5 قدم برای خوردن مثل یک قهرمانبرنامه ریزی (ناهار) شکست خورد ، برنامه شکست خوردن.

آشپزی در خانه می تواند به شما در ایجاد تغییرات سالم و م toثر در رژیم غذایی شما کمک کند. با این حال ، برنامه ریزی یک وعده غذایی و آنچه قصد دارید زودتر بپزید برای موفقیت بسیار مهم است.

در اینجا 5 مرحله است که می توانید برای شروع روند آماده سازی برای میانجیگری انجام دهید.

مرحله 1: منو را برنامه ریزی کنید.

تصمیم بگیرید که برای این هفته می خواهید چه بخورید یا میان وعده کنید و آنها را در یک تقویم خالی برنامه ریزی کنید.

می توانید از هر الگوی تقویم استفاده کنید ، اما اگر می خواهید تقویم منوی ما را دریافت کنید ، می توانید آن را به ایمیل خود ارسال کنید. ایمیل کنید اینجا:

تقویم ناهار
این تقویم را اینجا چاپ کنید.

مطمئن شوید که اندازه هر دستور غذا را اندازه بگیرید و به خاطر داشته باشید که باقی مانده به شما یا خانواده شما واگذار می شود. در صورت تمایل می توانید دستور غذا را دو برابر کنید یا اگر اندازه سرو بیش از حد بزرگ است ، نصف کنید.

نوع حرفه ای: اگر خانواده شما واقعاً دستور پخت را دوست دارند ، آن را مخصوصاً ضبط کنید دفترچه دستور غذای خانواده مورد علاقه خانواده ها برای دستور العمل های سریع و سریع. با گذشت زمان ، در صرف دستور العمل ها صرفه جویی می کنید و دیگر نگران خوشایند خوردن غذا نخواهید بود ، زیرا مجموعه ای از ایده های احمقانه را در اختیار خواهید داشت.

هفته به هفته برای وعده های غذایی برنامه ریزی می کنم ، سپس منو را در یخچال آویزان می کنم تا بتوانید به راحتی به آن مراجعه کنید.

گام 2: لیستی تهیه کنید ، آن را دوباره بررسی کنید.

یک لیست بزرگ از هر یک از مواد لازم برای هر دستور غذا و هر دستور بدون هیچ دنباله ای بنویسید.

حتماً هر یک از مواد معطر را بنویسید تا چیزی را از دست ندهید.

ممکن است اغراق آمیز به نظر برسد ، اما هیچ چیز بدتر از این نیست که ادویه یا غذا را از دست بدهید زیرا فراموش کرده اید آن را بنویسید. باور کنید من بارها این درس را آموخته ام.

نیاز 1: 1 پاسخگویی در برنامه ریزی یک وعده غذایی کاهش وزن.
با مجازی ما تماس بگیرید برنامه پاسخگویی روزانه (DAP) امروز!

مرحله 3: ممیزی آشپزخانه!

با بازرسی فیزیکی انبار یا یخچال خود در لیست کارهای خود قرار بگیرید.

اگر قبلاً یک ماده در دست دارید ، دوباره بررسی کنید تا مطمئن شوید که مقدار کافی برای دستور غذا وجود دارد.

هنگامی که 100٪ تأیید کردید که جزء در انبار موجود است ، آن را از لیست اصلی خود حذف کنید.

مرحله 4: آن را لهستانی کنید:

فهرست خود را با توجه به مسیر فروشگاه خود (یعنی تولید ، تحویل ، راهرو ، یخچال و غیره) بازنویسی کنید.

آیا این حرف اغراق آمیز به نظر می رسد؟ شاید.

آیا در دراز مدت زمان بیشتری را برای شما ذخیره می کند؟ کاملا!

راه رفتن تا مغازه چندان جالب نیست فقط به خاطر داشته باشید که هنگام وارد شدن فراموش کرده اید گوجه فرنگی بچینید. برنامه سفر شما یک سرمایه گذاری صرفه جویی در وقت است: یک تجربه خرید دلپذیر.

اگر به دلیل COVID-19 به صورت آنلاین خرید می کنید ، باز هم توصیه می کنم لیست خود را بر اساس دسته بندی (گوشت ، ادویه جات ترشی جات ، و غیره) بازنویسی کنید.

می توانید این قسمت را در پادکست در اینجا گوش دهید.

مرحله 5: بررسی کنید ، بررسی کنید ، بررسی کنید.

به محض اینکه قطعه به سبد خرید دست یافت ، آن فرد بد را از لیست خود حذف کنید.

در مورد رضایت صحبت کنید. به همین دلیل من همیشه یک قلم در کیف پولم و در ماشین نگه می دارم.

اشاره. سریع. قبل از پرداخت دوبار بررسی کنید که از هر مورد عبور کرده اید. برخی از اجزای موجود در لیست وجود ندارد.

توصیه ها

  • قبل از شروع برنامه ریزی یک وعده غذایی ، آنچه را که دارید بررسی کنید. این می تواند به شما در مصرف غذاها قبل از بدتر شدن آن کمک کند.
  • چند ماده را بالا ببرید. به عنوان مثال ، حداقل 2 دستور غذا را انتخاب کنید که هر دو از کره کدو تنبل استفاده می کنند (به عنوان مثال ، کدو حلوایی کینوا ، پخته مرغ و پخت مرغ و انشیلاداس کدو سبز و لوبیا سیاه). سپس ، حداقل یک عنصر از این دستور العمل ها (لوبیا سیاه) را انتخاب کرده و در دستور سوم (مرغ سالسا و کاسه سیاه لوبیا سیاه) استفاده کنید. سپس ، برای چهارمین وعده غذایی ، از یک ماده (کینوا) برای هر دستور (کاسه بودا کینوا) استفاده کنید.
  • آیا می توانید اجزای موجود را جایگزین کنید؟ یعنی اسفناج برای کلم ، لوبیا برای لوبیا چیتی ، کینوا برای برنج ، آب سبزیجات برای آب مرغ و غیره.
  • در ابتدای هفته برای غذاهایی که از مواد فاسدشدنی استفاده می کنند برنامه ریزی کنید.
  • کالاهای منجمد یا کنسرو شده را به عنوان پشتیبان ذخیره کنید. آنها به همان اندازه مغذی هستند. همچنین می توانید اکثر غذاها را در صورت خراب شدن منجمد کنید: میوه ها ، سبزیجات ، سبزیجات ، لوبیا ، چیلی / سوپ.

اگر این روش برنامه ریزی غذا مفید است ، حتما موفقیت خود را در اینستاگرام به اشتراک بگذارید و به ما @ nutrition.awareness @ بگویید.

امتناع. برخی از پست های وبلاگ ممکن است حاوی یک یا چند پیوند وابسته باشند. همه نظرات از آن من است.

کیت ریچاردسون متخصص تغذیه در اورلاندو فلوریدا است. او در عمل خصوصی ، آگاهی از تغذیه ، شریک است ، جایی که به متخصصان تغذیه ناامید یویو کمک می کند تا با استفاده از غذا به اهداف سلامتی خود برسند. در 1 منطقه او مجری مشترک پادکست آگاهی از تغذیه است.دیدگاهتان را بنویسید