Doximity برای به دست آوردن پلت فرم برنامه ریزی پزشک Amionدوکسیمیت، یک پلت فرم شبکه برای متخصصان مراقبت های بهداشتی، توافق نامه ای را برای به دست آوردن برنامه زمان بندی پزشک و پیام رسانی Amion منعقد کرده است.

بر اساس تشکیل پرونده در سازمان بورس و اوراق بهادار، این معامله ۵۳.۵ میلیون دلار پول نقد Doximity را در زمان بسته شدن بازگرداند، به علاوه در نظر گرفتن درآمد تا ۲۴ میلیون دلار بسته به عملکرد.

این شرکت همچنین به تعدادی از کارمندانی که به Doximity می پیوندند حدود ۵ میلیون دلار سهام محدود می دهد. انتظار می رود این قرارداد در اوایل آوریل بسته شود.

جف تانگنی، یکی از بنیانگذاران Doximity، در بیانیه‌ای گفت: «ما از شراکت با بنیانگذار استوارت کارون و تیم Amion برای گسترش پلتفرم ابری پزشک خود هیجان‌زده هستیم. “زمان‌بندی مجموعه همکاری ما را افزایش می‌دهد و تعامل را در همه مشاغل ما افزایش می‌دهد.”

چرا مهم است

تانگنی در تماسی که با سرمایه گذاران داشت، خاطرنشان کرد که این معامله تا حد زیادی یک خرید محصول برای آنها بود، اما آمیون شامل یک تجارت اشتراکی ارزشمند نیز بود. Doximity گفت که Amion بیش از ۲۰۰۰۰۰ برنامه پزشک را در هزاران بیمارستان مدیریت می کند.

دانستن اینکه چه کسی در حال تماس است نیز برای گردش کار پزشک مهم است و این قابلیت به مجموعه ابزارهای Doximity اضافه خواهد شد.

تانگنی گفت: «از لحاظ استراتژیک، Amion با یکپارچه‌سازی زمان‌بندی در کنار پیام‌های امن، رزومه‌ها، ارجاع‌ها و ابزارهای سلامت از راه دور، یک قطعه کلیدی به ابر پزشک ما اضافه می‌کند.

روند بزرگتر

Doximity همچنین نتایج مالی خود را برای سه ماهه سوم خود منتهی به ۳۱ دسامبر ۲۰۲۱ اعلام کرد. درآمد شرکت شبکه ۹۷.۹ میلیون دلار در مقایسه با ۵۸.۷ دلار در مدت مشابه سال گذشته بود.

Doximity سود تعدیل شده قبل از بهره، مالیات، استهلاک و استهلاک (EBITDA) را ۴۷ میلیون دلار گزارش کرد که نسبت به ۲۱.۵ میلیون دلار نسبت به سال گذشته ۱۱۹ درصد افزایش داشته است.

شرکت سال گذشته با ارزشی نزدیک به ۷ میلیارد دلار وارد بورس شد، زمانی که این شرکت در اواخر ژوئن شروع به کار کرد و سهام آن بیش از ۵۸ درصد بالاتر از قیمت پیشنهادی خود باز شد. در ماه آوریل، Doximity ویژگی های سلامت از راه دور را به پیشنهاد خود اضافه کرد.

قرارداد Amion نیز اولین خرید این شرکت نیست. در سال ۲۰۲۰، Doximity THMED، یک شرکت پرسنل مراقبت های بهداشتی را خریداری کرد. این به عنوان درمانی تغییر نام داد و بر “جستجوی شخصی” برای ارتباط بین کارفرمایان و کارکنان مراقبت های بهداشتی تمرکز دارد.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر