Diligent Robotics بیش از ۳۰ میلیون دلار برای ربات Moxi برای حمایت از مراقبت های بهداشتی جمع آوری می کندDiligent Robotics بیش از ۳۰ میلیون دلار در دور سرمایه گذاری سری B برای ربات پشتیبانی بالینی خود جمع آوری کرده است. موکسی

این تور توسط Tiger Global با مشارکت True Ventures، DNX Venture، Ubiquity Ventures، E14 Fund، Next Coast Ventures، Boom Capital، Gaingels و Cedars-Sinai Health Ventures هدایت شد. استارت آپ پیوست اعلام کلاس شتاب دهنده Cedars-Sinai در فوریه ۲۰۲۱.

این سرمایه گذاری بر اساس یک ۱۰ میلیون دلار از دور اول مارس ۲۰۲۰، که کل افزایش را به نزدیک به ۵۰ میلیون دلار می رساند.

او چه کار می کند

محصول شاخص Diligent، ربات Moxi، وظایف تحویل را انجام می دهد که اینطور نیست با بیمار روبرو شود برای کارکنان بیمارستان، مانند آوردن لوازم از انبار مرکزی، تحویل نمونه های آزمایشگاهی، توزیع تجهیزات حفاظت فردی، تحویل داروها، آوردن وسایل شخصی به بیماران، و جابجایی تجهیزات سبک وزن بین واحدها.

موکسی دارای یک “چهره” با حالت چشم LED، ظروف ذخیره سازی و یک بازوی رباتیک است که به او کمک می کند تا درها و آسانسورها را هدایت کند.

هدف آن چیست؟

این استارت آپ قصد دارد از سرمایه برای بهبود زنجیره تامین و تیم های طراحی خود استفاده کند تا بتوانند ربات های Moxi را سریعتر مستقر کنند. Diligent همچنین بر افزودن ادغام با زیرساخت های فناوری بیمارستانی موجود، مانند پرونده الکترونیک سلامت و ابزارهای ارتباط بالینی متمرکز است.

“ما مفتخریم که از حمایت کامل سرمایه گذاران قبلی خود برخورداریم و از شرکای جدید خود استقبال می کنیم که در دومین دسته افزایش به آن پیوستند.” مدیر عامل و هم بنیانگذار کوشا آندره آ توماس در بیانیه ای گفت.

“این دور جدید بودجه به ما کمک می کند تا شرکت را برای پاسخگویی به تقاضای انبوه برای ربات خدمات بهداشتی خود افزایش دهیم. با حمایت سرمایه گذاران خود و تیم Diligent، ما بر گسترش پشتیبانی خودکار برای تیم های بالینی متمرکز شده ایم تا پرستاران و پزشکان بتوانند فقط این کار را انجام دهید. روی مهمترین وظایف، مراقبت از بیماران تمرکز کنید.

بازار عکس فوری

شرکت دیگری که از رباتیک در مراقبت های بهداشتی استفاده می کند، موویا است که اواخر سال گذشته راه اندازی شد TheraPal Home و TheraPal Clinical Assist را راه اندازی کرد تا به کودکان مبتلا به اوتیسم، ناتوانی های رشدی و سایر ناتوانی های ذهنی کمک کند تا مهارت های اجتماعی، خواندن و ریاضی را تمرین کنند.

در کره جنوبی، موسسه ماشین آلات و مواد کره یک ربات استریل کننده طراحی شده برای جلوگیری از بیماری های عفونی با تخمین جایی که احتمال انتشار ویروس در مناطق بسته وجود دارد.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر