Carly Rae Jepsen آلبوم جدیدی به نام The Loneliest Time را ارائه می کند که موضوع آن تنهایی است.


به مناسبت قهرمان زادگاهش کارلی رائه جپسن ششمین عنوان قهرمانی کامل خود را اعلام کرد. تنهایی ترین زمان ها در ۲۱ اکتبر به خیابان ها و سرویس های پخش بروید.

همانطور که عنوان آلبوم ممکن است نشان دهد، ایده تنهایی – نه تنها از نظر جسمی بلکه از نظر روانی – یکی از موضوعات اصلی آلبوم است.

این خواننده در توییتی که جزئیات آلبوم را منتشر کرد، گفت: “من کاملا مجذوب تنهایی هستم. وقتی برگردی و به آن نگاه کنی می تواند واقعا زیبا باشد.” درست مانند عشق، می تواند واکنش های شدید انسانی را ایجاد کند.

تنهایی ترین زمان ها در سال ۲۰۱۹ ادامه دارد انحصاری، که برای اولین بار در بین بیست نفر برتر ظاهر شد رنگ آمیزی نمودار سپس در پایان سال او در بیش از یک لیست “بهترین” و در میان افرادی که آنها را دوست دارند ظاهر شد اقیانوس اطلس، GQ، NPR و مجله رمپ.

گیبسون که زمان خود را بین ونکوور و لس آنجلس تقسیم می کند، خود را بی الهام می بیند. تنهایی ترین زمان ها. اگر همه‌گیری و قرنطینه خوب هستند، برای تأمل شخصی – خوب یا بد – وقت بگذارید.

تنهایی ترین زمان ها می بینید که او با ارتش کوچکی از تهیه کنندگان و گروهی از همکاران از جمله رستم بتمنلگ، تاوش کرو، کاپیتان کاتس و الکس هوپ کار می کند.

جپسن – که از آخرین حضور خود در کواچلا برای اشاره به اینکه رکورد جدیدی در راه است استفاده کرد – در سپتامبر منتشر می شود. تاریخ ها شامل توقف در ۲۹ اکتبر در مرکز ورزشی داگ میچل تاندربرد در ونکوور است.

در اینجا اولین تک آهنگ این آلبوم، “باد غربی” است.

Carly Rae Jepsen – ویدیوی باد غربی (ویدئو رسمی)

بیشتر

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر