۸ ایده برای ایجاد فضا در یک آشپزخانه کوچک


آیا به دنبال ایده هایی برای ایجاد فضا در آشپزخانه کوچک خود هستید؟ از این طرح ها و نکات برای ایجاد فضاهای واقعا زیباتر و کاربردی تر استفاده کنید. اگر به دنبال ایده های آشپزخانه و به طور خاص تر، ایده های آشپزخانه کوچک برای صرفه جویی در فضای بیشتر هستید. این مقاله می تواند در این راه به شما کمک کند. آشپزخانه به فضای وسیع و روشن نیاز دارد.

مطالب مرتبط: ۱۰ بهترین رنگ های احیا کننده خانه که محیط زندگی شما را تغییر می دهد

این به دلایلی است که شما باید یک خانه کوچک با یک آشپزخانه کوچک داشته باشید. این بدان معنا نیست که شما باید به یک آشپزخانه تاریک بسنده کنید. شاید فکر کنید که آشپزخانه کوچک شما احتمالا مشکل دارد، اما مشکل اصلی استفاده نکردن از فضایی است که دارید. تصمیمات هوشمندانه ای در مورد چیدمان آشپزخانه، لوازم خانگی و گزینه های ذخیره سازی بگیرید. در این مقاله به برخی از راه هایی که به شما در ایجاد فضای رویاهایتان در مناطق کوچک کمک می کند اشاره شده است. و اگر به فکر بازسازی آشپزخانه خود هستید. از این طرح ها استفاده کنید

مطالب مرتبط: تجربه های سرگرم کننده و شگفت انگیز زندگی در خانه جوی هدن ۲۳ متر

  1. ایجاد فضا در یک آشپزخانه کوچک برای ایجاد فضای ذخیره سازی در یک آشپزخانه کوچک هوشمند باشید

مانند همه اتاق های کوچک، بیشتر فضای ذخیره سازی کلید خانه است. آخرین چیزی که در یک آشپزخانه کوچک می بینید یک فضای به هم ریخته است. انتخاب ترکیبی از کابینت آشپزخانه با قفسه باز یا بسته ایده خوبی برای فضای آشپزخانه کوچک شماست. اگر قفسه ها و کابینت های باز را با شیشه، ظروف و بهترین ظروف آشپزخانه پر کنید. زیبا به نظر می رسد و حتی بزرگتر از اندازه اصلی و تا دو برابر اندازه اصلی است. غذاها و ظروف خود را مرتب با استفاده از کمدها و قفسه های هم اندازه و هم رنگ بچینید. با این حال، چیدن ظروف و ظروف روی هم می تواند راهی عالی برای ایجاد فضا باشد. اما آشپزخانه شما را زشت جلوه می دهد.

مطالب مرتبط: طراحی اتاق خواب مدرن: ۱۰ بهترین نکات کلیدی در دکوراسیون اتاق خواب

بنابراین قفسه های بیشتری در داخل کابینت ها و کشوهای داخلی ایجاد کنید. زیرا با این کار فضای ذخیره سازی زیادی ایجاد می شود و می توانید از آن برای رفع نیازهای خود استفاده کنید. برای چیزهایی که ظاهر خوبی ندارند از کمدهای درب دار استفاده کنید. اما برای ظروف و ظروف زیبای خود از کابینت های شیشه ای استفاده کنید.

  1. برای خطای بیشتر در دیدن فضا از رنگ های روشن استفاده کنید

به دنبال ایده های سرگرم کننده و مجلل برای یک آشپزخانه کوچک هستید؟ حتما همیشه شنیده اید که در فضاهای کوچک همه چیز باید به رنگ سفید و روشن انتخاب شود. اما گاهی اوقات رنگ های متضاد می توانند جلوه ای مشابه در یک فضا ایجاد کنند. بنابراین اگر احساس می کنید به یک دکور رنگارنگ و مجلل نیاز دارید. انتخاب رنگی پر جنب و جوش برای فضای آشپزخانه کوچک ایده خوبی خواهد بود. برای رسیدن به ظاهری که می خواهید نیازی به صرف هزینه زیادی ندارید، می توانید کابینت آشپزخانه را خودتان رنگ آمیزی کنید. آن را امتحان کنید، قطعا موفق خواهید شد. اگر نمی توانید رنگ مورد نظر خود را ایجاد کنید، دوباره آن را رنگ کنید! مطمئن شوید که بهترین رنگ کابینت آشپزخانه را برای فضای خانه خود انتخاب کنید.

مطالب مرتبط: ۱۵ بهترین تقویت کننده های انرژی مثبت در خانه

  1. در یک آشپزخانه کوچک فضا ایجاد کنید، سطوح بیشتری را اضافه کنید

فکر می کنید در آشپزخانه کوچک خود جایی برای سطوح جدید ندارید؟ دوباره فکر کن البته بسیاری از خانه ها فضای کافی برای ایجاد قفسه ها و قفسه های بزرگ را ندارند. اما می توانید با کمی دقت در کنار کابینت ها یا سطوح دیگر به صورت افقی یا عمودی فضا اضافه کنید. و می تواند فضای اضافی و فضای ذخیره سازی اضافی را برای شما فراهم کند. بهترین گزینه در مجموعه می تواند چرخ دستی های آشپزخانه باشد.

مطالب مرتبط: ۵۴ روشی قدیمی برای تزئین خانه که باید با چیزهای جدید جایگزین شود!

  1. از نور برای نشان دادن فضای بیشتر استفاده کنید

ایده های زیادی برای آشپزخانه های کوچک وجود دارد و بازسازی آنها کار سختی نیست. با نورپردازی هوشمند آشپزخانه فضای بیشتری ایجاد کنید. زیرا نورپردازی مانند آویز می تواند راه موثری برای ایجاد خطای دید برای ایجاد فضای بیشتر باشد. در عین حال حسی زیبا و زیبا به فضا می بخشد. چنین نورپردازی نه تنها برای خرد کردن سبزیجات و موارد مشابه مفید است، بلکه برای ایجاد فضایی زیبا نیز مفید است.

اگر فضایی برای آویزان کردن یک چراغ آویز بزرگ ندارید یا اینکه کاربردی ترین گزینه برای شما نیست. استفاده از چراغ های دیواری مورد علاقه خود را در نظر بگیرید. نورهای رنگی را انتخاب کنید که با دیوارها تضاد دارند تا بیشتر به چشم بیایند. این ایده را اجرا کنید و آن را در کابینت های خود اعمال کنید تا ظاهری منسجم ایجاد کنید. یا جسورتر باشید و از نورپردازی آشپزخانه خود برای افزودن رنگ استفاده کنید.

مطالب مرتبط: چرا، کجا و چگونه فرش را در خانه مسواک بزنیم؟

  1. صرفه جویی در فضا در یک آشپزخانه کوچک، قفسه های باز برای یک فضای آشپزخانه کوچک ضروری هستند

در حالی که کابینت های آشپزخانه از کف تا سقف گزینه های عالی برای به حداکثر رساندن فضای کوچک آشپزخانه هستند. اما استفاده زیاد از این فرم آشپزخانه شما را پر از صندوقچه و صندوقچه های کوچک می کند و فضا را حتی کوچکتر می کند. ایجاد کابینت یا قفسه های باریک نیز یک راه حل عالی برای آشپزخانه شما است. و اگر با وسایل و گجت های زیبا طراحی شده باشد می تواند جلوه خاصی به فضا ببخشد.

مطالب مرتبط: چگونه از چرخه رنگ برای انتخاب پالت رنگ مناسب استفاده کنیم

  1. برای صرفه جویی در فضا، لوازم جانبی نازک را انتخاب کنید

وقتی فضای کمی دارید، یک طرح کاربردی برای آشپزخانه خود انتخاب کنید. وقتی نوبت به انتخاب لوازم خانگی برای یک آشپزخانه کوچک می رسد. انتخاب نسخه های لاغر یک راه حل عالی برای فضای کوچک او است. به این ترتیب نه تنها در فضای داخلی صرفه جویی می کنید، بلکه در هزینه های خود نیز صرفه جویی می کنید. ماشین های ظرفشویی باریک می توانند انتخاب خوبی برای شما باشند. و ممکن است بخواهید یخچال زیر پیشخوان را در نظر بگیرید.

مطالب مرتبط: ۱۴ هک های آشپزی و آشپزی که به شما کمک می کند غذای سالم بخورید

  1. ایجاد فضا در آشپزخانه کوچک، ایجاد نور و استفاده از پنجره

استفاده از نور طبیعی یک راه عالی برای افزودن انرژی به فضای آشپزخانه کوچک است. با استفاده از پنجره های داخل آشپزخانه، فضای کوچک آشپزخانه به طور ناخودآگاه بزرگتر و جادارتر تلقی می شود. همچنین هنگام خرید میز در آشپزخانه، طرح و رنگ میز مرکز آشپزخانه فوق العاده روشن را خریداری کنید. برای انعکاس نور طبیعی بیرون به آشپزخانه. اگر میز جدیدی خریده اید و به فکر خرید پرده برای پنجره آشپزخانه هستید، از رنگ روشن آن غافل نشوید. اما از پرده های تک رنگ اجتناب کنید، همیشه از چند رنگ یا طرح های چند رنگ استفاده کنید.

مطالب مرتبط: طراحی اتاق خواب مدرن: ۱۰ بهترین نکات کلیدی در دکوراسیون اتاق خواب

  1. در یک آشپزخانه کوچک فضا ایجاد کنید و چیدمان خود را با نور طبیعی برنامه ریزی کنید

وقتی صحبت از هر نوع فضای کوچکی می شود، اولویت دادن به نور طبیعی ضروری است. زیرا می تواند اندازه فضا را افزایش دهد و حس بهتری در داخل اتاق ایجاد کند. آشپزخانه های جعبه ای کوچک کنار پنجره مطمئناً نور طبیعی فضا را مسدود می کنند. بنابراین انتخاب قفسه بندی باز گزینه ای است که ارزش امتحان کردن را دارد. بهترین گزینه قرار دادن سینک زیر پنجره است. وقتی از شستن ظروف و دیدن فضای زیبای بیرون خسته شدید، از درون احساس بهتری خواهید داشت.

از این روش ها برای آزاد کردن فضای بیشتری در آشپزخانه خود استفاده کنید. امتحان این روش ها برای رسیدن به نتیجه دلخواه ضرری نخواهد داشت.