20/20: سالی که من بچه داشتم و من در وضعیتی از هرج و مرج جهانی سرطان داشتم – Madeline Nutrition


سال گذشته در مراحل اولیه شیوع بیماری ، زایمان غیر بیمارستانی داشتم. دومین پسر من ، هایدن ، در 12 می 2020 به دنیا آمد ، با وزن کامل 8 پوند و 12 اونس ، که برای نیمه پایینی بدن من خوب نبود. آه. اگر تا به حال بچه دار شده اید ، می دانید که این درمان بعد از زایمان است نه خطی

سه ماه پس از اولین زایمان ، بیوپسی در بستر ناخن انگشت اشاره راست (غالب) من انجام شد. 2017 من یک خط تیره باریک به نام ملانونی داشتم که زیر تخت ناخن من (جایی که کوتیکول قرار دارد) می رفت و تا بالای ناخن من ادامه می یابد. این ممکن است نشانه ملانوم در ماتریکس ناخن باشد. هر شش ماه یکبار توسط یک متخصص پوست تحت نظر بود و متوجه شدیم که به تدریج (گاهی کمی) تیره و ضخیم به نظر می رسد و نیاز به بیوپسی دارد.

بیوپسی ماتریس ناخن نیاز به ایجاد سوراخی در قسمت زیرین بستر ناخن شما دارد. من هفته ها در مورد این روش اولیه کابوس می دیدم. او مشتاقانه منتظر بود تا استفاده از دست غالب من را از دست بدهد ، زیرا قبل از زایمان به نوزاد مراجعه می کردم تا از او نگهداری کنم و از او مراقبت کنم.

نتایج به سرعت بازگشت و ملانوما را نشان داد درجا یا مرحله 0. این بدان معناست که خوشبختانه هنوز در جای خود بود ، اما در واقع سرطان بود ، بنابراین باید بلافاصله با جراحی برداشته شود. توصیه اولیه قطع عضو پس از اتصال DIP بود. من توصیه آن جراح اول را در حال گریه گذاشتم.

من برای مراقبت از یک جراح دست که برای انجام تحقیقات بیشتر ، مصاحبه با همکاران در زمینه خود و جستجوی گزینه های دیگر برای من انتخاب کرد ، برای همیشه سپاسگزارم. ما در مورد 2 روش جراحی تصمیم گرفتیم که در آن ناخن ، بستر ناخن و ماتریس ناخن با حاشیه ای به اندازه کافی بریده می شوند تا هر سلول ملانوم حذف شود. این باعث می شود که منفذی در بالای انگشت من ایجاد شود. سپس ، جراحی شماره 2 در سه هفته سقوط می کند ، با پیوند پوست روی مچ دست داخلی من تا بالای انگشت من را بپوشاند. این یک روند طولانی خواهد بود ، اما من تمام طول انگشت خود را بدون قطع کردن آن صرفه جویی می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید