Bolt Prof در رژیم کتوژنیک بهترین زمان خوردن Bolt Prof کیست؟


پروفسور بولت در رژیم کتوژنیک

بولت پروفسور چیست؟ و فواید رژیم کتوژنیک چیست؟ چرا اصلاً به آن کتو می گویند؟ و اصلا چرا رژیم کتوژنیک دارید ، با ما همراه باشید تا به تمام سوالات خود پاسخ دهیم.

Bolt Prof در واقع یک لیوان قهوه ای است که با افزودن روغن هایی مانند کره ، روغن نارگیل و روغن MCT بدست می آید.

غذای کتوژنیک - شواهدی از پیچ خوردن در رژیم کتوژنیک

برای ساختن پیچ ، کافی است یک فنجان قهوه درست کنید ، 1 تا 2 قاشق غذاخوری کره به آن اضافه کنید. و 1 تا 2 قاشق غذاخوری روغن نارگیل یا روغن MCT اضافه کنید. با همزن یا فوم مخلوط کنید.

روغن نارگیل که گلوله نیست

چرا بولت پروف از رژیم کتوژنیک پیروی می کند؟

ابتدا باید مزایا و معایب قهوه را بدانید.

قهوه فواید زیادی دارد که از حوصله این مقاله خارج است. اما مهمترین مزیت این است که در رژیم کتوژنیک نیز بسیار مفید است. تولید کتون را در بدن افزایش می دهد و ذخایر چربی را برای استفاده بدن در دسترس قرار می دهد. این اولین قهوه خوب در رژیم رکتوژنیک است.

دومین فایده قهوه در رژیم کتوژنیک کاهش اشتها و افزایش سطح انرژی بدن است.

اما علاوه بر مزایای آن ، معایبی نیز دارد که متأسفانه در رژیم کتو بسیار جدی است. این به این دلیل است که سطح کورتیزول را در بدن افزایش می دهد. مخصوصاً برای افرادی که استرس دارند.

قبل از مطالعه ، مشخص شد که هر 200 میلی گرم کافئین می تواند سطح کورتیزول را تا 30 درصد افزایش دهد.

این مقدار 200 میلی گرم کافئین معادل 2 فنجان قهوه است. و افزایش 30 درصدی کورتیزول می تواند بسیار شدید باشد.

هنگامی که سطح کورتیزول افزایش می یابد ، سطح قند خون را افزایش می دهد ، و هنگامی که سطح قند خون افزایش می یابد ، سطح انسولین را افزایش می دهد.

بسیاری از افراد معمولاً استرس بالایی دارند. آنها احساس می کنند نوشیدن قهوه در ساعت اول بسیار خوب است. اما با گذشت زمان ، آنها تمایل به خوردن شیرینی و کربوهیدرات دارند که این نیز به دلیل افزایش سطح کورتیزول است.

محققان Keto یک نوشیدنی به نام Bolt Prof برای درمان کورتیزول در انسان تولید کرده اند.

چگونه Bolt Proof از سطوح بالای کورتیزول در انسان جلوگیری می کند؟

در واقع ، ماده فعال قهوه (کافئین) در آب و چربی محلول است. وقتی از Bolt Prof استفاده می کنید ، بیشتر این کافئین جذب چربی ها می شود. و همانطور که می دانید ، چربی ها به سرعت جذب نمی شوند و جذب چربی تا 8 ساعت طول می کشد.

جذب کافئین در سلول چربی سرعت جذب کافئین شما را کندتر می کند. و اگر معمولاً قهوه می نوشید ، کافئین در عرض 15 تا 30 دقیقه جذب می شود. اما اگر آمدید ، قهوه را با پیچ گوشتی بنوشید. آهسته تر جذب می شود و حتی ممکن است جذب کافئین را تا 6 ساعت به تأخیر بیندازد. شواهدی از این چرخش و اتفاقاتی که در بدن شما به دلیل خوردن آن رخ می دهد دارای مزایای زیادی است و از این طریق آسیب قهوه را کاهش می دهد.

چگونه Bolt Prof مزایای قهوه را در بدن شما افزایش می دهد؟

با خوردن ضامن پیچ ، احساسات خوبی را در هنگام نوشیدن قهوه خواهید داشت ، اشتهای خود را کاهش داده ، با خوردن پیچ گوشتی برای ساعت های بیشتر سطح انرژی خود را افزایش می دهید.

کاهش سرعت ترشح کافئین باعث افزایش بیشتر قند خون می شود ، بنابراین پیک انسولین کمتری خواهید داشت. و اگر احساس می کنید ، هورمون شما چند ساعت پس از برداشتن پیچ تنظیم می شود. و میل به شیر معمولاً اتفاق نمی افتد.

قهوه ترش است و بدن شما را ترش می کند. اما کلسیم موجود در کره اسیدیته قهوه را تا حد زیادی کاهش می دهد. و در این زمینه بسیار پیشرفت خواهد کرد.

علاوه بر این ، CLA موجود در کره و روغن نارگیل و بیوتیک اسید دارای خواص ضد التهابی است و برای افرادی که از التهاباتی مانند گاستریت رنج می برند ، قهوه را کاهش داده و سطح التهاب را کاهش دهند.

Bolt Prof همچنین کلسیم E، D ium را اضافه می کند.

نکات مهم استفاده از پیچ در رژیم کتوژنیک

– برای شکستن فحاشی بهتر است از ضد پیچ ​​استفاده کنید. (هنگام گرسنگی نباید گرسنه بمانید؟ وقتی گرسنه هستید ، زمان ترک روزه است. و نگران نباشید که روزه شما به سرعت متوقف می شود. اگر این کار را درست انجام دهید و درست غذا بخورید ، روزه شما طولانی تر خواهد شد.) بهترین کارها کاری که می توانید انجام دهید این است که سریع غذا بخورید. هنگامی که بسیار گرسنه هستید ، با پیچ گوشت را بخورید ، زیرا ساعت ها احساس گرسنگی در شما ایجاد نمی کند.

در وعده غذایی بعدی ، قلب شما مملو از غذاهای سالم و شیرین نخواهد بود.

بهترین وعده غذایی برای خوردن چه زمانی است؟

صبحانه یا بعد از آن بخورید. به عنوان وعده دوم یا هنگام خواب بسیار اشتباه است. خوردن آن قبل از خواب به دلیل داشتن کافئین زیاد ، کیفیت خواب شما را کاهش می دهد.

بهترین زمان برای خوردن ضد سرفه اولین وعده غذایی است ، یعنی وقتی صبح وقتی از خواب بیدار می شوید که احساس گرسنگی می کنید. و زمان مشخصی برای آن تعیین نکرده ایم.

بهترین راه برای خلاص شدن از شر فست فود ، خوردن مقادیر کمی غذای مغذی است ، زیرا باعث می شود ساعت ها احساس سیری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید