۳۰ کاری که باید در ونکوور این آخر هفته، ۲ تا ۴ سپتامبر انجام دهید – اخبار فناوری


جمعهاین نمایش توسط نلی ستاره رپ آمریکایی اجرا می شود PNE باند بعنوان بخشی از مهمانی های شب تابستانی PNE سلسله فروخته شد.

جمعهفرج علیپور، نوازنده فولکلور ایرانی مکمل Orpheum.

جمعه: تور استادیوم – با حضور Motley Crue و Def Leppard، با مهمانان Poison، Joan Jett و Classless Act – در استادیوم BC Place.

ترسو نمایش در ریو

جمعه: ثبت نام شد ریو. تئاتر از جانب ترسوکمدی ریچارد لینکلیتر در سال ۱۹۹۳ درباره ماجراهای گروهی از نوجوانان تگزاسی در آخرین روز مدرسه آنها در سال ۱۹۷۶.

از جمعه تا یکشنبه: بازی تقلید: فرهنگ بصری در عصر هوش مصنوعی، یک گالری جدید در حال اجرا است گالری هنری ونکوور تا ۲۳ اکتبر، کاربردهای فوق العاده (و سوء استفاده ها) هوش مصنوعی در تولید فرهنگ بصری مدرن و معاصر در سراسر جهان را بررسی می کند.

از جمعه تا یکشنبه: نمایش در قالب موزه مردم شناسی دانشگاه بریتیش کلمبیا تا ۱ ژانویه Xicanx: Dreamers + Change-Makers / Dreamers + Change-Makers، که سنت های غنی ۳۳ هنرمند Xicanx را به نمایش می گذارد.

از جمعه تا یکشنبه: با همکاری گالری هنری وینیپگ، موزه ونکوور ارائه نمایشگاه سیار x. حد تا اکتبر

آخرالزمان اکنون: داستان نهایی صفحه نمایش در مرکز VIFF قرار دارد.

از جمعه تا یکشنبه: ثبت نام شد مرکز VIFF مرکز بخش پایانی حماسه جنگ ویتنام در سال ۱۹۷۹ اثر فرانسیس فورد کاپولا حالا آخر دنیا بعنوان بخشی از تابستان دهه هفتاد سری فیلم

از جمعه تا یکشنبه: گالری جدید تی رکس: گالری غارتگر نهایی که داستان مشهورترین دایناسورهای جهان را از طریق ماکت‌ها، فسیل‌ها و تعاملات جذاب بیان می‌کند. این نمایشگاه تا ۲۲ ژانویه ۲۰۲۳ ساعت ۲۰ ادامه دارد دنیای علم.

از جمعه تا یکشنبه: دعوت نشده: هنرمندان زن کانادایی در لحظه مدرن نسل های مختلف نقاش، عکاس، بافنده، مهره ساز و مجسمه ساز بیش از ۲۰۰ اثر هنری را جمع آوری کرده اند. تا ۸ ژانویه ۲۰۲۳ ادامه دارد گالری هنری ونکوور.

از جمعه تا یکشنبه: همه زیر آفتاب: به یاد اندرو گرافت. یکی از نکات مهم جشنواره عکاسی در این گالری تا ۱۱ سپتامبر ادامه دارد گالری هنری ونکوور.

PNE تا دوشنبه ادامه دارد.

جمعه تا یکشنبه: ذره برای بدن مستقیم گالری ملی اقیانوس آرام (PNE) تا ۵ سپتامبر ادامه دارد و دارای آکروبات‌های پکن، سوپر سگ‌ها، Flying Fools High Dive Show، Dueling Pianos، Electric Fire و بازگشت پارتی‌های شب تابستانی است.

سه شنبه تا جمعه: ونکوور کانادا در برابر هاپ هیلزبورو در کار بیسبال لیگ کوچک استادیوم نات بیلی.

از جمعه تا یکشنبه: ما خیلی دور بودیم نمایشگاه سیار است موزه دریایی ونکوور تا ۲۷ نوامبر، که از داستان‌های اول شخص و عکس‌های بایگانی برای بیان داستان‌هایی از تجربه مدرسه مسکونی اینویت استفاده می‌کند.

از جمعه تا یکشنبه: گالری بیل رید نمایشگاه ارائه می کند مکان صحیح: stímetstexw tel xéltel، که کار ۱۰ هنرمند بومی را در ساحل شمال غربی تا ۱۹ مارس ۲۰۲۳ مطالعه می کند.

آثار تانیا مارمولگو در CICA به نمایش گذاشته شده است.

از جمعه تا یکشنبههنرمندی متولد جمهوری دومینیکن تانیا مارمولگواولین نمایشگاه انفرادی کانادا رویا و سفر، تا ۱ اکتبر ساعت مرکز بین المللی هنرهای معاصر.

شنبه: گروه جدید هارد راک Sucker Trap در ونکوور می نوازد کاباره فاکسبا مهمانان رانگ و داون لیز.

شنبه: ریو. تئاتر مجری یک برنامه کمدی و واریته به میزبانی افراد مشهور محلی آوریل اوپل.

شنبه: گروه محلی متال آلترناتیو Everreal می نوازد اتاق قرمز فوق العادهبا مهمانان سایه ریون و آلیس هاردی.

شنبهگروه آلمانی پست پانک Pink Turns Blue آهنگ هایی از آخرین آلبوم خود را اجرا می کند مجروح که در تئاتر ترولی.

موسیقی Mucha Muchacha اسپانیایی به عنوان بخشی از جشنواره فلامنکو اجرا می کند.
ماریو زامورا

شنبه: روز افتتاحیه جشنواره بین المللی فلامنکو ونکوور که تا ۲۵ سپتامبر در مکان های مختلف ونکوور ادامه دارد.

شنبه: جشنواره تایوان ورود رایگان ضمیمه مستند موزیکال جاده پیش رودرود بر مبارزان حقوق ملل اول ماری کلمنتز.

شنبه: اعضای سابق Guess Who برتون کامینگز و رندی باخمن مانند باخمن کامینگز PNE باند بعنوان بخشی از مهمانی های شب تابستانی PNE سلسله

شنبه و یکشنبه: جشنواره سه روزه تایوان گفت و گوی هنری و فرهنگی با مالزی و اندونزی و شیرجه عمیق به داستان های استقلال ارائه می دهد.

اد هیل در مکمل اجرا می کند.

یکشنبه: اد هیل، کمدین اهل ونکوور، در این برنامه اجرا می کند ضمیمه بعنوان بخشی از جشنواره تایوانبا مهمانان هکتور ریواس.

یکشنبه: آلترناتیو راک بریتانیایی نمایش جعلی سالن کمودوربا مهمانان دره عمیق.

یکشنبه: RuPaul’s Werq the World 2022 Tour Drag Race تئاتر ملکه الیزابت، با فینالیست های فصل چهاردهم.

یکشنبه: بانک در Drublic در Abbotsford’s مرکز تجاری ویژگی های عملکرد NOFX، نوه ها، توله سگ، برداشته شد، جمجمه های وودوی درخشان، وحشت مدرن و استراحت آسان به علاوه سه ساعت چشیدن آبجو دست ساز.

یکشنبهاین نقش را اسطوره های پاپ آمریکایی دهه ۱۹۶۰، The Beach Boys بازی می کنند PNE باند بعنوان بخشی از مهمانی های شب تابستانی PNE سلسله.

سگ های تانک نمایش در ریو

یکشنبه: نمایش سی امین سالگرد در ریو. تئاتر از فیلم جنایی وحشیانه کوئنتین تارانتینو، نویسنده و کارگردان سگ های تانک.

برای دیدن صدها لیست رویداد دیگر از صفحه مشاغل ونکوور ما دیدن کنید و آخرین به روز رسانی ها و اطلاعیه ها را دنبال کنید رویدادهای ونکوور در توییتر.

بیشتررژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر