DentalMonitoring، تولید کننده پیشرو نرم افزارهای دندانپزشکی مبتنی بر هوش مصنوعی، در حال ساخت یک واحد تجاری جدید به نام DM Labs است که هدف این شرکت رشد و توسعه مداوم است.


آستین، تگزاس – (سیم تجاریهدف DM Labs بررسی، آزمایش و اعتبارسنجی فرصت‌های تجاری در بازار وسیع دندان‌پزشکی است زیرا DentalMonitoring رهبری فناوری خود و همچنین حضور جغرافیایی خود را در مناطق استراتژیک از جمله چین و ژاپن گسترش می‌دهد.

تجربه بیش از ۴۰۰ کارمند در سراسر جهان، همراه با فرهنگ شرکتی که از نوآوری حمایت می کند، به DentalMonitoring اجازه می دهد تا راه حل های جدید و موثری را که صنعت دندانپزشکی را متحول می کند، آزمایش و بسازد.

به عنوان بخشی از این توسعه، رافائل پاسکو وی به عنوان معاون اجرایی رئیس جمهور منصوب شده است که منجر به این سرمایه گذاری جدید و همچنین سایر ابتکارات مهم خواهد شد.

قبل از پیوستن به DentalMonitoring، پاسکو به مدت ۹ سال با Align Technology کار کرد و سمت‌های رهبری مختلفی را برعهده داشت که اخیراً به عنوان معاون ارشد توسعه کسب و کار و استراتژی.

الکساندرا وان در ایستگاه به عنوان مدیر ارشد رشد آزمایشگاه شهرداری دبی انتخاب شد. او پیش از این سمت‌های رهبری ارشدی در برندهای مصرف‌کننده مانند The North Face و اخیراً معاون بازاریابی، استراتژی و امور مصرف‌کننده در Align Technology داشت.

خاویر لانیول او همچنین به عنوان رئیس جهانی عملیات تجاری به آزمایشگاه خواهد پیوست. Laniol 27 سال در داروسازی و تجهیزات پزشکی گذرانده است. این شامل ۱۳ سال همکاری با جانسون و جانسون، و اخیراً نقش او به عنوان معاون رئیس جمهور جنوب اروپا با Mölnlycke، رهبر جهانی در مراقبت از زخم است.

در مورد مانیتورینگ دندان www.dental-monitoring.com

مانیتورینگ دندان با یک ایده ساده شروع شد: مراقبت از دهان باید متصل و مداوم باشد – حتی خارج از تمرین. این شرکت اولین پلت فرم مجازی عمل دندانپزشکی در جهان را ایجاد کرده است که توسط بیش از ۲۰۰ حق ثبت اختراع محافظت می شود تا انتظارات به سرعت در حال تکامل بیماران را برآورده کند. با بزرگترین پایگاه داده تصویربرداری دندان در صنعت، DentalMonitoring پیشرفته ترین و جامع ترین راه حل های هوش مصنوعی مبتنی بر پزشک را توسعه داده است تا به متخصصان دندانپزشکی کمک کند مراقبت های برتر و تجربه بهتری برای بیمار ارائه دهند. پلتفرم‌های منحصربه‌فرد DentalMonitoring به متخصصان دندان‌پزشکی کنترل کامل ارزیابی‌ها و ارتباطات مؤثر، از تعامل و تبدیل بیمار، گزینه‌های درمانی از طریق گزارش‌دهی ایجاد شده توسط هوش مصنوعی و شبیه‌سازی لبخند پیشرفته، تا نظارت از راه دور انواع درمان‌ها را می‌دهد. DentalMonitoring بیش از ۴۰۰ نفر را در ۱۸ کشور و ۹ دفتر از جمله پاریس، آستین، لندن، سیدنی و هنگ کنگ استخدام می کند.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر