19 چیست؟

مکمل های زیر ، به صورت جامد یا قرص ، می توانند به شما در سالم ماندن و تقویت سیستم ایمنی بدن برای مبارزه با بیماری های ایسکمیک قلب کمک کنند. ما بار دیگر اشاره می کنیم که مزایای این محصولات نظری است.

اسب!

سنجد سرشار از خواص ضد ویروسی و ضد التهابی است. به عنوان دارویی برای سرماخوردگی ، آنفولانزا و عفونت های سینوسی باکتریایی استفاده می شود. Elderberry: این اثر کاهش تورم غشاهای مخاطی را دارد.

برخی از مطالعات نشان می دهد که عصاره این گیاه زمان بهبود آنفولانزا را کاهش می دهد. به همین دلیل است که برخی تصور می کنند این محصول گیاهی می تواند سیستم ایمنی بدن شما را در برابر عفونت کروناویروس محافظت کند (کووید -19:) کمکش کن!

با قارچ

حاوی قارچ ، سلنیوم و ویتامین ب:“مانند ریبوفلاوین و نیاسین ، که برای یک سیستم ایمنی خوب و قوی ضروری هستند.” قارچ همچنین حاوی پلی ساکاریدهای مختلف است. پلی ساکاریدها مولکول هایی هستند که سیستم ایمنی بدن را تقویت می کنند.

رنگ:

گون گیاهی است که از ریشه آن در پزشکی استفاده می شود. معمولاً از این گیاه برای تقویت سیستم ایمنی بدن ، مبارزه با سرماخوردگی های معمولی ، عفونت های دستگاه تنفسی فوقانی ، حساسیت های فصلی ، آنفولانزای خوکی و همچنین باکتری ها و ویروس ها استفاده می شود.

اثربخشی این گیاه در برابر بیماریهای مختلف توسط بسیاری از مطالعات تأیید نشده است ، اگرچه در درمان حساسیت های فصلی 160 میلی گرم عصاره ریشه (Lectranal by Milsing doo:) ، هر روز ، به صورت خوراکی ، به مدت 3-6 هفته برای بهبود علائم مانند آبریزش بینی ، خارش و عطسه.

سلنیوم

سلنیوم حاوی انواع مواد معدنی از جمله پیشگیری از آنفولانزای پرندگان و آنفولانزای خوکی است. سلنیوم به عنوان یک آنتی اکسیدان قوی می تواند سیستم ایمنی بدن را تقویت کند. به جز افرادی که دارای اختلالات خود ایمنی هستند. آنها حتی می توانند بر سیستم ایمنی بدن شما تأثیر منفی بگذارند.

سیر

خواص ضد ویروسی سیر می تواند شدت علائم سرماخوردگی ، آنفولانزا یا عفونت ها را کاهش دهد. کووید -19: مفید بودن: در یک مطالعه ، افرادی که از مکمل های سیر در فصل سرما استفاده می کردند ، نسبت به افرادی که دارونما مصرف می کردند ، سرماخوردگی کمتری داشتند.

علاوه بر این ، استفاده از سیر می تواند زمان بهبود سرماخوردگی را کاهش دهد. اگرچه می توانید سیر را تازه بخورید. حتی می توانید از آن به عنوان مکمل استفاده کنید.

آندروگراف ها

آندروگرافی یک گیاه دارویی است که برای درمان بیماری های مختلف استفاده می شود. این گیاه اغلب به عنوان آرام بخش ، ضد تب و همچنین برای درمان سرماخوردگی و آنفولانزا استفاده می شود. استفاده از عصاره آندروگرافی در ترکیب با جینسینگ سیبری می تواند علائم سرماخوردگی را در 72 ساعت پس از شروع بیماری بهبود بخشد.

طبق مطالعه دیگری ، بیماران مبتلا به آنفولانزا که عصاره آندروگرافی خاصی را همراه با جینسنگ سیبری استفاده کردند. سریعتر از بیمارانی که از آمانتادین استفاده می کنند – دارویی که توسط سازمان غذا و دارو (FDA) تجویز شده استFDA:) مورد تأیید ، استفاده ، درمان آنفولانزا.

آنها همچنین عوارض کمتری پس از بهبودی از آنفولانزا داشتند. عوارضی مانند درد سینوس ، مشکلات تنفسی و سرفه (برونشیت) در این افراد کمتر شایع بود.

ریشه شیرین بیان

20 مولتی ویتامین و مکمل برای مبارزه با کرونا پزشک

ریشه شیرین بیان ، هنگامی که به عنوان شستشو استفاده می شود ، می تواند برای تسکین گلو درد ، علائم کلی ویروس کرونا به طور کلی ، برای کاهش درد استفاده شود. علاوه بر این ، ریشه شیرین کننده می تواند احتقان را سرکوب کرده و التهاب را کاهش دهد. می توانید یک تکه ریشه شیرین را بجوید یا به عنوان چای بنوشید تا از اثرات درمانی این گیاه بهره مند شوید.

Pelargonium sidoides:

Pelargonium sidoides: اسمش همینه گردنبند آنها همچنین معروف به: معمولاً برای درمان عفونت های دستگاه تنفسی فوقانی ، از جمله برونشیت ، سینوزیت ، گلو درد و لوزه استفاده می شود. این گیاه خواص درمانی دارد.

به نظر می رسد که استفاده از عصاره مخصوص ساخته شده از سایدروئیدهای پلارگونیوم به کاهش علائم و از بین بردن سرماخوردگی 10 روز پس از درمان با این گیاه کمک می کند. علاوه بر این ، استفاده از این گیاه در بزرگسالان علائم برونشیت را در مدت 48 ساعت پس از شروع بیماری کاهش می دهد.

کورکومین

20 مولتی ویتامین و مکمل برای مبارزه با کرونا پزشک

کورکومین ، از کارخانه کورکوم طولانی گرفته شده از: کورکومین معمولاً زردچوبه نامیده می شود. کورکومین در طب چینی آیورودا برای فعالیت ضد درد ، ضد التهابی و ضد عفونی کننده استفاده می شود. کورکومین می تواند به مبارزه با التهاب ، بهبود پاسخ ایمنی بدن کمک کند.

اکیناسه

از اکیناسه برای درمان علائم سرماخوردگی در ساعات اولیه علائم استفاده می شود. اما مطالعات علمی در مورد اثربخشی آن نتایج متفاوتی را نشان داده است. برخی از مطالعات نشان می دهد که خوردن اکیناسه می تواند خطر ابتلا به سرماخوردگی را 45-58 reduce کاهش دهد. اما مطالعات دیگر نشان می دهد که استفاده از اکیناسه هنگام قرار گرفتن در معرض ویروس های سرماخوردگی از سرماخوردگی جلوگیری نمی کند.

تحقیقات اولیه نشان می دهد که مصرف محصولات خاص ساخته شده از اکیناسه (اکیناسه مونوسلکت:، PharmExtracta:، پونتنورا، ایتالیا) هر روز به مدت 15 روز می تواند پاسخ واکسن آنفولانزا را به افرادی که دارای مشکلات تنفسی مانند برونشیت یا آسم هستند بهبود بخشد.

به طور کلی مطالب مختلفی در محافل علمی درباره این گیاه دارویی گفته می شود. تحقیقات بیشتری برای دستیابی به نتایج نهایی بیشتر مورد نیاز است.

اخرین حرف

از زمان شروع بیماری عروق کرونر قلب ، بسیاری از محققان در سراسر جهان در تلاش برای یافتن راه هایی برای درمان ، کنترل ، مدیریت و پیشگیری از این بیماری هستند. برخی از پزشکان برای تقویت سیستم ایمنی بدن مصرف ویتامین ها و مکمل های گیاهی را توصیه می کنند.

معمولاً قبل از استفاده از هرگونه محصول گیاهی یا شیمیایی با پزشک خود مشورت کنید. او می تواند به سوالات شما در مورد بیماری ایسکمیک قلب پاسخ دهد.

منبع:

https://www.medicinenet.com/covid_19_supplements/article.htm

دیدگاهتان را بنویسید