۲۰۲۲ دارایی خالص، حقوق، سن، قد، بیوگرافی، خانواده، ویکی – اخبار فوری بی بی سی


حقایق فوری

اسم سوگند – تعهد
نام و نام خانوادگی گورو هانریاس
ارزشش را ندارد ۱ میلیون دلار
تاریخ تولد ۳ سپتامبر ۱۹۹۹
سن او ۲۳ سال سن دارد
محل تولد ایالات متحده
الان زندگی می کنند ایالات متحده
اشتغال TikToker، Instagrammer، YouTuber، و شخصیت رسانه های اجتماعی
ملیت آمریکایی
دین مسیحی
ملیت قفقازی
محل تولد ایالات متحده
علامت زودیاک باکره
دبیرستان دبیرستان محلی در ایالات متحده
کالج/دانشگاه یک دانشگاه محلی در ایالات متحده
مدرک تحصیلی فارغ التحصیلی

Gero با نام مستعار Gero Hanirias یک شخصیت آمریکایی TikToker، Instagrammer، YouTuber و شخصیت رسانه های اجتماعی است. او به دلیل انتشار چندین ویدیوی کمدی کوتاه در حساب TikTok خود مشهور است. او بیش از ۶۹۶ هزار دنبال کننده در حساب TikTok خود جمع آوری کرده است.

دارایی خالص جیرو چقدر است؟

از سال ۲۰۲۲، خالص دارایی ها وام مسکن بود ۱ میلیون دلار. او به دلیل انتشار چندین ویدیوی کمدی کوتاه در حساب TikTok خود مشهور است. او بیش از ۶۹۶ هزار دنبال کننده در حساب TikTok خود جمع آوری کرده است. او همچنین به دلیل آپلود وبلاگ ها و ویدیوهای شوخی در کانال یوتیوب خود مشهور است. علاوه بر تیک توک و یوتیوب، در بسیاری از پلتفرم های رسانه های اجتماعی دیگر مانند توییتر، اینستاگرام و غیره نیز بسیار محبوب است.

Gero - Idade, Vida Pessoal, Biografia |  تولدهای معروف
ارزش خالص Giro 2022 از طریق تولد افراد مشهور

سالهای اولیه و بیوگرافی

گورو در ۳ سپتامبر ۱۹۹۹ متولد شد و در سال ۲۰۲۲ ۲۳ ساله خواهد شد. او در یک خانواده مسیحی آمریکایی پر رونق به دنیا آمد و بزرگ شد. او اعتقاد مذهبی مسیحی دارد و شهروند ایالات متحده است.

او تحصیلات ابتدایی خود را در دبیرستانی نزدیک در ایالات متحده به پایان رساند. پس از آن، او در یکی از دانشگاه های نزدیک در ایالات متحده تحصیل کرد و سرانجام در آنجا مدرک خود را گرفت. او از کودکی شیفته مدلینگ و مد بود. او یک ورزشکار جوان بود. همچنین صفحه یوتیوب خود را در سنین جوانی راه اندازی کرد زیرا همیشه دوست داشت یک ستاره مشهور باشد.

شغل حرفه ای جیرو چیست؟

در گذشته، Paeka و Gero در یک کانال YouTube به نام Gero & Paeka همکاری داشتند. آنها به لطف محتوای متنوع خود از جمله ویدیوهای شوخی و پست های وبلاگ، تعداد زیادی دنبال کننده در YouTube به دست آورده اند.

Gero (Gerohan Irias) - بیوگرافی، حقایق، زندگی خانوادگی، شغلی
معلم کاربر یوتیوب است. توسط سلبریتی

«شروع مشاجره و گفتن به دوستم می‌خواهم شوخی را ترک کنم» یکی از محبوب‌ترین ویدیوهای یوتیوب است. این کانال دیگر وجود ندارد و تمامی مطالب آن به دلیل طلاق وی حذف شده است. کانال یوتیوب که در حال حاضر بیش از ۲۲۷ هزار مشترک دارد، نام جدیدی دارد: Paeka. علاوه بر این، او یک بازیگر شناخته شده در Tiktok با بیش از ۳۶۰.۷ هزار دنبال کننده و ۱۱.۶ میلیون لایک تا زمان نگارش این مقاله است. در ژانویه ۲۰۲۱، او یک ویدیوی TikTok درباره رودی ریچ منتشر کرد.

خانواده، دوست دختر و روابط

پدر و مادرش گورو خانم نام دارند. هنریاس و آقای هانیریاس مستقیم. ارباب. حنیریاس یک تاجر حرفه ای است و خانم. حنیریاس خانه دار است. در مورد خواهر و برادرش، او تمام حقایق را برای خودش نگه داشت. وضعیت تأهل وی مجرد است. گفته می شود او در حال حاضر مجرد است. از اکتبر ۲۰۱۷، او با بازیگر، مدل، و شخصیت رسانه های اجتماعی مشهور، پایکا کامپوس، قرار ملاقات داشته است.

حالا یک دوست
گورو با دوست دخترش از طریق TheWikiFeed

شایعات و جنجال

واضح است که اطلاعات غلط در مورد افرادی مانند جیرو به طور گسترده منتشر شده است. از آنجایی که آنها حسود و حسود هستند، علاقه مندان به گرو می توانند داستان بسازند و سعی کنند او را پایین بیاورند. با این حال، گرو دیگر زیاد به آن فکر نکرد. طرفداران و پیروان گورو ترجیح می دهند بر عشق و مهربانی تمرکز کنند. Gru تا این لحظه کار بزرگی برای جلوگیری از بحث و جدل انجام داده است.

آمار بدن: قد و وزن

او در ارتفاع ۵ فوت و ۴ اینچ (۱.۶۳ متر) ایستاده است. با این حال، اطلاعاتی در مورد وزن گورو هانریاس هنوز ناشناخته است. او با چشمان مشکی زیبا و موهای مشکی بسیار جذاب به نظر می رسد. همچنین او بدنی باریک و باریک دارد. با این حال، آمار دقیقی که اندازه‌گیری‌های بدن گورو را نشان می‌دهد ناشناخته است.

شما هم ممکن است دوست داشته باشید پف بزرگ

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر