۵۰٪ برای وسایل نقلیه الکتریکی آماده هستید – آیا شما؟ – تک بسته ۱۰۰


یو اس ای تودی اشاره می کند که خودروهای الکتریکی زمانی ناوگان کوچکی از وسایل نقلیه بودند که بسیاری آن را “محرمانه” می دانستند. امروزه خودروهای برقی به «خودروهای زیبایی» تبدیل شده اند که تقریباً هر فروشنده ای سهم خود را از آن دارد، علاوه بر این، رانندگان زیادی به دنبال آن هستند.

به نظر می رسد خودروهای الکتریکی در سال ۲۰۲۱ به طور قابل توجهی گسترش خواهند یافت. طبق گزارش Business Insider، در سال ۲۰۲۱، برندهایی مانند فورد با یک پیکاپ برقی وارد بازار شدند. دولت بایدن متعهد شده است که ۵۰۰.۰۰ ایستگاه خودروی الکتریکی در سراسر کشور نصب کند و بازار خودروهای الکتریکی لوکس در حال رونق است.

روند خودروهای برقی احتمالا تا سال ۲۰۲۲ ادامه خواهد داشت. رانندگان می توانند انتظار داشته باشند که خودروهای الکتریکی جدید بیشتری از برندهای مختلف خودرو در طول سال وارد بازار شوند. در حالی که هنوز انتظار داریم تسلا یک بازیگر اصلی در فضای خودروهای الکتریکی باشد، برندهایی مانند فورد، فولکس واگن و تویوتا برنامه‌هایی برای رونمایی از خودروهای الکتریکی جدید در سال جدید دارند.

تحقیقات جدید Ernst & Young نشان می‌دهد که علاقه مصرف‌کنندگان به خودروهای الکتریکی به اوج جهانی رسیده است و بیش از نیمی از خریداران خودرو می‌گویند که می‌خواهند خودروی بعدی‌شان الکتریکی باشد. بر اساس نظرسنجی از ۱۳۰۰۰ نفر در ۱۸ کشور، ۵۲ درصد از پاسخ دهندگان در شاخص سالانه Mobility Consumer EY که به دنبال خرید وسیله نقلیه هستند، خواهان یک خودروی برقی هستند. این را در نمودار زیر ببینید و در اینجا بیشتر بدانید.

حراج ماشین

آمریکایی ها به اندازه مصرف کنندگان در اروپا و آسیا مشتاق نیستند. خودروهای الکتریکی یک فناوری نسبتاً جدید هستند، اما منحنی رشد آنها در ایالات متحده قبلاً استثنایی بوده است. فروش سالانه خودروهای برقی در ایالات متحده از سال ۲۰۱۰ بیش از ۱۹۰۰۰ درصد افزایش یافته است، از تنها ۱۱۹۱ خودرو در سال ۲۰۱۰ به ۲۳۱۰۸۸ دستگاه در سال ۲۰۲۰ رسیده است. نمودار تاریخی خودروهای الکتریکی را ببینید و در اینجا بیشتر بدانید.

فروش خودروهای برقی -2020

سیاست‌های دولت احتمالاً انتخاب‌های مصرف‌کننده را در بسیاری از بازارها هدایت می‌کند.

  • به عنوان مثال، اتحادیه اروپا قصد دارد تا سال ۲۰۳۵ فروش خودروهای معمولی گازسوز را ممنوع کند.
  • چین می خواهد تا سال ۲۰۳۰ ۴۰ درصد از خودروهای فروخته شده خود برقی باشد و از یارانه خریدار و سایر اقدامات سیاسی برای تقویت حمل و نقل استفاده کرده است.
  • در ایالات متحده، پرزیدنت بایدن هدف خود را برای برق رسانی به ۵۰ درصد از خودروهای جدید تا سال ۲۰۳۰ تعیین کرده است. اما با افزایش قیمت بنزین، کنگره اکنون با پیشنهاد افزایش اعتبار مالیاتی برای مصرف کنندگانی که خودروهای برقی را انتخاب می کنند، مخالفت کرده است.

مانند بسیاری از چیزهایی که از دولت ما می آید، برای مثال، واکسن ها، مالیات ها، و کنترل گفتار ما، خودروهای برقی را به لیست اضافه می کند.

پس آیا برای خرید ماشین بعدی خود آماده خرید یک ماشین برقی هستید؟ برای پاسخ دادن به سوال بی تاب نباشید. با این حال، ممکن است انتخابی نداشته باشید.

بیشتر از پست های نمودار امروز را مشاهده کنید.

اگر این مقاله برای شما مفید بود، لطفاً کمک مالی کوچکی به ما کنید یک فنجان قهوه برای کمک به حمایت از روزنامه‌نگاری محافظه‌کار – یا اطلاع رسانی. متشکرم.

اگر این مقاله برای شما مفید بود، لطفاً کمک مالی کوچکی به ما کنید یک فنجان قهوه برای کمک به حمایت از روزنامه‌نگاری محافظه‌کار – یا اطلاع رسانی. متشکرم.

منبع انجمن برای مقاله اصلی RWR.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر