7 مزیت زردچوبه + 2 مشکل احتمالی


7 کاربر برتر THERMERICA

** برای اطلاعات بیشتر به پیوندهای زیر مراجعه کنید.


حافظه ، روحیه و سلامت مغز

یک مطالعه 18 ماهه نشان داد که افرادی که دارای مشکلات خفیف حافظه هستند ، با توجه به عنصر فعال زردچوبه با کورکومین ، بهبود قابل توجهی در “حافظه” پیدا کردند. علاوه بر این ، آنها بهبود خلق را مشاهده کرده اند و مطالعات PET آنها کاهش تجمع آمیلوئید در هیپوتالاموس (مسئول مشکلات احساسی در آمیگدال) را نشان داده است.

کورکومین همچنین در آزمایش بالینی با پروزاک (داروی ضدافسردگی با لیست طولانی عوارض جانبی) مقایسه شد. محققان با فهمیدن اینکه کورکومین ممکن است به اندازه داروهای تجویزی برای درمان افسردگی م effectiveثر باشد ، شگفت زده شدند. * O LE SHADROTYON. هیچ کس نباید بدون تجویز پزشک از تجویز داروهای طبیعی خودداری کند.

2. کاهش وزن

کورکومین موجود در زردچوبه مورد مطالعه قرار گرفته و مشخص شده است که مصرف توده بدن را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد.

3. آرتروز

محققان دانشگاه استرالیا دریافتند که زردچوبه به طور قابل توجهی موثرتر از دارونما است و گروه زردچوبه ناراحتی زانو را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد.

4. مشکلات گوارشی


مطالعات نشان داده است که افراد مبتلا به سندرم روده تحریک پذیر پس از هشت هفته استفاده از عصاره زردچوبه دچار ناراحتی شکمی می شوند.

5. کورکومین و سرطان

زردچوبه ، پلی فنول استخراج شده از زردچوبه ، در دو دهه اخیر به عنوان یک آنتی اکسیدان ، ضد التهاب و ضد سرطان توجه زیادی را به خود جلب کرده است. مطالعات همچنین اثربخشی آن را در کاهش عوارض جانبی شیمی درمانی یا پرتودرمانی و بهبود کیفیت زندگی بیماران نشان داده است.

6. سلامت قلب

محققان دانشگاه کلرادو به این نتیجه رسیده اند که افزودن کورکومین منجر به سلامت شریان ها ، کاهش جریان خون و استرس اکسیداتیو می شود.

7. سلامت سیستم ایمنی

دانشمندان به این نتیجه رسیده اند که فواید کورکومین بر سیستم ایمنی بدن است. این می تواند نشانگرهای ضد التهابی را کاهش دهد و فعال سازی سلول های T ، سلول های B ، نوتروفیل ها ، سلول های کشنده طبیعی و سلول های دندریتیک را تنظیم کند.

2 مشکل احتمالی

مشکل احتمالی شماره 1:

مطالعات نشان می دهد که زردچوبه ضعیف جذب می شود ، اما خوشبختانه یک راه حل ساده وجود دارد. فلفل SP فراهمی زیستی زردچوبه را تا 2000 درصد افزایش می دهد.

مشکل احتمالی شماره 2:

بسیاری از مردم هنگام مکمل زردچوبه به کورکومین جداگانه متوسل می شوند که متأسفانه فاقد خواص درمانی زردچوبه است. در واقع ، زردچوبه در تمام اشکال آن قوی تر از کورکومین جدا شده است ، که تقریباً 300 ماده مفید دیگر دارد. شواهدی وجود دارد که “زردچوبه بدون کورکومین همچنین دارای خواص ضد التهابی است.” بنابراین ، اگر می خواهید از تمام قدرت زردچوبه استفاده کنید ، به دنبال محصولی باشید که آن را در قالب غذاهای کامل با پیپرین (فلفل) داشته باشد. Health Nutrition Curcumin SAP انتخاب خوبی است. موجود در داروخانه من (در زیر).

محصولات را از طریق داروخانه مجازی Fullscript ما خریداری کنید.

ادامه دهید و 20 درصد در فروش سالانه روز کارگر صرفه جویی کنید … 🙂

پیوندها:

حافظه ، روحیه و سلامت مغزhttps://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/23832433/

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC6582779/

https://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S1064748117305110؟via٪3Dihub

کاهش وزن

https://www.acpjournals.org/doi/10.7326/M20-0990:

آرتروز

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/15673996/

مشکلات گوارشی

https://www.acpjournals.org/doi/10.7326/M20-0990:

کورکومین و سرطان

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC6835707/

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC6429287/

سلامت قلب

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC5310664/

سلامت سیستم ایمنی

https://link.springer.com/article/10.1007/s10875-006-9066-7

امید به زندگی زردچوبه را 2000 درصد افزایش دهید

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/9619120/دیدگاهتان را بنویسید