CoStar News مفتخر به دریافت جایزه نوآوری از انجمن پیشرفت در ویرایش و نوشتن تجاری


واشنگتن- (سیم تجاری)–CoStar Group, Inc. (NASDAQ:CSGP)، ارائه دهنده پیشرو در ارائه اطلاعات و تحلیل آنلاین بازار املاک و مستغلات در بازار املاک تجاری و مسکونی، امروز با افتخار اعلام کرد که CoStar News جایزه بهترین نوآوری تجاری را دریافت کرده است. تحولات در ویرایش و نوشتن کسب و کار (SAPO).

CoStar News برای گزارش تعاملی خود در سال ۲۰۲۱ که استفاده از املاک و مستغلات از غول فناوری آمازون را در سراسر ایالات متحده تجزیه و تحلیل می کند، با عنوان “ردیابی سفر ۱۰۰ میلیون فوتی آمازون برای تسلط بر املاک و مستغلات” مورد استقبال قرار گرفت. این گزارش استراتژی املاک تجاری آمازون را با یک نقشه تعاملی سفارشی تجزیه و تحلیل می کند که به خوانندگان اجازه می دهد تا در املاک و مستغلات با جزئیات بزرگنمایی کنند.

اندرو فلورانس، بنیانگذار و مدیر عامل، گفت: «این یک افتخار غیرقابل انکار و گواهی بر کار باورنکردنی انجام شده در CoStar News است که توسط یک سازمان مشهور جهانی مانند انجمن توسعه کسب و کار، ویرایش و نوشتن به رسمیت شناخته شود. گروه CoStar. ما به هر قطعه‌ای که منتشر می‌کنیم بسیار افتخار می‌کنیم، اما امروز از کار کلیر کندی، ژاکلین رایان، روهیت دوادکار و جیلنا شولز که همگی در ساخت این قطعه باورنکردنی مشارکت داشتند، تجلیل می‌کنیم.

Questar Quest [N]روزنامه‌نگاران آوس کندی، رایان، دوادکار و شولزه توسط هیئت داوران خارجی SABEW برای روشن کردن «انواع شرکت‌هایی که نیاز به چنین بررسی‌هایی دارند» مورد بررسی قرار گرفتند. آنها همچنین به دلیل “کار مفصل” خود در دسته ای که برای تشویق رویکردهای خلاقانه به داستان نویسی طراحی شده بود، تحسین شدند.

رقابت برای بزرگترین سازمان روزنامه نگاری مالی جهان شامل بیش از ۱۲۰۰ اثر از ۱۹۴ سازمان خبری، از جمله نشریات خبری بین المللی برتر مانند مجله نیویورک تایمز، واشنگتن پست و روزنامه وال استریت.

درباره CoStar Group, Inc.

CoStar Group, Inc. (NASDAQ: CSGP) یک ارائه دهنده پیشرو در بازارهای آنلاین املاک، اطلاعات و تجزیه و تحلیل است. CoStar که در سال ۱۹۸۷ تأسیس شد، تحقیقات گسترده و مداومی را برای ایجاد و نگهداری بزرگترین و جامع ترین پایگاه داده املاک تجاری انجام می دهد. مجموعه خدمات آنلاین ما به مشتریان این امکان را می دهد که تجزیه و تحلیل، تفسیر و بینش بی نظیری در مورد ارزش دارایی تجاری، شرایط بازار و موجودی های فعلی بدست آورند. STR معیارها، تحلیل ها و بینش های بازار را برای صنعت مهمان نوازی جهانی ارائه می دهد. Ten-X یک پلت فرم پیشرو برای انجام مزایده املاک تجاری آنلاین و مناقصه های مذاکره ارائه می دهد. LoopNet بهترین فروش آنلاین بازار املاک تجاری است. Apartments.com، ApartmentFinder.com، ForRent.com، ApartmentHomeLiving.com، Westside Rentals، AFTER55.com، CorporateHousing.com، ForRentUniversity.com و Apartamentos.com شماره یک منبع آپارتمان آنلاین برای اجاره دهندگانی هستند که به دنبال خانه های آپارتمانی عالی هستند. توسط مدیران املاک ارائه شده است. آنها یک پلت فرم اثبات شده برای بازاریابی دارایی های خود دارند. Homesnap یک پلت‌فرم نرم‌افزار آنلاین و موبایلی پیشرو در صنعت است که برنامه‌های کاربردی آسانی را برای بهبود گردش کار نماینده املاک و مستغلات مسکونی و تقویت رابطه نماینده و مشتری ارائه می‌دهد. Homes.com خدمات تبلیغاتی و بازاریابی املاک و مستغلات حرفه ای را برای املاک مسکونی ارائه می دهد. Realla جامع ترین بازار املاک تجاری دیجیتال در بریتانیا است. BureauxLocaux یکی از بزرگترین پورتال های املاک و مستغلات است که در زمینه خرید و اجاره املاک تجاری در فرانسه تخصص دارد. سایت های CoStar Group ده ها میلیون بازدید کننده منحصر به فرد را در ماه جذب می کنند. دفتر مرکزی CoStar Group در واشنگتن دی سی است و دفاتری در سراسر ایالات متحده، اروپا، کانادا و آسیا دارد. هر از چند گاهی قصد داریم از وب سایت شرکت خود http://www.costargroup.com به عنوان کانالی برای توزیع اطلاعات شرکت استفاده کنیم. برای اطلاعات بیشتر، به CoStarGroup.com مراجعه کنید.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر