۳۰ چیز کوچک که شما را خوشحال می کند – سپتامبر Mag


کافئین، کدو تنبل، و لبخند زدن نیز در منو هستند، پیاده روی سریع در بیرون و گرفتن کارت تولد و “کمی احترام”.

همچنین مشخص شد که تقریباً سه چهارم (۷۲٪) معتقدند این چیزهای کوچک در زندگی هستند که اغلب بیشترین شادی را به ارمغان می آورند و ۴۸٪ گفتند که این چیزها به آنها یادآوری می کند که واقعاً چه چیزی در زندگی مهم است.

این تحقیق توسط Gala Bingo برای راه اندازی اتاق های چای بالون هوای گرم با الهام از نام معروف بینگو، “شماره ۳ – فنجان چای” انجام شد.

در ۱۴ و ۱۵ اکتبر، مردم این فرصت را خواهند داشت که با یکی از برنامه های ITV The Chasers در Potters Fields در لندن چای بنوشند.

سارا جولی از این برند می گوید: «زندگی یافتن لذت های کوچک و ساده است.

این را می توان برای برش های کیک، چرت های روزانه و بسیاری چیزهای کوچک دیگر که فقط به مقدار کمی نیاز دارید تا بیشترین بهره را ببرید اعمال شود.

این مطالعه همچنین کارهای کوچکی را که مردم برای ایجاد شادی انجام می دهند، از جمله معاشرت با دوستان، بازی کردن و خوردن یک وعده غذایی خوشمزه نشان داد.

داشتن یک نفر با تلفن، تعویض ملحفه و خوردن آب نبات نیز چیزهای کوچکی هستند که می توانند روز را روشن کنند.

و ۲۸ درصد فکر می کنند که این یک تغییر ساده در روال معمول است که بیشترین تأثیر را دارد، مهم نیست چقدر بزرگ یا کوچک.

بیش از یک سوم (۳۵ درصد) نیز معتقدند که کمی شادی به آنها کمک می کند هوشیار بمانند و سلامت روانشان را تقویت می کند.

بریتانیایی ها نیز ترجیح می دهند یک ژست کوچک و متفکرانه (۳۶%) را به جای یک حرکت بزرگ دریافت کنند، که ممکن است زیاد به آن فکر نشده باشد (۱۷%).

اما ۲۳ درصد آرزو می‌کنند که در زندگی‌شان «خیلی بیشتر» از خوشبختی در حال حاضر داشته باشند، در حالی که ۲۷ درصد دوست دارند «در لحظه زندگی کنند».

طبق گفته OnePoll، مشغله زیاد باعث می‌شود که آن‌ها نتوانند برای شادی وقت بگذارند، در حالی که ۳۷ درصد بیش از حد خسته هستند.

و تقریباً نیمی (۴۸ درصد) گاهی اوقات برای توجه به چیزهای کوچک در زندگی تلاش می کنند – اما ادعا می کنند که هشت بار یا کمی بیشتر در روز در طول یک هفته معمولی احساس شادی می کنند.

همچنین مشخص شد که دوشنبه و سه‌شنبه به‌عنوان کمترین احتمال ایجاد شادی انتخاب شدند و «احساس آن جمعه» به‌عنوان برنده آشکار ظاهر شد.

سارا جولی افزود: «شما باید راه درازی را طی کنید تا فردی را در صبح دوشنبه پیدا کنید تا جایگزین او شود.

اما در روز جمعه، اکثر ما تمام آخر هفته را منتظر می مانیم، با مسئولیت های کاری در آینه عقب.

این نشان می‌دهد که بریتانیایی‌ها می‌توانند هفته‌های خود را شادتر کنند، اگر در روزهای تاریک دوشنبه و سه‌شنبه برای خوردن کراکر، تعارف یا ورزش وقت بگذارند.

لینک منبع

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر