6 مکمل ضدالتهابی اصلی | گلندا بریتون ، RHN


** برای مکمل های اضافی به زیر مراجعه کنید

روغن ماهی

اولین مکملی که برای کاهش التهاب استفاده می کنم روغن ماهی (معروف به اسیدهای چرب ضروری امگا 3) است که به کاهش التهاب کمک می کند. کلمه “ضروری” به این معنی است که شما باید آن را از غذا یا مکمل ها دریافت کنید ، بدن ما آنها را تولید نمی کند. خوردن ماهی و غذاهای دریایی با کیفیت خوب و منبع تغذیه ایده خوبی است ، اما دریافت امگا 3 به اندازه کافی برای مقابله با التهاب دشوار است ، بنابراین مکمل روغن ماهی با کیفیت خوب (یا روغن جلبک برای گیاهخواران) راهی است که باید پیش بروید.


زردچوبه / کورکومین


زردچوبه به دلیل خواص ضد التهابی قوی در سالهای اخیر به یکی از اجزای محبوب محصول تبدیل شده است. این قطعاً ادویه جدیدی نیست زیرا بیش از 4000 سال است که از آن استفاده می شود و در فرهنگ هند سرچشمه گرفته است. با این حال ، اخیراً ، متخصصان بهداشت و متخصصان تغذیه به اهمیت زردچوبه برای خواص ضد التهابی قوی آن اشاره کرده اند ، بنابراین می توان آن را تقریباً در هر شکل ، از جمله مکمل زردچوبه ، یافت.

فلفل SP کورکومین (ماده ای حاوی زردچوبه) را 2000٪ بیشتر جذب می کند ، بنابراین اگر با زردچوبه غذا می پزید ، حتما فلفل C اضافه کنید. اگر تصمیم دارید کورکومین یا زردچوبه اضافه کنید ، مطمئن شوید که مکمل حاوی تمام فلفل است.

آلفا لیپوئیک اسید (ALA)

آلفا لیپوئیک اسید یک آنتی اکسیدان قوی است که تعدادی از مزایای سلامتی را ارائه می دهد ، از جمله توانایی کاهش التهاب.

اگر نگران التهاب هستید ، می توانید از پزشک خود آزمایشات آزمایشگاهی برای بررسی میزان التهاب خود بخواهید. آنها به احتمال زیاد از CRP (پروتئین واکنشی C) استفاده می کنند ، زیرا این یکی از اصلی ترین روش ها برای بررسی سطح التهاب بدن است.

ALA به طور موثر نشانگرهای التهابی کلیدی در خون مانند سطح CRP را کاهش می دهد.

کوئرستین یک فلاونوئید است که به طور طبیعی در بسیاری از میوه ها و سبزیجات یافت می شود و می تواند به کاهش التهاب کمک کند. گزارش شده است که در درمان عفونت های کروناویروس مانند SARS م andثر است و به عنوان درمانی برای COVID-19 مورد مطالعه قرار می گیرد.

همچنین برای افرادی که از آلرژی یا سینوزیت مزمن رنج می برند مفید است.

رزوراترول

رزوراترول یک آنتی اکسیدان مفید است که در غذا یافت می شود ، بله ، در شراب قرمز. اثبات شده است که دارای اثرات ضد سرطانی است ، می تواند به سلامت قلب و عروق و اختلالات عصبی کمک کند.

رزوراترول ممکن است در سرکوب دو برابر شدن SARS-CoV-2 و کاهش طوفان های سیتوکین SARS-CoV-2 مفید باشد

N- استیل سیستئین:

N-acetyl cysteine ​​سالهاست که توسط FDA تأیید شده است. شناخته شده است که سطح آنتی اکسیدان اصلی گلوتاتیون مورد نیاز برای سلامت اولیه را افزایش می دهد. اخیراً نشان داده شده است که می تواند با سرکوب طوفان های سایتوکین و تقویت دفاع سلول های T اثرات COVID-19 را معکوس کند و در نتیجه التهاب و آسیب بافتی را کاهش دهد.

لطفاً توجه داشته باشید که ایده خوبی است که با یک متخصص مراقبت بهداشتی واجد شرایط کار کنید که می تواند رژیم غذایی ، شیوه زندگی و تغییرات مکمل را متناسب با نیاز بدن شما راهنمایی کند.

** از داروساز آنلاین من دیدن کنید تا 15٪ در مکمل های درجه حرفه ای صرفه جویی کنید …

روی “پروتکل ها” کلیک کنید لیست مورد علاقه من را ببینید مکمل های ضد التهابی

محصولات را از طریق داروخانه مجازی Fullscript ما خریداری کنید.

پیوندها:

https://www.health.harvard.edu/staying-healthy/do-fish-oil-supplements-reduce-inflammation#:~:text=A.،get٪20them٪20through٪20your٪20diet.

https://journal-inflammation.biomedcentral.com/articles/10.1186/s12950-021-00268-6

https://lpi.oregonstate.edu/mic/dietary-factors/lipoic-acid

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC5241507/

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC6802539/#:~:text=Resveratrol٪20٪ 20 اتوفاژی٪ 20٪ 20 را مهار می کند ، AMPK٪ 20 و٪ 20 را مستقیماً٪ 20 مهار٪ 20mTOR را هل می دهد.

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC7649937/دیدگاهتان را بنویسید