CJ Chenier و Red Hot Louisiana در Continental Club – اخبار فناوری


تگزاس و لوئیزیانا همیشه بیش از یک خط مشترک ایالتی داشته اند. هر دو کشور به حق به فرهنگ و تاریخ خود افتخار می کنند و هر کدام عشق و سنت عمیقی برای زنده نگه داشتن موسیقی ریشه دارند.

سی جی چنر می گوید: «خیلی چیزها در هم تنیده شده اند. لوئیزیانای زیادی در تگزاس و تگزاس زیادی در لوئیزیانا وجود دارد. “این فقط یک جامبالایای عالی است.”

چنر یکی از اعضای ثابت جشنواره در سراسر جهان است اما هیوستون را خانه خود می داند. او شنبه ۹ ژوئیه در The Continental Club در یک نمایش نادر در زادگاهش اجرا خواهد کرد که در کمال تعجب برای اولین بار در باشگاه حضور دارد.

چنی گفت: «من همیشه فکر می‌کردم شما به جایی بروید که آنها شما را می‌خواهند و پیشنهادات زیادی از هیوستون دریافت نمی‌کنم.

سی جی چنیر، که به عنوان ولیعهد زیدکو نیز شناخته می شود، توسط پدر مشهورش، کلیفتون چنیر، برای حضور در گروه رد هات لوئیزیانا در اواسط دهه ۱۹۸۰ انتخاب شد. چنیر در پورت آرتور بزرگ شد، ساکسیفون نواخت، و اگرچه پدرش پادشاه بلامنازع Zedico است، او همیشه تمایلی به این ژانر نداشت.

چنر توضیح می‌دهد که با نواختن بلوز روی پیانو بزرگ شد و بعداً صداهای شدیدتری مانند Earth Wind، Fire، و Kool & the Gang را ترجیح داد. او در توصیف تفسیر خود از موسیقی پدرش می‌گوید: «این برای من متفاوت بود.

“اما با وجود اینکه متفاوت بود، من همیشه سرم را تکان می دادم و به پاهایم می زدم زیرا خیلی باحال بود.” ممکن است به نظر برسد که از فانک و دیسکو به زیدکو تبدیل شده است، اما هر دو نوع موسیقی مهمانی هستند که برای تشویق مردم و به راه انداختن آن‌ها در پیست رقص طراحی شده‌اند.

“همیشه به من بلوز و رقص و رقص و تصنیف آموخته‌ام. همه این چیزها همیشه بخشی از چیزی بود که آن روز “لا لا” نامیده می‌شد. شما به La-La می‌روید و zydeco را می‌شنوید، صدای بلوز را بشنو، ساعت یک باشگاه در حال سیگار کشیدن است، پنج مشروب سه ربع خالی است، سپس بلوز شروع می شود و بقیه شروع می کنند. وقت خوبی داشته باشید.”

آکاردئون ممکن است در قلب زدیکو باشد، اما چنر از سال‌های خود به عنوان نوازنده ترومپت استفاده می‌کند تا سبک نوازندگی خود را بسازد که صرفاً سنتی نیست، بلکه عناصر جاز و بلوز را در هم می‌آمیزد. چنیر توضیح می‌دهد: «وقتی صحبت از zydeco می‌شود، فکر می‌کنم به نوعی یک نگهبان تنها هستم.

“سبک من مال خودم است، من مثل پدرم بازی نمی کنم. پدرم همیشه به من می گفت که در سبک خودم بهترین باشم. او هرگز به من نگفت که یک کلون کلیفتون چنیر باشم یا سعی کنم چیزی را که او برای نت می نوازد بازی کنم. آزادی فقط از بازی کردن با روشی که من می‌زنم به دست می‌آید.”

تنها چیزی که از این انگشتان بیرون می‌آید اتفاقی است که می‌افتد و این آزادی تقریباً شبیه آزادی دیگران نیست.»

این را توییت کنید

چنر اعتراف می‌کند که این انتقال آسان برای او نبوده است که مدیریت گروه معروف پدرش را برعهده بگیرد، نمایشی به‌موقع در حالی که او کارش را در مورد مشاغل سخت در خانه در پورت آرتور توصیف می‌کند. با سوراخ هایی در شلوار جین و کفش های تنیس در اطراف پورت آرتور قدم می زدم. پدرم مرا از آن نجات داد و از ۲۰ سالگی موسیقی دان بودم.

چنر سال‌های اولیه‌اش را در جاده‌ها توصیف می‌کند و با پدر مشهورش که در ابتدا «هویتی» به‌عنوان یک موسیقی‌دان نداشت، باز شد. او توضیح می دهد: «وقتی شروع کردم، تقریباً تمام جمعیت را از دست دادم.

“سپس یک روز تصمیم گرفتم فقط خودم باشم. فقط می خواستم اجازه دهم همه چیز از من خارج شود و آن زمان بود که همه چیز شروع به تغییر کرد و کمی تغییر کرد. آن موقع بود که شروع به بازگرداندن مردم کردم. این به طور طبیعی اتفاق افتاد و همینطور بود. بسیار سرگرم کننده است.”

چنر می‌داند که منتقدانی وجود دارند که از اینکه او کاملاً شبیه پدرش نیست ناامید شده‌اند، اما همانطور که او اشاره می‌کند، قبلاً کلیفتون چنر وجود داشته است، و رهایی که فقط از خود بودن به دست می‌آید بدون عوارض نیست.

آنها به ما می گویند مدرسه قدیمی، اما من می گویم ما مدرسه واقعی هستیم. این اصطلاح من برای آن است. این قدیمی نیست، واقعی است و هنوز در حال چرخش است، کاملاً با آنچه در حال وقوع است متفاوت است. من هنوز به همان جایی که شروع کردم برمی گردم. من ترجیح دادم خیلی از کاری که پدرم انجام داد دور نشوم، زیرا می‌خواهم به کاری که او انجام داد وفادار بمانم، می‌خواهم میراث چنر را حفظ کنم. من می خواهم تغییر کنم اما همچنین می خواهم در همان حالت باقی بمانم.”
غیرممکن است که چنر روی صحنه برود و حضور قدرتمند پدرش را احساس نکند. او می‌گوید: «وقتی آهنگ‌های خاصی را می‌نوازم، تحت تأثیر قرار می‌گیرم. “گاهی سعی می کنم آن را پنهان کنم، اما گاهی گیج کننده است.”

چنیر چهار آلبوم با گروه The Red Hot Louisiana و سه آلبوم انفرادی منتشر کرده است که انتشار آنها در سال ۲۰۱۱ نامزد دریافت جایزه گرمی شد. نمیتونم بشینم”این آخرین سی‌دی است که ضبط کردم، به نظر می‌رسد بعد از آن دیوانه شدم، اما الان دارم روی چیزی کار می‌کنم چون باید چیز جدیدی بیاورم. ”

Chenier تنها یکی از سه عضو اصلی گروه است که از گروه پدرش باقی مانده است، با یک عضو اصلی در لوئیزیانا و دیگری در اینجا در هیوستون، اما او تنها عضو فعال است. وقتی به گروه پدرم ملحق شدم، ۲۰ ساله بودم و نزدیکترین فرد ۳۵ ساله، بنابراین همه بزرگتر بودند و من فقط یک پسر بودم. خنده.

سی جی چنر شنبه ۹ جولای در The Continental Club، ۳۷۰۰ Main اجرا خواهد کرد. ۹ شب، ۱۷ تا ۲۷ دلار.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر