5 داروی هومیوپاتی برای کاهش وزن


کاهش وزن با خستگی و خستگی مداوم همراه خواهد بود. به نظر می رسد تقریباً همه سعی می کنند نحوه کاهش وزن را در برهه ای از زندگی خود بفهمند و روشهای متفاوتی برای کاهش وزن وجود دارد. برخی افراد با تغییر رژیم غذایی خود قسم می خورند. برخی افراد با بالا بردن سطح ورزش خود قسم می خورند. اگر در گوگل عبارت “کاهش وزن” را جستجو کنید ، از انواع گزینه هایی که برای روش های کاهش وزن پیدا خواهید کرد ، شگفت زده خواهید شد ، از جمله داروهای هومیوپاتی برای کاهش وزن.

با این حال ، آنچه برای یک فرد کار می کند ممکن است برای شخص دیگری مفید نباشد. این به این دلیل است که دبدنهای مختلف نسبت به چیزهای مختلف واکنش متفاوتی از خود نشان می دهند ، بنابراین اگر دیدید فردی 4 روز در هفته یوگا انجام می دهد و 10 کیلو وزن کم می کند ، به طور خودکار به این معنا نیست که می توانید انتظار داشته باشید همان اتفاق برای شما هم بیفتد.

به دنبال مد نباشید.

بسیار عالی است که راه های زیادی برای کاهش وزن وجود دارد ، اما همه آنها سالم نیستند. رژیم های خشمگین معمولاً چیزی است که می خواهید از آن اجتناب کنید ، زیرا می تواند منجر به کاهش موقت وزن شود ، اما اغلب حفظ آن در دراز مدت دشوار است. آنها اغلب به انتظارات غیرواقعی احتیاج دارند (ما رژیم هایی را در نظر می گیریم که فقط یک هفته اجازه مصرف مداوم آب میوه را می دهند) و نتایج سریعی را ارائه می دهند که جواب نمی دهد.

ممکن است با رعایت رژیم غذایی سخت در مدت کوتاهی متوجه کاهش وزن شوید ، اما زمانی که به هر رژیم عادی برگردید ، وزن معمولاً برمی گردد.

بنابراین بسیاری از مردم به داروهای کاهش وزن هومیوپاتی مراجعه می کنند که بسیار مطمئن تر از مصرف قرص های رژیمی هستند (چه کسی می داند که واقعاً چه هستند) و می توانند به شما در ایجاد عادات غذایی سالم تر و ورزش هایی که دارای وزن طولانی مدت هستند ، کمک کنند. به

زن یائسه در مقیاس بزرگ ، نا امید است زیرا نمی تواند وزن خود را کاهش دهد

در اینجا برخی از بهترین داروهای هومیوپاتی برای امتحان امروز آورده شده است.

داروهای لاغری هومیوپاتی

در حالی که این روش های تضمینی برای کاهش وزن وجود ندارد ، اما می توانید ارزش امتحان را داشته باشید تا ببینید آیا آنها شما را تحریک می کنند یا خیر.

Calcarea Carbonica:

دلیل اصلی این است که برخی از افرادی که از داروهای هومیوپاتی برای کاهش وزن استفاده می کنند ، نتیجه می گیرند ، به احتمال زیاد به این دلیل که این داروها به رفع انسداد کمک می کنند.

بسیاری از مردم به دلیل مشکلات گوارشی و / یا مشکلات متابولیسم خود با مشکلات وزن دست و پنجه نرم می کنند.

Calcarea carbonica می تواند کمک کند. این محصول در اصل کربنات کلسیم ناخالص و از لایه میانی پوسته است. این دارو عمدتا برای افرادی طراحی شده است که فکر می کنند بیشتر وزن آنها در معده نشسته است و تمایل دارند در شب عرق کنند.

علائم دیگری که ممکن است بدن شما به Calcarea carbonica نیاز داشته باشد عبارتند از:

 • اضطراب بالا
 • تنگی نفس
 • سر عرق کرده
 • بلافاصله پس از خوردن گرسنه

در لیکوپودیوم

طبق مطالعه انجام شده در کتابخانه ملی پزشکی: لیکوپودیوم یک داروی هومیوپاتی پرکاربرد برای کبد ، دستگاه ادراری و اختلالات گوارشی است.… »

کسانی که با کم کاری تیروئید دست و پنجه نرم می کنند ممکن است متوجه شوند که لیکوپن به آنها و همچنین افرادی که مشکلات معده ای مانند یبوست و نفخ معده دارند کمک می کند.

افرادی که به لیکوپودیوم نیاز دارند معمولاً شیرینی های شیرین هستند و عاشق نوشیدنی های گرم و غذا هستند. آنها همچنین می توانند بسیار بیشتر از نیاز خود غذا بخورند ، که باعث می شود معده ای متورم و ناراحت کننده داشته باشد.

دونات قهوه

Natrum Mur:

این داروی هومیوپاتی برای کسانی که با کم خونی دست و پنجه نرم می کنند و اغلب هوس زیادی نمک می کنند ، بهترین است. همچنین برای کسانی که وزن آنها در ران و باسن تجمع می یابد ، بهترین است.

در صورت احساس موارد زیر ، می توانید از مزایای natrum mur بهره مند شوید:

 • با گرما مبارزه می کند
 • افزایش وزن به دلیل افسردگی: استرس
 • کم خونی

Nux Vomica:

اگر متوجه شدید که یک شیوه زندگی بی تحرک دارید: وزن شما به یک مشکل تبدیل شده است ، ممکن است بخواهید nux vomica را امتحان کنید. یبوست معمولاً با یک شیوه زندگی بی تحرک همراه است ، و nux vomica می تواند کمک کند.

اگر احساسات زیر را دارید ، سعی کنید این درمان را امتحان کنید:

 • اسپ برای غذاهای تند
 • C برای غذاهای سرخ شده
 • ناتوانی در تحمل سرما
 • یبوست

دیوار نویسی

یائسگی یائسگی برای بسیاری از زنان باعث افزایش وزن می شود. متأسفانه ، خلاص شدن از شر این اضافه وزن همیشه آسان نیست.

دیوار نویسی می تواند در این زمینه به شما کمک کند. این داروی هومیوپاتی از کربن ساخته شده است و به برخی از افراد مبتلا به یبوست مزمن کمک می کند.

در صورت احساس موارد زیر ، این درمان می تواند انتخاب مناسبی برای شما انجام دهد:

 • غمگینی
 • ناتوانی در تنظیم هوای سرد
 • نمک زیاد در رژیم غذایی
 • PMS:

زن غمگین

همه داروهای فوق اگر در مورد مشکلات وزن صحبت کنند ارزش امتحان کردن را دارد. فقط مطمئن شوید که تحقیقات خود را تنها دوز توصیه شده مصرف می کنید.

با گنجاندن یکی از این موارد در زندگی روزمره ، ترکیب آن با رژیم غذایی بهتر و ورزش منظم ، احتمالاً برخی از اعداد در مقیاس کاهش می یابد.

این مقاله فقط برای اهداف اطلاعاتی است و برای تشخیص یا درمان هیچ بیماری پزشکی در نظر گرفته نشده است. در صورت داشتن هرگونه مشکل پزشکی یا برنامه افزودن مکمل ها یا داروها به برنامه روزانه خود ، با پزشک خود مشورت کنید.

بعدی را بخوانید:

شما با این اشتباهات به خود اجازه می دهید وزن خود را کاهش دهید.

با استفاده از BMI تعیین کنید که آیا وزن مناسبی دارید یا خیر

چگونه می توان التهاب را کاهش داد و وزن را برای همیشه کاهش داد.

5 داروی هومیوپاتی برای کاهش وزن

آیا این مقاله را پسندیدید؟ ثبت نام کنید (رایگان) و ما هر هفته مقالاتی از این قبیل را برای شما ارسال می کنیم. در اینجا به صورت رایگان مشترک شوید.دیدگاهتان را بنویسید