DarioHealth و Sanofi برای پذیرش DTx قرارداد ۳۰ میلیون دلاری جوهر ایالات متحدهشرکت دیجیتال مدیریت بیماری مزمن DarioHealth برای سرعت بخشیدن به پذیرش مجموعه ابزار Dario در ایالات متحده، وارد یک شراکت استراتژیک ۳۰ میلیون دلاری با غول بیو داروسازی Sanofi شده است.

توافق با بخش ایالات متحده شرکت داروسازی چند ملیتی بر گسترش «قابل توجه» فروش داریو به برنامه‌های بهداشتی و انتخاب کارفرمایان متمرکز خواهد بود. این قرارداد همچنین به شرکت‌ها اجازه می‌دهد تا ابزارهای جدید یا بهبودیافته‌ای را برای پلتفرم Dario توسعه دهند و بر روی تحقیقات برای حمایت از تجاری‌سازی این درمان‌های دیجیتال کار کنند.

Erez، مدیر عامل داریو، «راه‌حل‌های درمانی دیجیتال اثبات‌شده و فناوری‌های نوآورانه داریو مکمل کاملی برای تخصص علمی، دسترسی به بازار و مقیاس سانوفی است و پایه‌ای برای موفقیت بلندمدت در حمایت از هدف سانوفی برای گسترش درمان‌های سلامت دیجیتال برای بیماری‌های مزمن ایجاد می‌کند». رافائل در بیانیه ای گفت.

چرا مهم است

این شرکت ها شراکت مزمن را به عنوان راهی برای سرعت بخشیدن به پذیرش شرایط درمان دیجیتالی که عبارتند از: در ایالات متحده گسترده است و بخش عمده ای از هزینه های مراقبت های بهداشتی را به همراه دارد.

پلت فرم داریو شامل ابزارهایی برای مدیریت دیابت، فشار خون بالا، وزن، شرایط اسکلتی عضلانی و نگرانی های مربوط به سلامت رفتاری است.

گوستاوو پسکوین، رئیس بخش داروهای عمومی ایالات متحده در سانوفی، گفت: «همکاری ما با داریو گام دیگری در جهت تسریع مأموریت سانوفی در معکوس کردن سیر بیماری‌های مزمن از طریق ادغام مراقبت‌های بهداشتی و فناوری است، به گونه‌ای که به مردم ابزارهایی برای بهبود سلامت خود می‌دهد.» ، در بیانیه ای گفته شده است.

ما مشتاقیم که به پرداخت‌کنندگان کمک کنیم تا سلامت دیجیتال بالقوه را برای بیمار به ارمغان بیاورند، و مشتاقانه منتظر ادامه نوآوری با داریو در مورد نسل بعدی درمان‌های بیماری هستیم.»

روند بزرگتر

این اولین همکاری بین سلامت دیجیتال و دارو نیست. در اوایل سال جاری، استارتاپ سوئدی Alex Therapeutics یک توافق تجاری استراتژیک با فایزر با تمرکز بر ایجاد داروهای دیجیتالی برای اعتیاد به نیکوتین، در ابتدا در آلمان اعلام کرد.

شرکت ژنتیک مصرف کننده ۲۳andMe اخیراً همکاری کشف داروی خود را با GlaxoSmithKline تمدید کرده‌اند، معامله‌ای که در سال ۲۰۱۸ آغاز شد. اگرچه این مشارکت در سال ۲۰۱۹ منحل شد، Pear Therapeutics یک شراکت تجاری‌سازی با Novartis برای درمان‌های دیجیتال نسخه‌ای reSET و reSET-O داشت.

در سال ۲۰۱۹، سانوفی با هاپیفای هلث قراردادی را با تمرکز بر درمان اضطراب و افسردگی در بیماران مبتلا به مولتیپل اسکلروزیس منعقد کرد. همچنین اخیراً قراردادی با Exscientia منعقد کرده است که بر روی کشف داروهای مبتنی بر هوش مصنوعی متمرکز شده است.

در همین حال، داریو حوزه بالینی پلتفرم خود را گسترش داده است. در ژانویه ۲۰۲۱، آن را وارد فضای دیجیتال MSK کرد شرکت Upright Technologies را به دست آورد و ابزار آن Dario Move را در ماه اکتبر راه اندازی کرد. همچنین شرکت دیجیتال سلامت روان wayForward را در ماه می جذب کرد.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر