۷۸ کودک توسط اسرائیل در سال ۲۰۲۱ کشته شدند – سهل الخبر


در سال ۲۰۲۱، ۷۸ کودک زیر ۱۸ سال، ۱۷ سال در کرانه باختری و ۶۱ کودک در نوار غزه بر اثر تیراندازی ارتش اسرائیل کشته شدند. بر اساس سوابق DCIP، ۲۶ نفر در گروه سنی ۰-۸ سال، ۱۷ نفر در گروه سنی ۹-۱۲ سال، ۲۰ نفر در گروه سنی ۱۳-۱۵ سال و ۱۵ نفر در گروه سنی کودک هستند. ۱۶-۱۷ سال.

در همین حال، یک گزارش جدید فاش کرد که نیروهای اسرائیلی در طول سال ۲۰۲۱، ۳۵۵ فلسطینی را کشتند و بیش از ۱۶۵۰۰ فلسطینی دیگر را به سرزمین‌های اشغالی فلسطین منتقل کردند.

بر اساس گزارشی که روز دوشنبه از سوی وزارت بهداشت فلسطین منتشر شد، ۲۶۵ فلسطینی در نوار غزه کشته شدند که بیشتر آنها در جریان جنگ رژیم صهیونیستی در ماه می سال گذشته و ۹۰ فلسطینی دیگر در کرانه باختری و شرق اشغالی کشته شدند. تقدیس کردن

این گزارش با بیان اینکه بیشترین تلفات در ماه می در جریان جنگ ۱۱ روزه اسرائیل علیه غزه ثبت شده است، افزود: ۳۰۰۰ مجروح به بیمارستان ها منتقل شدند که ۲۱۳۱ نفر در نوار غزه و ۹۶۴ نفر در بیمارستان های کرانه باختری رود اردن بودند.

در همین حال، انجمن اسرای فلسطینی (PPS) گزارش داد که رژیم صهیونیستی طی هفت سال گذشته بیش از ۹۰۰۰ کودک فلسطینی را در سرتاسر سرزمین های اشغالی بازداشت کرده است.

در گزارشی که روز دوشنبه منتشر شد، این انجمن دریافت که از زمان انتفاضه دوم در سپتامبر ۲۰۰۰، ۱۹۰۰۰ نوجوان از جمله کودکان زیر ۱۰ سال دستگیر شده اند.

به گزارش روزنامه فلسطینی الشعب، شهادت‌های خردسالان نشان می‌دهد که اکثر آنها تحت شکنجه‌های جسمی یا روانی توسط بازجویان اسرائیلی قرار گرفته‌اند که از طیف وسیعی از مکانیسم‌ها و روش‌های غیرقانونی استفاده می‌کنند که کنوانسیون‌های موجود در مورد حقوق را نقض می‌کند. کودک

اسرائیل طی جنگ شش روزه اعراب و اسرائیل در سال ۱۹۶۷ قدس شرقی، کرانه باختری و نوار غزه را اشغال کرد و بعداً مجبور به عقب نشینی از غزه شد.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر