Eastside Culture Crawl بازگشت به قالب چهار روزه کلاسیک خود را برای بیست و ششمین نسخه سالانه خود اعلام کرده است.


نه تنها Eastside Culture Crawl برای بیست و ششمین نسخه خود در سال ۲۰۲۲ بازگشت، بلکه در واقع در قالب چهار روزه پیش از همه‌گیری به حالت عادی بازگشته است.

رویداد امسال که از ۱۷ تا ۲۰ نوامبر برگزار می شود، آثار بیش از ۴۲۵ هنرمند را در ۶۸ ساختمان به نمایش می گذارد. فعالیت‌ها در ناحیه هنرهای ایست‌ساید، که همسایه ویکتوریا درایو، واترفرانت، خیابان اول، و خیابان کلمبیا است، انجام می‌شود.

کسانی که به دنبال آزاد کردن طرفداران هنر درونی خود هستند، می‌توانند با NEXT امسال (۳۱ اکتبر – ۲۷ نوامبر)، جایی که ۹۰ هنرمند در یک گالری پیش‌نمایش چند مکان شرکت می‌کنند، وارد خزیدن شوند. با بیان این نکته که شما تنها نیستید، هنرمندان شرکت‌کننده نه تنها تأثیر همه‌گیری را بررسی می‌کنند، بلکه به نحوه بازگشت تدریجی ما به حالت عادی نیز نگاه خواهند کرد. نگاه به آینده آثار منتخبی از هنرمندان نورافکن NEXT که از همه‌گیری برای نفوذ به حوزه‌های جدید بیان، تعمیق سنت‌های موجود خود و کسانی که می‌خواهند در سفر خود تأمل کنند، استفاده کرده‌اند.

اگر حمایت از خزیدن فرهنگی شرق با پول نقد برای شما مهم است، حراج مجازی Take Flight و جمع آوری کمک مالی از ۱۱ اکتبر تا ۵ نوامبر برگزار می شود.

و برای همه هنردوستان در همه رشته‌ها، جشنواره لومیر یک نمایشگاه فیلم و هنر متحرک برگزار خواهد کرد.

از ۷ تا ۹ نوامبر، Talking Art برخی از دیدگاه‌های متفاوتی را که رویه‌های هنری Crawl Culture را چارچوب می‌دهند، بررسی خواهد کرد.

استر روزنبرگ، مدیر اجرایی و هنری انجمن هنر ایست ساید، با اعلام بازگشت خزیدن فرهنگی Eastside به قالب چهار روزه خود، گفت: «آنچه در دو سال گذشته تقویت شده است این است که هنر نقش فوق العاده مهمی در زندگی مردم… فرهنگ کلاسیک خزیدن را تجربه کنید. چالش های چند سال گذشته قطعا ثابت کرده است که هنرمندان انعطاف پذیر و سازگار هستند.

او ادامه داد: «بسیاری وقت گذاشته اند تا روی عملکرد هنری خود تأمل کنند و با بررسی راه ها و روش های جدید، آن را به سطحی بالاتر ببرند. ما بی صبرانه منتظر به اشتراک گذاشتن این اکتشافات جدید در نسخه بیست و ششم Creep Culture هستیم. این واقعاً جشنی از سرزندگی هنرها خواهد بود.»

برای اطلاعات بیشتر، اینجا را ببینید.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر