BioScapes of York داوری تهیه کننده بریتانیایی – اخبار سرعت


BioScapes که زیستگاه‌های تنوع زیستی و محصولات مرتبط را تولید می‌کند، برای طیف وسیعی از گیاهان وحشی خود گواهی “ساخت بریتانیا” را دریافت کرده است.

این شرکت مستقر در Seton Ross، در نزدیکی یورک، با اکولوژیست ها برای ایجاد مزارع با هدف جلوگیری از از دست دادن تنوع زیستی کار کرد.

جایزه Made in Britain بخشی از طرحی است که به حمایت و ترویج تولید بریتانیایی اختصاص یافته است، به مصرف کنندگان، خریداران و متخصصان کمک می کند تا محصولات تولید شده در بریتانیا را با بالاترین استانداردها شناسایی کنند. این علامت به طور گسترده به عنوان مرجع نهایی در اصالت بریتانیا شناخته می شود و مهر برتری جهانی در داخل و در سراسر جهان در نظر گرفته می شود.

“ما بسیار مفتخریم که مجموعه منحصر به فرد ما از گیاهان وحشی جایزه “ساخت بریتانیا” را دریافت کرده است، و شهرت ما را به عنوان سازمانی که به ارائه محصولات با بالاترین کیفیت اختصاص داده شده است، تثبیت می کند. زمان آن فرا رسیده است که مطمئن شویم این مواد از درون گرفته شده است. انگلستان

جاه‌طلبی‌های ما کاملاً با بلندپروازی‌های بریتانیا برای رسیدن به صفر خالص تا سال ۲۰۵۰ مطابقت دارد. ما به‌عنوان تولیدکننده شماره یک بریتانیا در مزرعه‌های چندگانه تنوع زیستی خودپایدار، هدف خود را برای کمک به بازیابی تنوع زیستی قرار داده‌ایم.»

گلدان های WildPod، NatureArk و BioCube دارای زیستگاه های یکپارچه برای رشد گیاهان، حشرات، دوزیستان و پستانداران کوچک هستند.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر