Ada Health دور سرمایه گذاری سری B را با ۱۲۰ میلیون دلار بسته استتمدید ۳۰ میلیون دلاری (۲۶ میلیون یورو) به Ada Health کمک کرد تا آخرین سری B را با قیمت ۱۲۰ میلیون دلار (۱۰۵ میلیون یورو) ببندد.

از جمله سرمایه گذاران جدید از اروپا و ایالات متحده می توان به Farallon Capital، Red River West، Bertelsman Investments و Schroders Capital اشاره کرد که دومی با خرید وسایل نقلیه. با بودجه ارائه شده، Ada Health قصد دارد به بازار مراقبت های بهداشتی ایالات متحده گسترش یابد.

دانیل گفت: “سرمایه گذاری امروز ما را قادر می سازد تا رشد خود را در ایالات متحده و سایر مناطق جغرافیایی کلیدی دو برابر کنیم، در حالی که به توسعه مجموعه راه حل های مبتنی بر هوش مصنوعی خود، ایجاد مشارکت های جدید و ایجاد یک سیستم عامل واقعاً شخصی برای سلامت ادامه می دهیم.” Nathrath، مدیر عامل و یکی از بنیانگذاران Ada Health در بیانیه مطبوعاتی رسمی (۱۰ فوریه).

“ما تحت تاثیر جذابیت تجاری ای که آدا در ایالات متحده به دست آورده است، هستیم، به خصوص که آنها تا کنون این کار را با حداقل حضور در اینجا انجام داده اند. به عنوان بخشی از حمایتی که ما ارائه می کنیم، آنها از شبکه انحصاری کارآفرینان ما که بیش از ۱۰۰ میلیارد دلار ارزش انباشته ایجاد کرده اند، بهره مند خواهند شد.

روند بزرگتر

پس از رشد مداوم مشارکت های بین المللی با شرکت هایی مانند بایر و نوارتیس و افزایش تقاضا از سوی سیستم های بهداشتی و ارائه دهندگان مراقبت های آمریکای شمالی، Ada اکنون به دنبال گسترش مجموعه و خدمات خود در سراسر قاره ها است.

Ada Health به دلیل ارزیابی سلامت و پلت فرم ناوبری مراقبت مبتنی بر هوش مصنوعی که به ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی، بیماران و مصرف کنندگان کمک می کند علائم را ارزیابی کرده و به صورت دیجیتالی فرآیندهای مراقبت را هدایت کنند، شناخته شده است. تا امروز، Ada 11 میلیون کاربر در سراسر جهان ثبت کرده است.

هدف این است که پیشنهادات هوش مصنوعی را گسترش دهیم تا به کاربران یک دید ۳۶۰ درجه مبتنی بر داده از سلامت آنها ارائه دهد. تمرکز دیگر بر راه حل های سازمانی برای سیستم های سلامت، بیمه و علوم زندگی است.

چرا مهم است

ارائه مراقبت‌های پزشکی از راه دور در طول همه‌گیری رشد سریعی را تجربه کرد و دسترسی به مراقبت کافی را برای همه افزایش داد.

بر اساس یک مصاحبه تخصصی در ایالات متحده، ۱۵ درصد از آمریکایی ها در دوران اوج بیماری همه گیر از سلامت از راه دور استفاده می کردند. اخبار فناوری اطلاعات بهداشت و درمان.

پلتفرم Ada بخشی از این روند است که به کاربران – متخصصان پزشکی و بیماران – در سراسر جهان کمک می کند تا به طور فعال سلامت را از راه دور با فناوری هوشمند مدیریت کنند. از زمان راه اندازی اولیه آن در سال ۲۰۱۶، ۲۶ میلیون ارزیابی ثبت شده است.

در رکورد

Nathrat گفت: “به عنوان یک شرکت، هدف ما بهبود نتایج مراقبت های بهداشتی برای بیش از ۱ میلیارد نفر در سراسر جهان است. COVID-19 نیاز به تغییرات بیشتر و سریعتر در مراقبت های بهداشتی را برجسته کرده است و ما شاهد تقاضای فزاینده ای از سوی سیستم های بهداشتی، بیمه ها و سازمان های علوم زیستی برای راه های نوآورانه برای کمک به تغییر سفرهای سلامتی و ایجاد نتایج بهتر برای بیماران، پزشکان و ارائه دهندگان هستیم.

وهیت علیلی، مدیر سرمایه گذاری، سهام خصوصی در Schroders Capital، افزود: “ما مفتخریم که در Ada Health سرمایه گذاری می کنیم، شرکتی با پتانسیل رشد جهانی برجسته و تاثیر واقعی بر نحوه ارائه مراقبت های بهداشتی. ما در حوضه یک تغییر عمده در مراقبت‌های بهداشتی هستیم، زیرا راه‌حل‌های دیجیتالی نوآورانه از نتایج سلامت بهتر و برتری بالینی با فناوری هوشمند پشتیبانی می‌کنند.»

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر