Breitbart تریلر فیلم Hunter Biden با بازی بازیگر بریتانیایی لارنس فاکس را منتشر کرد


Breitbart تریلر فیلم جدید خود را منتشر کرد پسر من یک ماهیگیر است به کارگردانی رابرت دیوی بازیگر DeHard و با بازی لارنس فاکس و جینا کارانو در تلاشی سینمایی برای جلب توجه به رسوایی های پیرامون جو بایدن و خانواده اش.

این تریلر که جمعه در The Truth Social و mysonhunter.com منتشر شد، اولین نگاهی اساسی به اولین تلاش Breitbart در سرگرمی های نوشتاری ارائه می دهد. این فیلم سعی می کند داستان هانتر بایدن، پسر آقای بایدن را روایت کند، زیرا او درگیر مجموعه ای از مناقشات بر سر فحشا، معاملات تجاری بین المللی، مواد مخدر، رابطه جنسی، جاسوسان چینی و الیگارش های اوکراینی می شود.

این فیلم قرار است در تاریخ ۷ سپتامبر – دو ماه قبل از انتخابات میان دوره ای ۲۰۲۲ – به صورت زنده در وب سایت خود نمایش داده شود.

زمانی که تیزر فیلم زودتر فاش شد، لری سولو، مدیرعامل بریتبارت گفت: “Breitbart همیشه بر این باور بوده که آزادی با آرای بیشتر و نه کمتر رشد می کند. این باور چراغ راهنما با شروع توزیع فیلم ها خواهد بود. در سال ۲۰۲۰، فناوری بزرگ با تبانی رسانه های جریان اصلی یکی از بزرگترین رسوایی های سیاسی را برای محافظت از نامزد ریاست جمهوری خود دفن کردند. این ظالمانه و بی سابقه بود. پسر من یک ماهیگیر است این فیلمی است که آنها هرگز نمی خواستند ببینند و دقیقاً به همین دلیل است که آمریکایی ها باید آن را ببینند.

وی افزود: این ماجرا جز با همه حقایق صحت ندارد.

تریلرهای فیلم لارنس فاکس بازیگر نقش شکارچی و سلسله جان جیمز، بازیگر نقش رئیس جمهور بایدن. جینا کارانو، ستاره ماندالوریان، نقش راوی سرویس مخفی را بازی می کند.

این تریلر بینندگان را دعوت می کند تا شاهد داستان واقعی زندگی پر شور، گل، باورنکردنی، رسوایی، فاسد و سانسور شده خانواده بایدن باشند.

این تیزر خیلی ها را شوکه کرد زیرا جو بایدن بوی موهای کارانو را تماشا می کرد. مواد تبلیغاتی همچنین صحنه ای را نشان می دهد که بایدن گردن او را می بوسد.

کارانو در سال ۲۰۲۰ پس از اخراج از دیزنی خبرساز شد ماندالوریان پس از انتشار یک استوری در اینستاگرام که فضای داغ سیاسی را با آلمان نازی مقایسه می کرد. او همچنین از Black Lives Matter است.

پس از بازی در لویی و ویکتوریافاکس یک گروه سیاسی راست‌گرای جدید به نام حزب اصلاحات را راه‌اندازی کرد که از طریق کمک‌های مالی حزب محافظه‌کار تامین می‌شد و برای شهرداری لندن نامزد شد. او در جایگاه ششم قرار گرفت و پس از ناکامی در کسب ۲ درصد آرا، سپرده خود را از دست داد.

در پاسخ به تریلر در شبکه های اجتماعی، یکی از کامنت کنندگان گفت: “این بدترین شکاف دهه ۹۰ تارانتینو است که تا به حال داشته ایم.” دیگری نوشت: ماجرا از این قرار است که پسر گروهی مواد مخدر مصرف کرده و آیا او پسر رئیس جمهور است؟ و تعارض چیست؟ این دو ساعت طول کشید؟ این *** باعث می شود که دلم برای سیستم قدیمی استودیو تنگ شود.”

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر