۵ دلیل برای انتخاب مدرسه – تک بست ۱۰۰


والدین فرزندان خود را بهتر می شناسند و محیطی را که به موفقیت آنها کمک می کند درک می کنند و به همین دلیل است که والدین کودک بهترین قاضی در مورد محل تحصیل فرزندانشان خواهند بود. تنها منطقی است که از آنجایی که فرزندانشان با حضور در مدرسه با دلارهای مالیاتی خود آموزش می بینند، والدین می توانند تصمیم بگیرند که بهترین گزینه برای فرزندشان کدام مدرسه است. من معتقدم تنوع و رقابت در آموزش منجر به یک تجربه آموزشی بهتر خواهد شد. رقابت از طریق انتخاب به وجود می آید، که نوآوری را تقویت می کند و منجر به برتری دانش آموزان می شود.

به عنوان والدین، اطمینان حاصل کنید که تحصیل فرزندتان در اولویت قرار دارد. متأسفانه کنترل والدین بر تحصیل فرزندانشان بسته به محل زندگی آنها بسیار متفاوت است. موقعیت خطوط ناحیه مدرسه می تواند جوامع را به نصف تقسیم کند، و نتایج حتی ممکن است بدتر باشد زیرا کودک شما از نوع مراقبتی که به او کمک می کند در محیط آموزشی خود پیشرفت کند، دریافت نمی کند.

انتخاب مدرسه پیشرفت تحصیلی را افزایش می دهد و نشان داده شده است که جداسازی نژادی و اقتصادی را به شدت کاهش می دهد. بر اساس مطالعه‌ای که اخیرا توسط دفتر ملی تحقیقات اقتصادی انجام شده است، مشارکت در برنامه‌های انتخاب مدرسه، نرخ پایان تحصیلات متوسطه را در میان کودکان کم‌درآمد بین ۱۵ تا ۲۰ درصد افزایش داده است. زمین بازی آموزش با این امکان فراهم می شود که والدین فرزندان خود را بدون توجه به جایی که در آن زندگی می کنند به مدرسه مورد نظر خود بفرستند.

  • وقتی والدین انتخابی از مدارس داشته باشند، بیشتر راضی و درگیر می شوند. اکثر والدینی که از انتخاب مدرسه استفاده می کنند گزارش می دهند که از مدرسه ای که فرزندشان در آن تحصیل می کند رضایت بیشتری دارند.
  • مدارس به دلیل تفکیک اقتصادی ممکن است با شکست مواجه شوند و انتخاب مدرسه برای خانواده های کم درآمد گزینه هایی را فراهم می کند. ارتباط دلخواه بین مسکن کودک و توانایی آنها برای حضور در مدرسه را از بین می برد. به عبارت دیگر، توانایی خانواده برای تامین هزینه خانه دیگر تعیین کننده دسترسی فرزندشان به آموزش و پرورشی نیست که نیازهای او را برآورده کند. به نوبه خود، این بدان معنی است که انتخاب مدرسه دسترسی به آموزش با کیفیت را بدون نیاز به خانواده برای خرید خانه گران قیمت یا پرداخت دو برابر بیشتر برای تحصیل فرزندشان فراهم می کند.
  • علاوه بر این، مطالعات اغلب نشان داده‌اند که برنامه‌های انتخاب مدرسه برای صرفه‌جویی در هزینه‌های مالیات دهندگان، علی‌رغم روایت‌های رایج رسانه‌های جریان اصلی، کار می‌کنند.
  • گزینه های انتخاب مدرسه کیفیت کلی مدارس محلی را افزایش می دهد زیرا رقابت عاملی است که باعث بهبود می شود.
  • پاسخگویی مستقیم برای والدین با انتخاب مدرسه ایجاد می شود. والدینی که از تحصیلات فرزندان خود راضی نیستند، می توانند فرزندان خود را ببرند و دلارهای مالیاتی خود را به مدارس دیگر ببرند، که این امر باعث ایجاد انگیزه قوی برای مدارس برای رفع نیازهای دانش آموزان می شود. یک سیستم آموزشی مبتنی بر بازار، والدین را به عنوان سهامداران مستقیم قرار می دهد. در مقابل، مدارس متمرکزتر و از بالا به پایین بازخورد محدودی برای هدایت توسعه خود دارند. سیاستگذاران باید به والدین و مربیان اعتماد کنند تا ضمن رفع نیازهای جمعیت دانش آموزی، نوآوری و همکاری کنند.

به طور خلاصه، ما باید بدانیم که در دسترس بودن گزینه ها در آموزش یک پیشرفت مثبت است. آموزش یک سیستم “یک اندازه مناسب برای همه” نیست، و بهترین مدرسه دولتی برای هر دانش آموزی کار نخواهد کرد، و همچنین بهترین مدرسه خصوصی برای دانش آموز دیگری کار نخواهد کرد. جمعیت دانشجویی ما دیگر مثل سال های قبل نیست. صنعت آموزشی می تواند تمام روش ها و انتخاب های مختلف آموزشی را که دانش آموزان امروزی می خواهند و به آن نیاز دارند، ارائه دهد. به همین دلیل است که ما باید برنامه های انتخاب مدرسه را ایجاد کنیم تا برای شهروندانمان کار کند و سیستم آموزشی خود را به سمت پیشرفت تحصیلی به سمت جلو و بالاتر ببریم.

یادداشت ویراستار: در گزارش سیم راست خوشحال است که به یک صدا و مشارکت کننده جدید در سایت ما خوش آمد می گوید.

مکس اوری (حزب جمهوری خواه) برای انتخابات مجلس نمایندگان آرکانزاس به نمایندگی از ناحیه ۴۹ شرکت می کند. او در انتخابات مقدماتی جمهوری خواهان در ۲۴ مه ۲۰۲۲ در رای گیری حضور دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این نامزد:

به لینک مستقیم مراجعه کنید

اگر این مقاله را آموزنده یافتید، لطفاً یک کمک مالی کوچک به ما در نظر بگیرید فنجان قهوه برای کمک به حمایت از روزنامه نگاری محافظه کار – یا انتشار این خبر. متشکرم.

منبع سندیکای مقاله اصلی RWR.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر