۷۶ers برای گرما آماده می شود و ریورز زمان را تلف نمی کند – WSVN 7News


چند ساعت قبل از شروع بازی ششم سری دور اول تیمش در تورنتو در پنجشنبه شب، داک ریورز، مربی فیلادلفیا مشغول تماشای فیلم بود.

این نوار رپتورز نبود.

او داشت میامی هیت را تماشا می کرد.

چالش بعدی اکنون برای ۷۶ers شناخته شده است، و ریورز قبل از شروع روند آماده شدن وقت خود را تلف نکرد. برای چهارمین بار در پنج سال گذشته، ۷۶ers به ​​نیمه نهایی کنفرانس شرق می روند، جایی که برترین ها در انتظار Heat هستند.

بازی ۱ دوشنبه در میامی است.

ریورز گفت: “این یک چرخش کوتاه خواهد بود.”

بله، اما خوشحال است. جوئل امبید – که از ناحیه انگشت شست آسیب دید تا فصل خارج از فصل بازی می کرد – ۳۳ امتیاز به دست آورد، تایرز ماکسی ۲۵ امتیاز به دست آورد، جیمز هاردن با ۲۲ امتیاز بازی کرد و ۷۶رز پنجشنبه شب با نتیجه ۱۳۲-۹۷ رپتورز را پشت سر گذاشت و اولین امتیاز را به دست آورد. سری دور در شش بازی.

هیت از زمان پایان حذف پنج بازی آتلانتا در روز سه‌شنبه، از کار افتاده است.

ریورز گفت: “ما قرار است با مردان بازی کنیم و مشتاقانه منتظر این چالش هستیم.”

بازیکنان فیلادلفیا روز جمعه تعطیل می شوند. مربیان این کار را نمی کنند، اما تمرینی وجود ندارد. ۷۶ers شنبه و یکشنبه به زمین تمرین خواهند رفت، سپس برای بازی ۱ به میامی پرواز خواهند کرد. اما همانطور که Embiid آن را می بیند، آماده سازی برای میامی – تیمی که همه چیز را روشن می کند و به طور کامل آتلانتا را در راند ۱ با دفاع ازدحام خنثی می کند – این کار را انجام نداد. زمانی شروع شد که ریورز بعد از ظهر پنجشنبه شروع به تماشای فیلم کرد. Embiid نشان می دهد که در بازی ۱ مقابل تورنتو شروع شد.

Embiid گفت: “تورنتو در واقع ما را به خوبی برای آنها آماده کرد، زیرا آنها اساساً طرح های مشابهی دارند.”

فیلادلفیا و میامی چهار بازی فصل عادی را تقسیم کردند که هر کدام ۱-۱ در خانه به پایان رسیدند. امتیاز کل چهار بازی: Heat 404، ۷۶ers 400.

پیوندهایی وجود دارد که پیوند می زند. گارد هیت پوینت گارد کایل لوری اهل فیلادلفیا است و جیمی باتلر، گلزن برتر، عضو سابق ۷۶رز است و از زمان حضورش در آنجا با امبید نزدیک است.

امبید گفت: «این سخت خواهد بود.

۷۶ers روندی را در یافتن راهی برای عبور از رپتورز شکست دادند. آخرین باری که فیلادلفیا بازی های متوالی را در یک سری پلی آف حذف کرد و همچنان پیروز شد، فینال شرق ۲۰۰۱ مقابل میلواکی بود، زمانی که بازی های ۲ و ۳ را از دست داد و ۲-۱ عقب افتاد و در نهایت در هفت بازی پیروز شد.

آنها از آن زمان در آن سناریو ۰-۱۱ بودند و بازی های ۴ و ۵ این سری را در برابر رپتورز باختند تا برتری ۳-۰ به ۳-۲ کاهش یابد. اما آنها هیچ شکی در پنج شنبه شب باقی نگذاشتند و از یک بازی ۱۷-۰ در کوارتر سوم برای کنترل کامل استفاده کردند.

حداقل شک و تردیدها را ساکت کرد. ریورز در سه سری شکست خورده است که در آن تیم های قبلی او ۳-۱ پیش افتادند و دیدن ۳-۰ ۳-۲ مطمئناً برخی از آن خاطرات را زنده کرد. ریورز گفت که تنها راه برای جلوگیری از گفتگو بردن بازی ۶ خواهد بود و تیم او گوش داد.

توبیاس هریس از فیلادلفیا گفت: «ما زندگی می‌کنیم و از آن یاد می‌گیریم و ادامه می‌دهیم. و اکنون باید برای دور دوم آماده شویم.

برد ۷۶ers یعنی دور اول در شرق طبق برنامه پیش رفت. هر یک از چهار دانه برتر پیشرفته – نه. ۱ میامی و شماره ۴ فیلادلفیا در یک نیمه نهایی به مصاف هم می روند در حالی که شماره. ۲ بوستون و شماره ۳ دیدار میلواکی در دیگری. مجموعه سلتیکس-باکس از یکشنبه شروع می شود.

و قبل از ترک تورنتو برای آخرین بار در این فصل، ریورز کلاه خود را به رپتورز داد.

ریورز گفت: «این سریال ما را به تیم بسکتبال بهتری تبدیل کرد. ما در واقع از برخی جهات به آنها نیاز داشتیم. ما یک تیم جدید هستیم و همچنان در حال رشد هستیم. همه جابجایی ها و همه کارهای مختلفی که انجام دادند، فکر می کردم واقعا برای تیم ما خوب است. فکر می‌کردم این چیز خوبی است که باید از آن گذشت.»

حق چاپ ۲۰۲۲ آسوشیتدپرس. تمامی حقوق محفوظ است. این مطالب نباید منتشر، پخش، بازنویسی یا توزیع مجدد شود.

به خبرنامه ما بپیوندید تا آخرین اخبار را مستقیماً در صندوق ورودی خود دریافت کنید

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر