۴۰ کاری که باید در ونکوور این هفته، ۱۹ تا ۲۳ سپتامبر انجام دهید – اخبار فناوری


دوشنبه: سرفصل های پلاستیک کوارتت راک مستقل بروکلین کاباره فاکس.

موقعیت: چک کردن ریو. تئاتر از کارگردان کوین اسمیتیک فیلم جدید کاتبان سوم: تور استراحت.

از دوشنبه تا جمعه: گالری جدید تی رکس: گالری غارتگر نهایی که داستان مشهورترین دایناسورهای جهان را از طریق ماکت‌ها، فسیل‌ها و تعاملات جذاب بیان می‌کند. این نمایشگاه تا ۲۲ ژانویه ۲۰۲۳ ساعت ۲۰ ادامه دارد دنیای علم.

حیوان من در تئاتر ملکه الیزابت اجرا داشتم.
رولین لاپورت

از دوشنبه تا جمعه: سیرک آلفونس او یک سفر اکتشافی را از طریق یک سری از افسانه های مزرعه کمی سورئال، با کمی بی احترامی در آنها هدایت می کند. حیوان، که در تئاتر ملکه الیزابت.

از دوشنبه تا جمعه: با همکاری گالری هنری وینیپگ، موزه ونکوور ارائه نمایشگاه سیار x. حد تا اکتبر

از دوشنبه تا جمعه: دعوت نشده: هنرمندان زن کانادایی در لحظه مدرن نسل های مختلف نقاش، عکاس، بافنده، مهره ساز و مجسمه ساز بیش از ۲۰۰ اثر هنری را جمع آوری کرده اند. تا ۸ ژانویه ۲۰۲۳ ادامه دارد گالری هنری ونکوور.

سهشنبه: ترل کاروراستاد تئوری سیاسی در دانشگاه بریستول، و سخنرانی در مورد مارکس و دموکراسی مرکز بندر.

سهشنبهبازیگران: لیدی ری خواننده، ترانه سرا و خواننده آمریکایی کاباره فاکس.

ابیا تئاتر ووگ را بازی می کند.

سهشنبه: دو روح کوبایی-افرو-فرانسوی از Ebia، متشکل از خواهران دوقلوی لیزا-کندی دیاز و نائومی دیاز، بازی کردند. تئاتر ووگ.

سه شنبه تا جمعه: سینمای نژادپرستانه این فیلم ترکیبی از آثار سینمایی مشترک دنیس فریرا داسیلوا و آرجونا نویمان است و تا ۱۱ دسامبر به نمایش در خواهد آمد. گالری هنری موریس و هلن بلکین.

سه شنبه تا جمعه: نمایش در قالب موزه مردم شناسی دانشگاه بریتیش کلمبیا تا ۱ ژانویه Xicanx: Dreamers + Change-Makers / Dreamers + Change-Makers، که سنت های غنی ۳۳ هنرمند Xicanx را به نمایش می گذارد.

سه شنبه تا جمعه: ما خیلی دور بودیم نمایشگاه سیار است موزه دریایی ونکوور تا ۲۷ نوامبر، که از داستان‌های اول شخص و عکس‌های بایگانی برای بیان داستان‌هایی از تجربه مدرسه مسکونی اینویت استفاده می‌کند.

سه شنبه تا جمعه: شرکت تئاتر کلوپ هنر حس بین المللی کمدی را ارائه می دهد، پیتر پن اشتباه می کند، که در فاز اتحاد صنعتی استانلی تا ۱۶ اکتبر

سه شنبه تا جمعه: شبانه و آثار دیگر گالری نقاشی دیوید ا. برای شما در نمایش گالری فضای بصری تا ۲۸ سپتامبر

سه شنبه تا جمعه: شورای هنری غرب یک هدیه درون نگری + عباراتگالری هنر سو دانیل و پائولا دی مارکو، که در مرکز هنری کای میک تا ۲۱ اکتبر

تکان دادن دلقک نمایش در ریو

چهار شنبه: ثبت نام شد ریو. تئاتر از نویسنده و کارگردان ستاره بابکت گلدتویتکمدی سیاه محصول سال ۱۹۹۲ تکان دادن دلقک.

چهار شنبه: alt-country/ گروه راک آمریکایی آهنگ هایی از آلبوم جدید را اجرا می کنند کشور خشن که در تئاتر ملکه الیزابت.

چهار شنبه: راک مستقل ولزی به رهبری Nouveau Amor سالن کمودور.

چهار شنبهنویسنده: چارلز ون ساندویک از یکی از کتاب‌هایش می‌خواند و در مورد آثارش و تأثیرش بر جهان صحبت می‌کند. موزه خانه.

کهلانی در PNE Coliseum بازی می کند.

چهار شنبه: کهلانی خواننده آر اند بی/پاپ، ترانه سرا و رقصنده آمریکایی PNE باندبا مهمانان صبحانه ریکو.

از چهارشنبه تا جمعه: گالری بیل رید نمایشگاه ارائه می کند مکان صحیح: stímetstexw tel xéltel، که کار ۱۰ هنرمند بومی را در ساحل شمال غربی تا ۱۹ مارس ۲۰۲۳ مطالعه می کند.

از چهارشنبه تا جمعهبا الهام از آشفتگی سیاسی جهانی در سال ۲۰۱۱، استن داگلاس هدیه ۲۰۱۱ ≠ ۱۸۴۸، چهار عکس با فرمت بزرگ و نصب ویدیوی دو کاناله، تا ۶ نوامبر در گالری چند ضلعی.

از چهارشنبه تا جمعه: تئاتر طلای غربی هدیه ۹۰ روز، نمایشنامه ای درباره مهاجرت اجباری جامعه آسیایی اوگاندا در سال ۱۹۷۲، ۵۰ سال بعد، که تا ۲۵ سپتامبر ادامه دارد. پل استودیو تئاتر.

از چهارشنبه تا جمعههنرمندی متولد جمهوری دومینیکن تانیا مارمولگواولین نمایشگاه انفرادی کانادا رویا و سفر، تا ۱ اکتبر ساعت مرکز بین المللی هنرهای معاصر.

از چهارشنبه تا جمعه: اولین برداشت های تئاتر هدیه حلقه آتش: موسیقی از جانی کشادای احترام به مرد افسانه ای سیاه پوش، در دیپ کو نمایش تئاتر تا ۲۴ سپتامبر

چهارشنبه تا جمعه: اتحادیه بازیکنان نورث ونکوور معرفی مجموعه ای از قطعات انفرادی آلن بنت. سخنرانان (خانم نامه ها و خانم فوسار پاهای خود را پیدا می کنند) تا ۲۴ سپتامبر ساعت تئاتر در سالن هندری.

ایگلز نقش راجرز آرنا را بازی می کند.

پنج شنبه: گروه راک افسانه ای کالیفرنیا ایگلز اجرا می کنند هتل کالیفرنیا آلبوم کاملا موجود است راجرز آرنا.

پنج شنبه: سه نفری بعد از هاردکور ولز مک کلاسکی این را بازی می کند تئاتر ترولی.

پنج شنبه: مارا برانسکوم، نویسنده مناسک به عنوان درمان، جشنی را برای گرامیداشت فصل برداشت در جامعه برگزار می کند ساحل جریکو.

پنج شنبه: گروه پاپ راک لس آنجلس این لنی را بازی می کند PNE باندبا مهمانان سطوح و دختر آنیکا.

Me First و Gimme Gimmes در حال نواختن در مرکز رویداد هاربر.

پنج شنبه.: سوپرگروه پانک راک Me First و Gimme Gimmes بازی می کنند مرکز رویدادهای بندربا مهمانان مرور کردن، تیم روسیه، و پاول بورس.

پنج شنبه: گروه راک Hang-Ten play Hangmen را مرور کنید رستوران لانالوبا مهمانان سکه.

پنج شنبه: GIVĒON نقش خواننده و ترانه سرای آمریکایی R&B را بازی می کند کاسه مالکینبا مهمانان Genevieve و ریموند.

پنجشنبه تا جمعه: پسران جرسی، درود برای فرانکی والی و چهار فصل، بازی استودیو قورباغه آبی در سنگ سفید

خاتیا بونیاتیشویلی در حال اجرا در Orpheum.

جمعه: پیانیست کاتیا بوناتیشویلی به رهبر ارکستر می پیوندد هشت سال و سمفونی ونکوور برای سه شب اول در تئاتر Orpheumبا اجرای آثار الگار، چایکوفسکی و راول.

جمعه: موسیقی دوتایی الکترونیکی از بلینگهام، اودسا، کتیبه PNE باندبا مهمانان سیلوان آسو، آلدربروک، و ناسایا.

جمعهدوتایی هالیفاکس با بازی Mama’s Broke تالار Mill Lehane در St. مساجد.

جمعه.: توسط هنرمند موسیقی راک مستقل نشویل آنی دروسو اجرا شد کاباره فاکس.

جمعه: افتتاحیه در مرکز اجتماعی، نمایشگاهی از شیوه های فرهنگی بومی که تا ۱ اکتبر ادامه دارد مرکز تفریحی و هنری جامعه Roundhouse.

عسل قهوه ای داغ: ریمیکس در تئاتر یورک افتتاح می شود.

جمعه: شب افتتاحیه در تئاتر یورک از Hot Brown Honey: The Remix، که در آن گروهی از زنان اولین ملل کلیشه‌ها را در جشن شباهت‌ها و تفاوت‌های افراد می‌شکنند.

برای دیدن صدها لیست رویداد دیگر از صفحه مشاغل ونکوور ما دیدن کنید و آخرین به روز رسانی ها و اطلاعیه ها را دنبال کنید رویدادهای ونکوور در توییتر.

بیشتررژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر