DiDi تغییر هیئت مدیره را اعلام کرد – SurgeZirc UK – اخبار VIP


پکن – (سیم تجاری) – DiDi Global Inc. (NYSE: DIDI)، پلتفرم پیشرو در زمینه فناوری تحرک در جهان، امروز اعلام کرد که خانم. Fengxia Liang به عنوان مدیر عامل شرکت منصوب شده است و آقای. مارتین چی بینگ لاو از هیئت مدیره استعفا داد.

ام‌اس. Fengxia Liang در حال حاضر به عنوان مشاور عمومی برای Tencent Holdings Limited، یک شرکت اینترنتی فهرست شده در بورس اوراق بهادار هنگ کنگ (کد سهام: ۰۰۷۰۰) خدمت می کند. ام‌اس. لیانگ در مارس ۲۰۰۸ به Tencent ملحق شد. قبل از پیوستن به Tencent، او به عنوان مشاور حقوقی ارشد در Deloitte کار می کرد و قبلاً برای یک شرکت حقوقی آسیایی متخصص در ادغام و تملک و معاملات تجاری کار می کرد. ام‌اس. لیانگ دارای مدرک LLM از دانشگاه لندن و مدرک LLB از دانشگاه فودان است.

شرکت مایل است از این فرصت استفاده کرده و قدردانی خود را از آقای مارتین چی پینگ لاو به خاطر کمک های ارزشمندش به شرکت در طول مدت تصدی خود ابراز کند.

درباره شرکت DiDi Global Inc.

DiDi Global Inc. (NYSE: DIDI) پیشروترین پلتفرم فناوری تحرک در جهان است. این سرویس طیف گسترده ای از خدمات مبتنی بر برنامه را در سراسر آسیا و اقیانوسیه، آمریکای لاتین و سایر بازارهای جهانی، از جمله مسافر، تاکسی، راننده، مسافر، و سایر اشکال مشترک حمل و نقل و همچنین راه حل های خودکار برای تحویل غذا و حمل و نقل بین شهری ارائه می دهد. و خدمات مالی

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر