CRFS on Target – جدیدترین فناوری مکان‌یابی سه‌بعدی پلت‌فرم‌های هوابرد را مشخص می‌کند


کمبریج، انگلستان – (سیم تجاری) -CRFS، یک رهبر جهانی در نظارت بر طیف RF، اطلاعات و راه‌حل‌های مکان‌یابی، مرحله جدیدی از تحقیق و توسعه را در تکنیک‌های مکان‌یابی غیرفعال ۳DTDOA در زمان واقعی برای تعیین دقیق سکوهای هوابرد در طول صدها کیلومتر تکمیل کرده است.

داشتن تصویر دقیق از فضای هوایی هم برای کاربران غیرنظامی و هم برای کاربران نظامی حیاتی است. برای درک اینکه چگونه الگوریتم‌های جدید دقت را افزایش می‌دهند، CRFS بیش از ۱۰۰۰۰۰ فروند هواپیمای ADS-B را در سراسر ایالت نیویورک با استفاده از ۴ گیرنده RFeye به فاصله ۴۵ مایل (۷۵ کیلومتر) از هم ضبط کرد. سپس ارسال‌های RF با استفاده از تکنیک اختلاف زمانی سه بعدی (۳DTDOA) مکان‌یابی شدند. برای ارزیابی دقت، نتایج مکان‌یابی ۳DTDOA با انتقال‌های GPS رمزگشایی شده ADS-B مقایسه شد.

نتایج به‌دست‌آمده در داخل شبکه دقت برد ۱۶ متر (۹۵٪ CL)، تقریباً نیمی از دهانه دم بوئینگ ۷۴۷-۸ و ۷۰ متر (۹۵٪ CL) ارتفاع را نشان داد. در ۶۰ مایل (۱۰۰ کیلومتر) خارج از شبکه، دقت برد ۷۲ متر (۹۵٪ CL) بود. برای بیان این موضوع، در ۶۰ مایل (۱۰۰ کیلومتر) خارج از شبکه، طول جغرافیایی به اندازه طول بدنه یک هواپیمای بین قاره‌ای بوئینگ ۷۴۷-۸ که با سرعت حرکت می‌کند، دقیق است.

از همان مجموعه داده برای به دست آوردن دقت بلبرینگ در ۱۰۰ نیوتن متر (۱۶۵ کیلومتر) استفاده شد. در این فاصله، سیستم دقت برد ۱۳۹ متر معادل دقت بلبرینگ جهتی فقط ۰.۰۲ درجه (۹۵٪ CL)، در کنار خطای ارتفاع تنها ۰.۴ درجه (۹۵٪ CL) تولید کرد.

مدیر محصول برای سیستم RFeye AirDefense، اریک فاماناس اظهار داشت: “من به این محصول و آنچه که با دقت موقعیت یابی سه بعدی آن به دست آمده است افتخار می کنم. یک سیستم غیرفعال که دید ۳۶۰ درجه را بدون هیچ نقطه کور ذاتی می دهد، پیشنهاد قدرتمندی است. فامناس ادامه داد، “به یاد داشته باشید، این فقط یک موقعیت جغرافیایی نیست که در اینجا به دست می آورید، بلکه اطلاعات سیگنال هایی است که با آن می آید، و این را به ابزاری ارزشمند برای جنگنده های الکترونیکی مدرن تبدیل می کند.”

آخرین به روز رسانی راه حل RFeye AirDefense مبتنی بر زمین، آزمایشات دنیای واقعی را تکمیل کرده است و با اثرگذاری فوری برای مشتریان در دسترس است. RFeye AirDefense مستقیماً از CRFS یا بسیاری از شرکای توزیع بین‌المللی آن در دسترس است.

برای اطلاعات بیشتر در مورد ابزارها و برنامه های کاربردی نرم افزار CRFS، به www.crfs.com مراجعه کنید

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر